kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Czytałem stronę wstecz i nie widziałem wypowiedzi - czy ktoś jeszcze ma problemy z napisami do Van Helsinga? Byłem zmuszony do oglądania filmu z lektorem, a to ciężka misja jest... ;-] W menu oczywiście wybieram napisy pol, dźwięk ang, ale nichuchu. Nawet "ręczne" wymuszenie napisów nic nie daje. Cóż to może być. Probowałem na różnych playerach [nie miałem okazji skorzystać ze stacjonarnego dvd] i nie trybiło. Nawet na tym playerze dołączonym do płyty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 23:22, Choinix napisał:

Czytałem stronę wstecz i nie widziałem wypowiedzi - czy ktoś jeszcze ma problemy z napisami
do Van Helsinga?


Ja nie mialem zadnych problemow z napisami. Domyslnie do ogladania filmow uzywam programu VLC. Jest o tyle fajny, ze wycina chocby reklamy na poczatku. Mozesz go sciagnac chocby z tej strony:

http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-player,Program,Windows,13060.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także polecam VLC :)
Co do tematu to nowy numer dostanę być może jutro (nie mieszkam w Polsce), ale pytanie mam jeszcze do poprzedniego. A w zasadzie to do gadżetu. Czy udało wam się wyprostować jakoś ten mousepad? O.o U mnie ta przezroczysta warstwa ma pozaginane rogi i za nic nie idzie tego wyprostować. Próbowałem postawić na niej książki na noc, ale bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 00:32, Hartus napisał:

Czy udało wam się wyprostować
jakoś ten mousepad? O.o U mnie ta przezroczysta warstwa ma pozaginane rogi i za nic nie
idzie tego wyprostować. Próbowałem postawić na niej książki na noc, ale bez rezultatu.


Mój mousepad z CDA poszedł w otchłań szafki ;) Mimo, że jakościowo lepszy i wygodniejszy to jednak przegrał z tym starszym sprzed dwóch lat. Wprawdzie wtedy miałem jeszcze mysz optyczną i może dla laserowej potrzebuję innego podłoża, ale...
- rogi są cały czas pozaginane; nawet plaster nie pomaga :P
- całość suwa się po biurku, żadnej przylepności
- mycha "pływa" po tej powierzchni, przez co zbyt często marnowałem fraga w MW2 lub samoistnie pojawiał się kursor podczas oglądania filmów
- przy 2000 i więcej DPI podkładka kompletnie oblewa egzamin...
...co nie oznacza, że jako gadżet nie spełnia swej roli - podkładka sprawdza się jako bajer z logo CDA do neta czy klikania w pliki, ale do gier już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 00:32, Hartus napisał:

Także polecam VLC :)
Co do tematu to nowy numer dostanę być może jutro (nie mieszkam w Polsce), ale pytanie
mam jeszcze do poprzedniego. A w zasadzie to do gadżetu. Czy udało wam się wyprostować
jakoś ten mousepad? O.o U mnie ta przezroczysta warstwa ma pozaginane rogi i za nic nie
idzie tego wyprostować. Próbowałem postawić na niej książki na noc, ale bez rezultatu.


Dłuższe użytkowanie ją wyprostowuje :P Moja na początku, gdy nie trzymałem ręki na myszce, to tworzyła taką dolinę :P Teraz już tylko jeden róg lekko się odchyla. Cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,numer bardzo fajny,ale nie najlepszy. Teksty są jak zwykle świetne, jednak pismo jest chyba na jakiejś diecie, bo mam wrażenie ,że z numeru na numer chudnie ;)
W tym roku bardzo ładnie wyszły wam grzbiety, biały i zielony,fajnie się razem komponują.
No i naklejki na pewno znajdą miejsce na okładce zeszytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podkładeczka się ładnie sprawuje. Wyprostowały się rogi i luz. Jak ktoś jest zdesperowany, żeby mieć kalendarzyk z logo cd-a, to sobie może nawet na ścianie powiesić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podkładka od początku była prosta, ale nie wiem, jak by się sprawowała po kilku dniach (nie używam). Niemniej mam wrażenie, że jako jedna z niewielu osób nie miałem zagiętej podkładki :P

EDIT: Popsułeś mi humor :( ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:16, Bithda napisał:

Można było spodziewać się wyboru MW 2, ale jest mnóstwo lepszych gier:/ Ot Anno 1404:/


To Twoje zdanie, tutaj zadecydował i ogół i w zupełności zgadzam się z jego opinią.
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że w owe MW2 nawet nie grałeś, lub nie zapoznałeś się z operacjami czy trybem multi, a to cała esencja tej gry - choć oczywiście single też jest świetny, trzyma poziom i urywa głowę momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytałem ostatnio AR i wydaje mi się, że iloraz inteligencji przynajmniej jednej osoby piszącej w każdym numerze, jest wprost proporcojanalny do długości pisanych przez nich listów...
I przezucilem sie z PLAYa na CDA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 12:25, HeadMaaaster napisał:

Tak sobie czytałem ostatnio AR i wydaje mi się, że iloraz inteligencji przynajmniej jednej
osoby piszącej w każdym numerze, jest wprost proporcojanalny do długości pisanych przez
nich listów...


Chyba raczej odwrotnie proporcjonalny, bo w większości przypadków: im dłuższy list tym większy idiota go pisze.

I jak tu jestem. CDA w tym roku wydaje coś na WOŚP? Albo czy wydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litosci jakie CDA to dno , ostatnia dobra gra jaka dali to Unreal uj lat temu.

A teraz , gra ktora sami zrecenzowali na 5+ :D zal.cda

Obnizcie cene o 5zl i przestancie dawac pelne wersje bo takie shity to tylko kpiny z czytelnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 14:57, Unf napisał:

Obnizcie cene o 5zl i przestancie dawac pelne wersje bo takie shity to tylko kpiny z
czytelnikow.


Co ty... mówisz. Jeszcze tak źle nie jest. Pamiętam takie gry jak Puzzle Quest, czy Dark Sector, które najgorsze nie są. A ostatnio także Devil May Cry 4. I tak są oni najlepsi na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:00, SongoX napisał:

> Obnizcie cene o 5zl i przestancie dawac pelne wersje bo takie shity to tylko kpiny
z
> czytelnikow.

Co ty... mówisz. Jeszcze tak źle nie jest. Pamiętam takie gry jak Puzzle Quest, czy Dark
Sector, które najgorsze nie są. A ostatnio także Devil May Cry 4. I tak są oni najlepsi
na polskim rynku.

Poza tym, konkurencja nie jest specjalnie lepsza. Ja wiem, że Play dodał BG i Icewind Dale ale ile mają one lat? Ostatnia fajna nie-cdaactionowa gra na coverku innego pisma jaką pamiętam, to Fahrenheit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:51, Blackgoat napisał:

Poza tym, konkurencja nie jest specjalnie lepsza. Ja wiem, że Play dodał BG i Icewind
Dale ale ile mają one lat? Ostatnia fajna nie-cdaactionowa gra na coverku innego pisma
jaką pamiętam, to Fahrenheit.


Dokładnie, albo pamiętam jeszcze tylko Call of Juarez w Clicku. CDA trzyma puki co wyższy poziom niż inne czasopisma i nie ma co narzekać, bo wyboru nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się