kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 16:47, Gumisiek2 napisał:

Czyli Diablo II też byś nie chciał na coverku, bo stare?

Jeśli powie tak, to znaczy, że grał w bardzo mało gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra z czasopisma innego niż CDA, to Disciples z Clicka i MDK (oba numery wyszły jakieś 100 lat temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:47, Gumisiek2 napisał:

Czyli Diablo II też byś nie chciał na coverku, bo stare?

Ha! Wiedziałem, że poruszę czułą nutę u niektórych;). Szczerze: nie;P Ale dlatego, że nie lubię H&S. Kiedyś pogrywałem w DII, ale teraz ten gatunek śmiertelnie mnie nuży. Titan Quest też nie zrobił na mnie wrażenia, podobnie jak Legend i Loki. Inna rzecz, ze akurat w drugą częśc Baldursa bym pograł:]. Grałem w demo kiedyś i mam dobre wspomnienia;].
Swoją drogą a propo tego, że ,,kiedyś to były RPG-i". W numerze CD-A z 2000 roku w jednym artykule o roguelikach(czy jak to się nazywa) nazwano Baldurs Gate płytką grą. hmm. A teraz legenda i wogóle. Hmm.

-> Dzięki Ci za pomoc przy wątku o Dark Sectorze, ale chyba Gumisiek nie potrzebuje adwokata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 14:46, Markush napisał:

> Tak sobie czytałem ostatnio AR i wydaje mi się, że iloraz inteligencji przynajmniej
jednej
> osoby piszącej w każdym numerze, jest wprost proporcojanalny do długości pisanych
przez
> nich listów...

Chyba raczej odwrotnie proporcjonalny, bo w większości przypadków: im dłuższy list tym
większy idiota go pisze.

I jak tu jestem. CDA w tym roku wydaje coś na WOŚP? Albo czy wydała.

Ano tak, popierniczylo mi sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dość ciekawa sprawa. Pod newsem na stornie CDA dotyczącym LEGO Universe, Hut napisał tak:
"Niestety nasi szefowie nie puścili nas na CES, każąc w zamian siedzieć w redakcji i składać nadchodzący, najlepszy numer największego w Polsce magazynu o grach".
Czyżby szykowało się coś naprawdę dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:36, kaczek93 napisał:

Hehe, dość ciekawa sprawa. Pod newsem na stornie CDA dotyczącym LEGO Universe, Hut napisał
tak:
"Niestety nasi szefowie nie puścili nas na CES, każąc w zamian siedzieć w redakcji i
składać nadchodzący, najlepszy numer największego w Polsce magazynu o grach".
Czyżby szykowało się coś naprawdę dobrego?

Może wrzucą Maluch Racer''a na DVD :P
A tak na serio: mam nadzieję, że wrzucą jakiegoś porządnego ERPEGA na DVD bo kończą sie gry do przechodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 17:15, Blackgoat napisał:

Ostatnie moje zdanie było skierowane do Ezia;).

Teraz widzę:) I nie jestem adwokatem:) Po prostu myślałem, że jesteś Każualem, ale tak nie jest (wybacz za błędną opinię:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:47, Gumisiek2 napisał:

Czyli Diablo II też byś nie chciał na coverku, bo stare?


Kiedyś na ten temat pisali w CDA. Czytać uważnie ! Do covera nie dadzą ani Diablo I, ani Diablo II, ani Starcrafta, ani Warcrafta III. Blizzard nie pozwala, aby ich gry trafiały na płytki do gazek. (Dobra, dobra - wiem - kiedyś był Warcraft II, ale to jakaś okrojona wersja była i to wyjątek był).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 22:08, BluesBoy napisał:

> Czyli Diablo II też byś nie chciał na coverku, bo stare?

Kiedyś na ten temat pisali w CDA. Czytać uważnie ! Do covera nie dadzą ani Diablo I,
ani Diablo II, ani Starcrafta, ani Warcrafta III. Blizzard nie pozwala, aby ich gry trafiały
na płytki do gazek. (Dobra, dobra - wiem - kiedyś był Warcraft II, ale to jakaś okrojona
wersja była i to wyjątek był).

Nie była okrojona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 22:36, BluesBoy napisał:

A nie było tak, że ona bez multi była?


Nie było tak.
Jest nawet opcja instalacji na innych komputerach żeby grać po lanie z tego co pamiętam. ;) Tzn. nie potrzeba płytki do uruchomienia ale działa tylko dołączenie do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 22:08, BluesBoy napisał:

Kiedyś na ten temat pisali w CDA. Czytać uważnie ! Do covera nie dadzą ani Diablo I,
ani Diablo II, ani Starcrafta, ani Warcrafta III. Blizzard nie pozwala, aby ich gry trafiały
na płytki do gazek.


To ciekawe, bo we wloskich i niemieckich pismach bylo w pelnej wersji Diablo 2. Blizzard sprzedaje swoje gry na cover czasopism, ale kaze sobie za to niezle placic.

Dnia 10.01.2010 o 22:08, BluesBoy napisał:

(Dobra, dobra - wiem - kiedyś był Warcraft II, ale to jakaś okrojona
wersja była i to wyjątek był).


Coz jesi dla ciebie okrojona wersja to pelna wersja z dzialajacym trybem mulitiplayer to masz racje. WarCraft II byl w pelnej wersji, multi tez byl. Co wiecej w przypadku tej gry w kazdym pudelku byl oddzielny serial. Ale to tylko taki szczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2010 o 22:54, Wojman napisał:

To ciekawe, bo we wloskich


Włosi to kompletny ewenement ;]. Jak oni szybciej (i to o wieeeele) mają gry pokroju TDU w gaz... czasopiśmie niż my w najdroższej z tanich serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę podałem jako przykład, pierwszy tytuł, który przyszedł mi do głowy. A co do Warcrafta, to sama nazwa (Battle.net Edition) chyba świadczy o tym, że ma multi. Prędzej można pomyśleć, że to coś w stylu F.E.A.R. Combat, ale jednak nie. A gierki z Blizzarda chyba trafiły do jakiegoś włoskiego czasopisma, tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 22:36, BluesBoy napisał:

> Nie była okrojona ;)


A nie było tak, że ona bez multi była?

Battle.net Edition bez multi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś tygodnia korzystam z tej podkładki pod mysz co to była niedawno w CDA. O ile do nadmiernej śliskości można się jakoś przyzwyczaić, to już te sterczące rogi są nieziemsko wkurzające. ;/ CDA nie popisało się z tą podkładką, to już ta poprzednia podkładka-kalendarz z 2008 roku była lepsza. Naprawdę tak ciężko było zrobić tą podkładkę porządnie a nie byle jak? -_-
Ostatnia nadzieja w dwustronnej taśmie klejącej, jak to nie pomoże to już chyba nic nie pomoże tej podkładce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się