kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2009 o 13:47, Minsc_i_Boo napisał:

Ocena Divinity: Ego Draconis mnie mocno zaskoczyła. Zabieram się do czytania recenzji


A mógłbyś podać jej ocenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:01, marek97tibia napisał:

cd action jest głupie a smuggler to najwienkszy debil ze wszytskich. boi sie twarzy pokazac
bo by mu nastukali leszcz


Takie 12 latki jak ty? No, na pewno. Pod warunkiem, że będą jedli dużo szpinaku i wątróbki. A teraz wracaj odrabiać lekcje.


Nowy numer jest niezły. Zaskoczyła mnie recenzji (chyba) nigdy nie zapowiadanego h''n''slasha - Torchlight. Wygląda nieźle, a do tego rzekomo jest mocno grywalny. Brakuje mi tu tylko możliwości kupienia gry w wersji pudełkowej. Recenzja MW2, a raczej jej ocena nie zdziwiła mnie, ta gra nie mogła dostać

Spoiler

< 9

. Ale ocena za wideo
Spoiler

8

?? No, nie przecież ta gra miejscami wygląda lepiej niż Crysis, w sumie to nawet bardziej mi się podoba pod względem grafiki ;)

Duży plus za wkładkę zapachową pewnego perfumu - świetny zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:10, Lord-Tyrranoos napisał:

Buahahaha. I za to kocham CDA - zawsze potrafią wyłamać się z ocenami na światową skalę...


Gra była na liście moich zakupów w końcówce tego roku(na xpudlo). Teraz będę musiał się grubo zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem numer i jestem zadowolony. Pełna wersja fantastyczna i dobre teksty.
PS: Nie zapomniałem o dodatkach :p
Sarturias
Gdyby nie ty to bym nie po "niuchał" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DMC4 już wrzucony, i potwierdziła mi się tylko moja obawa. Bez pada nie ma co do tej gry podchodzić. Ta gra będzie musiała ładnie czekać do dnia 0 ;] Swoją drogą nie zgadzam się z napisem na worku że jest to: "NAJWIĘKSZY HIT W HISTORII CD-ACTION", slogan dobry dla małolatów, którzy nie pamiętają czasów kiedy CDA dało na coverze oba Fallouty, Deus Ex czy Heroes Of Might & Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:16, marek97tibia napisał:

on nie umi angielskiego

1.Watpie,skoro dosc czesto testuje polonizacje gier to raczej cos tam "umi".
2.Ty nawet po polsku nie potrafisz pisac,wiec zanim sie nie "naumisz" to daj sobie spokój z forami,portalami społecznościowymi itd.
3.Bardzo niski jest poziom tych twoich "prowokacji".

A ocena Divinity: Ego Draconis to dlamnie taka negatywna niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:30, rybisiu napisał:

DMC4 już wrzucony, i potwierdziła mi się tylko moja obawa. Bez pada nie ma co do tej
gry podchodzić. Ta gra będzie musiała ładnie czekać do dnia 0 ;] Swoją drogą nie zgadzam
się z napisem na worku że jest to: "NAJWIĘKSZY HIT W HISTORII CD-ACTION", slogan dobry
dla małolatów, którzy nie pamiętają czasów kiedy CDA dało na coverze oba Fallouty, Deus
Ex czy Heroes Of Might & Magic.


Bo mieli napisać: "Pełniak, na którego produkcję najwięcej wydano, pełniak za którego najwięcej zapłaciliśmy, jesteśmy pro, prawda?", ale przecież to by było takie narcystyczne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:30, rybisiu napisał:

Swoją drogą nie zgadzam
się z napisem na worku że jest to: "NAJWIĘKSZY HIT W HISTORII CD-ACTION", slogan dobry
dla małolatów, którzy nie pamiętają czasów kiedy CDA dało na coverze oba Fallouty, Deus
Ex czy Heroes Of Might & Magic.


Tez sie nie zgadzam z tym twierdzeniem na worku. Jesli DMC 4 to najwiekszy hit jaki pojawil sie w historii CDA to co w takim razie powiedziec o WarCraft II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie go w spokoju. Moim zdaniem takie teksty od was go podniecają...zboczenie w pewnym stopniu.

Dnia 24.11.2009 o 14:34, Iverson7 napisał:

A ocena Divinity: Ego Draconis to dlamnie taka negatywna niespodzianka.

Niespodzianka numeru? Niewątpliwie. Czytałem kilka recenzji Divinity 2 i gra była oceniana bardzo wysoko.
Dla przykładu:
Play:

Spoiler

Ocena 8


GameStar:
Spoiler

Ocena: 87%


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek Divek dostał (nie mówić, spojlery jedne), jest to subiektywna opinia recenzenta. Jeżeli zna się jego tok myślenia i ulubiony model gry, nietrudno stwierdzić, "dla kogo toto". Pozza tym zbyt dużo jmiodu = buee, sprzedaliście się! Za mało = ej, a oni ocenilli wyżeeej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2009 o 14:34, Iverson7 napisał:

A ocena Divinity: Ego Draconis to dlamnie taka negatywna niespodzianka.


Przeczytałem recenzję i mam wątpliwości. W zasadzie cała recenzja jest jednym wielkim narzekaniem na poziom trudności. Nie przepadam za grami które powodują frustrację, ale zauważyłem że od jakiegoś czasu panowie z CDA bardzo premiują gry łatwe lekkie i przyjemne które przechodzą się same i nie trzeba przy nich zbytnio myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widze że niektórz już[większosć tak na marginesie] gra już sobie w DMCi ma nowe Cd-Action-ale niestety,osoby posiadające prenumerate nie mają szans na numer w terminie,co by tu się nie rozpisywać nie mam mowy abym przedłużał prenumerate,czasopismo kiedy dochodzi jest w strasznym stanie[poniszczone,pogryzione[?]] i zawsza ma minimum 4-5 dni opóźnień w stosunku do wydania kisokowego,kiedyś słyszałem było zgoła odmiennie-CDa w NAJGORSZYM wypadku dochodziło w dniu kioskowej premiery-ale cóż może to nie jest wina wyd.Bauer tylko PP?Nie wiadomo,wiadomo jednak że wywalanie 150 zł na tą prenumerate mija się wg. mnie z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:34, DonSzabla napisał:

Bzdura :p Ja sobie radzę świetnie na klawiaturze i o pada nie błagam.


A miałeś kiedyś styczność z poprzednikami? :E Na klawiaturze się bardzo niekomfortowo gra, chociażby dlatego że można wcisnąć naraz aż 3 przyciski(dalej, jak wiadomo się blokuje), i nie wierzę że po przesiadce na pada nie przyznałbyś mi racji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2009 o 10:19, gostfejskila napisał:

Trzymaj
S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Spoiler

7+


Star Wars The Force Unleashed
Spoiler

7+


Assassin’s Creed 2
Spoiler

9 i znak jakosci


Dzięki. Lekko zaskoczyła mnie tak niska ocena dla nowego Star Warsa. Czyli wychodzi na to, że wszystkie oceny poniżej tego czego można było się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, Kormacze dalej ma tendencję do zrzędzenia na casualowatość. Recenzja Risena przykładem, mimo paczki frustracji dał wysoką ocenę i polecił o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się