kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 15:14, Liqid napisał:

więc gdybyś to przeczytał ,to wiesz, co można dać w następnym numerze obok tego Obliviona i
Toca 3 :).


Hehe, a numer kosztował będzie jedyne 150 zł ;D. A może i więcej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:28, Clawpek napisał:

A czy ktoś wie czy do CDA powróci dział NDSN? Bo już od dwóch miechów nie ma a całkiem fajny
był...


Za dużo ludzi się na niego nabierało (pozd. dla Lenca :)):P Żart. A tak na serio to mogliby go przywrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:28, Clawpek napisał:

A czy ktoś wie czy do CDA powróci dział NDSN? Bo już od dwóch miechów nie ma a całkiem fajny
był...

Ponoć jest jakiś konflikt między autorem tekstów a redakcją CDA. Nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ze temat o CDA to napisze, ze strasznie nie podoba mi sie wybierłka która jest obecnie tak samo pudełko DVD.
Nie wiem czemu, ale poprostu mnie nie przekonuje a do tej pory wszystko mi sie podobało. wybierałka ta która jest obecnie brak jej przede wszystkim muzyki w tle zawsze odkad kupuje CDA była i to mi sie podobało, tak samo nie podoba mi sie ze nie wypełnia całego ekranu poprzednia (ta "wysuwana") taka była, uwazam ja za najlepsza wybierałka jaka była wogóle. A pudełko na DVD nie podoba mi sie tylko design lepiej wygladałby jakis bardziej uporzadkowany a nie takie (kółka). I zmieniłbym je na takie plastikowe jak było w jednym numerze (chodzi o te najzwyklejsze pudełka choc najlepsze odeszło z numerem 103 które było grube i miały bardzo fajny wyglad i pieknie sie to prezentowało na półce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wybierałka podoba, a pudełko nawet bardziej ;). Bardzo ładnie to według mnie wygląda, kółka na pudełku są fajne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie na Coverze w CDA zobaczyłbym jakąś grę z serii NBA lub NHL ;). Chętnie zagrałbym też w jakiegoś fajnego RPG, chociaż Frater mi narazie wystarczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST!!! JEST!!! JEST!!! Pełna zawartoś najnowszego numeru!!! Najciekawsze recenzje to według mnie: Call of Juarez, Red Orchestra i Age of Pirates. I aż 6 recenzji polonizacji! Są również zapowiedzi: Pro Evo 6, BiA: Hell´s Highway i jakaś nowa część UFO. Dema według mnie takie sobie, ale PEŁNIAKI są bardzo fajne ;). W kaszance druga część Kajko i Kokosz, a w grach wiecznie żywych Morrowind ;). Okładki też całkiem fajne ;). Zamieszczam je w obrazkach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:53, mikim napisał:

JEST!!! JEST!!! JEST!!! Pełna zawartoś najnowszego numeru!!! Najciekawsze recenzje to według
mnie: Call of Juarez, Red Orchestra i Age of Pirates. I aż 6 recenzji polonizacji! Są również
zapowiedzi: Pro Evo 6, BiA: Hell´s Highway i jakaś nowa część UFO. Dema według mnie takie
sobie, ale PEŁNIAKI są bardzo fajne ;). W kaszance druga część Kajko i Kokosz, a w grach wiecznie
żywych Morrowind ;). Okładki też całkiem fajne ;). Zamieszczam je w obrazkach ;).

O dali Fratera... ach czemuż,mnie to nie dziwi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 10:03, Darkstar181 napisał:

O dali Fratera... ach czemuż,mnie to nie dziwi? :)


Hm... możliwe powody:
1. Bo wcześniej w CDA był Space Hack, tych samych twórców.
2. Bo były przeciek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 10:05, mikim napisał:

Hm... możliwe powody:
1. Bo wcześniej w CDA był Space Hack, tych samych twórców.
2. Bo były przeciek ;).

3. Bo go zawzięcie reklamowali gdzie tylko się dało.
4. Bo było wiadomo, że Bauer jest dystrybutorem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bardziej ciekawią mnie relacje z targów w Lipsku. No i jest temat numeru, a w nim gra,na którą czekam:) (i mój komputer też,bo trzeba będzie zrobić upgrade)

Sam numer jak zwykle w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się