kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 21:56, sevrond napisał:

> DMC 4? Bez polotu i nudne jak flaki z olejem. Mogli dać DMC 3.

Szczerze to popieram w 100 %


A ja się nie zgadzam. Grając w DMC4 poczułem emocje które są przeciwieństwem nudy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko jedno pytanie mi się nasuwa: za co OF2 dostał 8!?

A nie wiem bo nie grałem :) Nawet demo sobie odpuściłem, to nie jest gra dla mnie :P W każdym bądź razie bardzo sobie chwalą dźwięk (10oczek za to) i spory realizm.

>Mógłbyś mi jeszcze napisać, jaki redaktor recenzował tą grę?

Dnia 20.11.2009 o 21:58, MaccCry napisał:


Oczywiście enki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 22:01, Dark_ziom napisał:

A ja się nie zgadzam. Grając w DMC4 poczułem emocje które są przeciwieństwem nudy ;)



Wiesz, DMC4 to gra na raz, nieco frustracyjnych poziomów jest ( labirynt,lasery, ostatni boss) Po zajeb**** 1 boh. dostajemy niedopracowanego Dantego.
Może że flaki z olejem to przesadzone, ale DMC 3 bym wolał chociażby dlatego że mam DMC4 a 8 nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 22:08, sevrond napisał:

Wiesz, DMC4 to gra na raz, nieco frustracyjnych poziomów jest ( labirynt,lasery, ostatni
boss) Po zajeb**** 1 boh. dostajemy niedopracowanego Dantego.
Może że flaki z olejem to przesadzone, ale DMC 3 bym wolał chociażby dlatego że mam DMC4
a 8 nie :)


Niedopracowanego Dantego? Prosze cię ale Dante jest jednym wielkim madafaką jeśli się potrafi grać to Nero mu do pięt nie dorasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 22:20, sevrond napisał:

Wszystkie Combosy miałem odblokowane na Nero, i 2 klasy na full Dante i Nero grało mi
się o wiele przyjemniej.


Nero IMO gra się dużo łatwiej ma łatwiejsze ciosy i swoje łapsko a Dante? Ma swój "mały" arsenał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 22:05, dave03 napisał:

>Tylko jedno pytanie mi się nasuwa: za co OF2 dostał 8!?

A nie wiem bo nie grałem :) Nawet demo sobie odpuściłem, to nie jest gra dla mnie :P
W każdym bądź razie bardzo sobie chwalą dźwięk (10oczek za to) i spory realizm.

Z dźwiękiem się zgodzę, bo bardzo dobry jest, ale tylko to. Realizm jest tylko złudzeniem w tej grze.

Dnia 20.11.2009 o 22:05, dave03 napisał:

>Mógłbyś mi jeszcze napisać, jaki redaktor recenzował tą grę?
>
Oczywiście enki.

Oj, do niego zawsze miałem zaufanie, a tu taka wpadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że DMC 3 należy do najtrudniejszych gier w historii, a ja nie jestem takim wielkim harcorem żeby to przejść, więc dobrze że dali czwórkę, bo bardziej przystępne dla graczy którzy nie mieli kontaktu z tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 22:38, MaccCry napisał:

> Oczywiście enki.
Oj, do niego zawsze miałem zaufanie, a tu taka wpadka...


Od razu wpadka. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla wielu osób ta sama gra okaże się rewelacyjnym produktem, dla innych totalną klapą. Wydaje mi się że z każdą produkcją tak jest, więc nie ma sensu mówić o wpadce. Bo skoro jego zdaniem gra zasługuje na 8, to wystawił jej 8, jak ty byś ją recenzował to byś ocenił inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę zbytnio rozwodzić się nad tą recenzją, bo niestety jej nie czytałem, ale nadal dziwi mnie ocena końcowa tego tytułu, bo OP2 okazała się totalną klapą. I nie jest to jedynie moje zdanie, wystarczy, że wejdziesz na jakimś forum do tematu o tej grze. Prawie wszyscy marudzą jaka ta gra jest lipna i nie są to opinie dzieci neo, tylko poważnych ludzi, którzy argumentują swoje opinie. Nie skreślam tu jednak enkiego, bo to jeden z moich ulubionych redaktorów, więc mogę przymknąć oko na tą sytuację ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:56, sevrond napisał:

> DMC 4? Bez polotu i nudne jak flaki z olejem. Mogli dać DMC 3.

Szczerze to popieram w 100 %


Chcesz KONKRETNA gre - kup se, a nie marudzic mi, z mogli dac to, tamto, czy siamto. Traci infantylizmem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:25, tykus napisał:

Recenzja The Force Unleashed będzie dotyczyć wersji premierowej, czy uwzględniony zostanie
też pierwszy patch, który sporo zmienił? :P


Z patchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że dali DMC4 jako pełniak a nie DMC3. Poprzednia część jest strasznie trudna a nie lubię się frustrować przed kompem. Też jakby nie patrzeć to jest bardzo świeża gra. A, że są podzielone opinie co do jakości to każdy ma inny punkt widzenia tym bardziej, że to dosyć specyficzna gra;p Numer bardzo udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 08:53, Chojna_90 napisał:

Ja się cieszę, że dali DMC4 jako pełniak a nie DMC3. Poprzednia część jest strasznie
trudna a nie lubię się frustrować przed kompem. Też jakby nie patrzeć to jest bardzo
świeża gra. A, że są podzielone opinie co do jakości to każdy ma inny punkt widzenia
tym bardziej, że to dosyć specyficzna gra;p Numer bardzo udany:)

Taa. Dzisiaj już będę pykać w DMC4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 07:39, Dark_Sebat napisał:

Może ktoś za spojlerować jakie oceny dostały gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, Star Wars
The Force Unleashed i Assassin’s Creed 2 ? Z góry thx.

Trzymaj
S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Spoiler

7+


Star Wars The Force Unleashed
Spoiler

7+


Assassin’s Creed 2
Spoiler

9 i znak jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się