kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

To w moim egzemplarzu chyba stron zabrakło, bo na pierwszej i drugiej mam reklame Avatara, a na 3- reklama bzdetów do telefonu, strona 4 to już spis streści :/


LOL!
Jest ?!?!?
Ale czemu to raptem 3 zdania? Prawie jakby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kesz bejbi! Pełna, czysta i doskonała strona reklam na miejscu zbitej kupy tekstu, w zamian dynamiczne kilka zdań. Nie dość że zysk, to i zagospodarowanie zawartości!


*ironia mode off*


Przeglądający to zapewne Smugglerze, powiedz no czytelnikom, co też was skłoniło do takiej decyzji? Opinie czytelników zapewne, ale na razie widuję tylko negatywne do nowego Wstępniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 21:23, Ostrowiak napisał:

Przeglądający to zapewne Smugglerze, powiedz no czytelnikom, co też was skłoniło do takiej
decyzji? Opinie czytelników zapewne, ale na razie widuję tylko negatywne do nowego Wstępniaka.

Na forum CDA było coś o wywaleniu Magazynu i wstępniaka. Zrobili jakieś badania (nie pamiętam fachowej nazwy) i wyszło że czytający to są w mniejszości. No to poszło won.
W sumie wyniki tych badań mnie nie dziwią, koledzy jak kupią CDA raz na jakiś czas to też tego nie czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że zauważmy że te wstępniaki ... hmm, że tak powiem wiele się od siebie nie różniły. Wiem, jak są pierwsi w Polsce, Europie etc. pod jakimś względem trzeba się pochwalić :) No ale nie pamiętam wstępniaka w którym nie byłoby to nadmienione. I były pisane - takie są przynajmniej moje odczucia - wg. schematu: najpierw krótki opis pory roku, pogody, ostatnich wydarzeń, potem opisanie co możemy zobaczyć w tym numerze czasopisma (wraz ze wszystkimi "pierwszymi", "jednymi z pierwszych" ^^), opis co na coverku, i jakieś podsumowanie. Mnie osobiście nie będzie zbytnio brakować tego działu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, mi magazynu strasznie brakuje, lubiłem go przeglądać, często też skłoniły mnie do zakupu jakiejś książki czy krążka z muzyką. Zwłaszcza, jak jeszcze albumy muzyczne opisywał eld :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem niepocieszony wywaleniem wstępniaka i Magazynu :<
Wstępniak to zawsze była pierwsza rzecz którą czytałem po otwarciu CDA, a teraz ... fail :F
To pewnie przez te wszystkie osoby co kupują CDA tylko dla cover DVD :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:20, Outlander-pro napisał:

To pewnie przez te wszystkie osoby co kupują CDA tylko dla cover DVD :F


To są takie osoby?
Wiadomo kiedy jakieś przecieki będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:38, Markush napisał:

To są takie osoby?


Są i ja do nich należę. Pewnie że nie kupuje CDA zawsze dla gry, ale czasem się to zdarza jak np. jest gra która mnie interesuje a nie można jej raczej kupić w sklepach (było kilka takich przypadków) albo jak chce sobie w coś pograć i nie przejmować sie głupimi zabezpieczeniami, bo gry dodawane do czasopism są bardzo często ich pozbawione. Zapewniam Cie też że takich osób jest znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się