kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A mógłbyś powiększyć albo wstawić bezpośrednio na forum? Ten obrazek jest bardzo mały. A jeśli chodzi o hakerów to - najgorsza plaga jaka może być. Nie mogli by się czepić, nie wiem jakiegoś słabego portalu. A to CDA. Ehh... Szkoda słów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenki nie słuchałem, bo sam się dowiedziałem o tym przed chwilą. Fota jak widzisz jest autorstwa MasterOfPuppets4, tylko z jego linktu usunąłem .th :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Trochę im zejdzie, bo nie można ufać, że nic nie zrobił. Lepiej sprawdzić = potrzeba więcej czasu.
Ogólnie to już chciałem wrzucić wam miniaturkę z Google Chrome, ale zauważyłem, że już się pojawiły fullscreeny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noładnie, ciekawe co napiszą jak stronka wróci ; ) i ciekawe co będzie teraz z konkursem. I ciekawe czy znajdą winnych :P

wpisałem w google nazwe ze screena z ciekawości," promhyl studies" i mają nawet własną strone ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mm. Z roztrzepania widocznie o tym zapomnialem. Na pewno je mam, bo nie opuscilem zadnego, ale musze sprawdzic chyba kiedy wychodzily oba majowe xd Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie - czy karty internetowej dołączonej do CDA można używać na Steamie? Jeśli tak to może mi ktoś wytłumaczyć jak dokonać zakupów? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że gdzieś w tym wątku było pytanie (nie pamiętam tylko, czy była odpowiedź). Czy na karcie Heyah dołączonej do któregoś z ostatnich numerów są jakieś kredyty? ;] Szukajka w tym wątku mi nie działa, nie mam też czasu przeglądać poprzednich stron. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:46, Baluk25 napisał:

Z tego co pamiętam 5 zł.


Optymista ;) Jest 1 zł.

5 sł dostaje się extra przy pierwszym doładowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszyłem, bo symboliczna złotóweczka to będzie jednak trochę za mało, a piątak byłby OK :P Ale jak później doładuję sobie za 5 zł, to będzie 11 zł, czyli jakoś ujdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 06:37, Benqiu napisał:

Witam. Mam pytanie - czy karty internetowej dołączonej do CDA można używać na Steamie?
Jeśli tak to może mi ktoś wytłumaczyć jak dokonać zakupów? Z góry dziękuję :)


OK. Już nie potrzebuję pomocy. Poradziłem sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia wymiany płyt w CDA? Bo mam płytkę z DMC 4 i nihuhu mi się nie instaluje, wyskakuje błąd z odczytem pliku data2.cab (czy jakoś tak bo z głowy pisze). Wydaje mi się, że może być to wina porysowanej płytki, ale jestem zaskoczony jej stanem, bo w ogóle nie używałem jej do tej pory, bo czekał na okres poświąteczny... w związku z czym ja raczej jej nie porysowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:42, Marcin08 napisał:

Jak wygląda kwestia wymiany płyt w CDA? Bo mam płytkę z DMC 4 i nihuhu mi się nie instaluje,
wyskakuje błąd z odczytem pliku data2.cab (czy jakoś tak bo z głowy pisze).


W kazdym numerze CDA jest napisane jak wyglada wymiana plytek. Najlepiej przed wyslaniem zadzwonic to moze sie okaze, ze wymiana nie jest potrzebna. A jak sie juz na nia decydujesz to dolacz do niej opis problemu oraz oczywiscie adres zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się