kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 22:38, Harrolfo napisał:

A dlatego, że płyta jest tylko dodatkiem do pisma


Ależ muszę się wstydzić, że kupiłem Tine i Naj tylko dlatego, że dołożyli świetny film na dvd. Zaraz harakiri popełnię bo tego wstydu znieść nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:12, Moras1990 napisał:

Wstyd? Wytłumacz mi proszę dlaczego.. Wstyd to jest jak się człowiek zesra w gacie i
mu kupa z nogawki wyleci.


Jizz in my pants? :D

@ALL

DMC 4? HELL YEAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli zaczyna się dawanie gier za dobrych na mój komputer. ;d

A podkładkę wolałbym w stylu tej podobno śmierdzącej (wtedy jeszcze nie kupowałem CDA). W tej sprzed dwóch lat odpada góra bo słaby klej i co jakiś czas na super glue musiałem brać. Ale zaufam temu, że teraz ma być lepsza jakościowo. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa! DMC4 sobie kupiłem na urodziny w zeszłym roku i jest SUPER (nawet po rocznej przerwie parę dni temu wróciłem na chwilę)! Z jednej strony to bardzo dobry pełniak, ale mnie osobiście mniej cieszy. ;)

Szkoda, że nie ma podkładki zapachowej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:34, Baluk25 napisał:

Spoko. Tylko nie ogarniam po co te spoilery.

Smuggler: Czemu od jakiegoś czasu CDA wychodzi pod koniec miesiąca, a nie na początku?


Wycghodzimy co 28 dni plius minus wiec w ciagu 12 miesiecy x 2-3 dni = wedrowanie daty wydania z poczatku na koniec miesiaca (albo odwrtonie). Bo przeciez mamy 13 nr w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 20:30, kaczek93 napisał:

Jest bardzo dobrze! Tylko zabrakło mi recenzji: manhunt 2, venetica i painkiller ressurection.

Fajnie że jest recka nowego stalkera, w sumie to się tego spodziewałem. DMC4 na coverze
to dla mnie absoultny hit! jak widać w tym roku obrodziło dobrymi pełniakami. Super że
dodali jakiś gadżet. Bardzo udany numer! Aby do wtorku!


Wszystko to za miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 15:15, Rizzan napisał:

DMC 4? Bez polotu i nudne jak flaki z olejem. Mogli dać DMC 3.


Mmm, DMC 3 - bezsprzecznie najlepsza część Devil May Cry. Ja bym za nią mogła zrobić wszystko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:28, 8bit napisał:

Ciekawy numer, nie powiem. Pełniak może nie dla mnie, ale jeśli chodzi o teksty to pełen
wypas. Zwłaszcza tematy numeru w tym Battlefield Bad Company 2 i APB. Wiążę duże nadzieje
z tymi tytułami. Mam tylko nadzieję, że podkładka pod mysz nie będzie tak śmierdziała
jak ta poprzednia co ją dali. :P

A ja ją niedawno wyrzuciłem:D A po czym? Bardzo śmierdziała mi ręką:D Nic nie pomagało, nawet stokrotne my cie. NIC! Pewnego razu chciałem wygrzebać coś z mojej podkładki pod komputer. nachyliłem się i... myślałem, że zemdleje od zapachu tej podkładki:D Rozpadała się już, a ten pot... nie do zniesienia zapach:/
Podkładka mi obojętna, bo kupiłem sobie niedawno w komputroniku. Pełniak świetny, odpalę, ale raczej nie dla mnie. Za to recki i wogóle całe pismo miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak dasz kasę, to nie ma sprawy. Nie proszę o przepisanie całych recenzji, tylko same oceny końcowe. Informacje o grach mam z internetu i te z CDA nie są mi potrzebne, jednak chcę wiedzieć jak ocenia to wielkie pismo daną grę. A ten numer jest przeze mnie pierwszy raz niekupiony od 3 lat, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:43, MaccCry napisał:


Mógłby mi ktoś napisać oceny wszystkich recenzowanych gier w tym numerze (11/09)? Z góry
dziękuję.

Spoiler

- Anion - 8
- Borderlands - 8+
- Heroes Over Europe - 5
- Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - 4+
- Lucidity - 5
- Mini Ninjas - 8
- Operation Flashpoint: Dragon Rising - 8
- Order of War - 7
- Risen - 8
- Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes - 5
- Tropico - 8
- Twin Sector - 5
- Warm Up: Formula Racing - 4



Zaznaczam iż oceny przepisywałem z gamewelkera a te czasami sie nieco różnią od tych które są pod recenzjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja The Force Unleashed będzie dotyczyć wersji premierowej, czy uwzględniony zostanie też pierwszy patch, który sporo zmienił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 15:15, Rizzan napisał:

DMC 4? Bez polotu i nudne jak flaki z olejem. Mogli dać DMC 3.


Szczerze to popieram w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wielkie :) Tylko jedno pytanie mi się nasuwa: za co OF2 dostał 8!? Przecież to kicha jest. Mógłbyś mi jeszcze napisać, jaki redaktor recenzował tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się