kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2009 o 09:33, smuggler napisał:

Ano tak, że jak zawsze na początku roku mało jest reklam. Czytelników
to cieszy, redakcję może troszkę mniej,

A redakcja to się nie cieszy dlatego, bo trzeba więcej tekstów wysmażyć, aby zapełnić puste strony? :P Bo ze względów finansowych to raczej wydawca powinien czuć niedosyt prędzej niż redakcja. Chyba że macie jakąś prowizję za ilość reklam :)

Anywho, bardzo ciekawie zapowiadający się numer, gierki niezłe, będzie się można troszkę wyżyć po kolacji wigilijnej w Łoczmenach, a potem pośmigać na rollercoasterze (i zwrócić kolację :) , a film to chyba najfajniejsza niespodzianka - bo nawet gdyby był w sprzedaży w jakiejś tańszej serii, to i tak minimum 20 zł by kosztował, tak więc niezły deal dostajemy za 15,99. Aha - proszę skończcie już z tym shotgunem w spódnicy, bo to naprawdę coraz mniej strawne się robi - niech ta niespełniona pani swoje żale wylewa gdzie indziej, najlepiej niech sobie bloga założy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:15, noobie napisał:

> > Watchmen part1? O co chodzi ?
> jest też parts 2
na tej samej płycie?

Part dwa wyszło później (miało też "własną" recenzję w CDA), więc skoro nie ma w tytule "part 2", to nie liczyłbym na pojawienie się na DVD drugiej części w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:37, noobie napisał:

Gdzie jest ten part2, o ile jest. Jeżeli jest, na której płycie, numer CDA?

Ty rozumiesz, co się do Ciebie mówi? Part 1 to pierwsza część gry, jest na coverze nadchodzącego numeru CDA. Part 2, czyli de facto sequel, możesz sobie kupić w sklepie - na razie nie ma jej na żadnym coverze cda. To są dwie odrębne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Miałem dwa miesiące przerwy, ale na ten numer chyba się skuszę. Głównie dla ciekawych tekstów, których nie znajdę w necie (nowy Splinter, K&L2, etc.). Gry na DVD ominę (pierwsze mi nie pójdzie, a szkoda, druga mnie nie interesuje). Zdziwił mnie film, ciekawe czy to jednorazowy wybryk. Sam VH nawet niezły jest i pismo warto kupić nawet dla samego filmu jak ktoś nie widział, w dodatku oryginalne pudełko. Łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:53, MaccCry napisał:

w dodatku oryginalne pudełko. Łał.


Z tym "oryginalnym pudełkiem to tak nie do końca. Patrz odpowiedź smugglera na pytanie Wojmana kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełnych wersji jestem zadowolony. W RollerCoaster Tycoon 3 dawno już nie grałem i bardzo chętnie sobie grę odświeżę, lubię tego typu gry, a część pierwszą i drugą wspominam bardzo miło. :) Watchmen part 1 raczej mnie nie interesuje, natomiast filmu Van Helsing jeszcze nie miałem okazji obejrzeć, więc chętnie nadrobię tą zaległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:51, PinKee napisał:

> Gdzie jest ten part2, o ile jest. Jeżeli jest, na której płycie, numer CDA?
Ty rozumiesz, co się do Ciebie mówi? Part 1 to pierwsza część gry, jest na coverze nadchodzącego
numeru CDA. Part 2, czyli de facto sequel, możesz sobie kupić w sklepie - na razie nie
ma jej na żadnym coverze cda. To są dwie odrębne gry.

Aaa... no to trzeba było od razu, że dwie gry to są :}. Sory za niezrozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst o 15-leciu WarCrafta (chociaż nie wiem, czy dowiem się tam czegoś ciekawego/nowego - no i pewnie dużo będzie o WoW-ie, może nawet więcej niż przeciętnie...) i kilka innych chętnie bym przeczytał, więc może kupię, natomiast pełniaki i film są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:48, MaccCry napisał:

Czyli zwykłe gazetowe wydanie? Lipa.


Od rzau przez to film zrobil sie gorszy? Najwazniejsze, ze dali dobry film, ktory mozna obejrzec tak jak sie lubi albo z lektorem albo z napisami albo z lektorem i napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:53, MaccCry napisał:

Zdziwił mnie film, ciekawe czy
to jednorazowy wybryk.


Z postu Smugglera wynika, ze nie co miesiac beda 2 DVD czyli raczej filmy beda w CDA sporadycznie. A nawet jesli beda 2 DVD to nikt nigdzie nie mowil, ze akurat na tym drugim krazku bedzie film. Jednak osobiscie bardzo bym sie ucieszyl, gdyby w CDA byly czesciej dodawane filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 15:14, Wojman napisał:

Jednak osobiscie bardzo bym sie ucieszyl, gdyby w CDA byly czesciej
dodawane filmy.


Polemizowałbym, obecnie ambicją prawie każdej gazety/czasopisma jest dodanie jakiegoś filmu. Wybór jest na tyle spory, że CDA powinien się skoncentrować na swojej działce. Oczywiście, jeżeli takie drugie DVD miałoby być zapełniane na siłę jakimiś bonusami, mp3-kami zespołów, o których nikt nie słyszał i już nie usłyszy, itp. stuffem, to faktycznie lepiej gdyby dawali jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znawcą filmów nie jestem, a Van Helsing mi się podobał, więc to kolejny powód, aby kupić pismo (które i tak kupuję co miesiąc bez względu na treść czasopisma i zawartość płyty). I fajnie, że będzie coś o K&L2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się