kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Kurde, tak jak zawsze CDA było w moim pobliskim "spożywczaku", tak dzisiaj byłem zdziwiony, iż czasopisma brak. Pani za ladą stwierdziła, że dzisiaj przyszły (o zgrozo!) 2 egzemplarze, ale już chyba poszły... No to jutro trzeba będzie polować w okienkach między zajęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze to chyba w calej Polsce takie problemy z dostawa sa. Podejrzewam, ze Bauer wydrukowal za malo egzemplarzy, pewnie nie spodziewali sie, ze bedzie tyle chetnych na numer SPECjalny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie egzemplarzy jest jak zwykle(czyli dużo), ja na szczęście się załapałem, bo kupiłem najnowsze CDA przed lekcjami, ale potem mogą być problemy.

BTW. Numer dość dobry, jest sporo do czytania, może skuszę się i zagram nawet w Hitmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 16:45, Gumisiek2 napisał:

Zaje*iście Wam wyszedł motyw z wiedźmińskim medalionem widocznym pod światło ;-)


O! Dzięki za info, powiem szczerze, że nie zauważyłem tego na początku. Dość ciekawe uatrakcyjnienie okładki, mam nadzieję, że za miesiąc znowu pojawi się coś podobnego i stanie się już regułą.

BTW. Trochę szkoda, że od 2 miesięcy nie ma już "z shotgunem i w spódnicy" - tęsknicie trochę za nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 17:36, Magok napisał:

A mnie się wydaje że nie pomyślałeś zbyt dobrze.


Dlaczego? Niektorzy kupuja CDA od czasu do czasu i nawet nie wiedza, ze jest 13 nr. w roku ;]
Zreszta u mnie (Lodz) tez CDA nie bylo (choc szukalem na razie tylko w dwoch kioskach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Hitman... wspaniala gra. Wszystkie 3 poprzednie czesci mialem z CDA. Pierwsza przeszedlem tylko raz, pamietam, ze strasznie trudna to byla gra. Wystarczyl jeden drobny blad i cala misje trzeba bylo przechodzic od poczatku. Potem w CDA pojawil sie Hitman 2: Silent Assasin. "Dwojka" byla duzo latwiejsza niz czesc pierwsza, a na dodatek w koncu mozna bylo zrobic save przechodzac misje. No i ta muzyka cos niesamowitego. Jakis czas pozniej pojawil sie na coverze Hitman: Contracts. W duzej czesci byl to remake pierwszej czesci, ale nowe dodane misje byly swietne (szczegolnie pamietam to w rzezni). I znow gralo mi sie swietnie. A teraz wrescie w pelnej wersji pojawia sie Hitman: Blood Money. Te gre co prawda wczesniej juz mialem, ale zabezpieczenia antyuzytkownikowe sprawily, ze przeszedlem ja tylko raz jakies dwa lata temu. Wiec z przyjemnoscia najnowszego Hitmana zainstalowalem sobie z plytki CDA. Nie ma zadnych glupich zabezpieczen, dziala takze bez plyty w napedzie. Pogralem sobie chwile i musze stwierdzic, ze pomimo ulywu lat nadla mnie ta gra wciaga. Kto nie gral niech zagra, a kto juz ma w swojej kolekcji ten niech jeszcze raz zagra. Swietna gra.

A teraz czas, zeby pocztac nowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To CDA jest taką wyrocznią? ^^ Średnia ocen w necie 90%. Co prawda recki nie czytałem, ale - z całym szacunkiem dla Gema - wydaje mi się, że recenzent po prostu nie może się pogodzić ze zmianą formuły gry. Dajcie więc lepiej kolejne części komu innemu, będzie bardziej obiektywnie. Acz zaznaczam, że nie czytałem całości, mogę się więc mylić. Ale i przy DA była sytuacja podobna - światu się podoba, CDA nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 18:34, PJ_MW napisał:


To dzięki. Tak czy siak kupię ten nr (tak jak wszystkie ostatnio) I mam nadzieję że mi się spodoba (bo jeśli ktoś czytał moje ostatnie posty to wie że urodzinowy numer nie przypadł mi do gustu:/)

A tak btw to zastanawia mnie co by było gdyby CD-A dotrwało do 50 urodzin czy 500 nr:D wtedy to by pewnie było święto...a i pewnie całego kompa (o ile za tyle lat PC nie wyjdzie z użytku (wszystko zawsze jest możliwe)) by dali w prezencie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 18:41, Piterixos napisał:

A tak btw to zastanawia mnie co by było gdyby CD-A dotrwało do 50 urodzin czy 500 nr:D
wtedy to by pewnie było święto...a i pewnie całego kompa (o ile za tyle lat PC nie wyjdzie
z użytku (wszystko zawsze jest możliwe)) by dali w prezencie:D


Pamiętam, że kiedyś były plany dodania do magazynu(bodajże na 5 urodziny) 64 MB RAM, czy jakiejś słabej karty dźwiękowej, ale jakoś nie wypaliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny jestem zażenowany tekstem o Wiedźminie 2. Znowu była napinka, że będą informacje ekskluzywne, że jest fantastycznie itd itp. I co? Wyszło jak zwykle.
Jestem zwyczajnym graczem, nie posiadam ŻADNYCH dojść do źródeł branżowych, nie znam NIKOGO wewnątrz CDP, nikt nie zaprasza mnie na prezentacje gry i tak dalej - wszystkie informacje, które mam na temat W2 to informacje samodzielne wyszukane w sieci. A CDA w swoim "ekskluzywnym" tekście podało 3 (słownie: trzy) rzeczy, które do tej pory nie pojawiły się w necie:

Spoiler

1) W W2 będzie nowy znak
2) Intra i outra (jako cinamatików) nie będzie w ogóle
3) Poza Aedrin, zwiedzimy też Temerię i Kaewden


Całą resztę informacji można wyguglować bez większych problemów*
Wstyd!

Pewnie znowu wychodzę na takiego, co tylko pluje jadem, narzeka i w ogóle nie cierpi CDA. Ale to nieprawda. Lubię czytać w CDA informacje o grach w produkcji i różnorakie nowinki z branży (dlaczego nie lubię recenzji, już kiedyś pisałem) oraz niektóre z testów sprzętu i tekstów okołogrowych. Ale niemożebnie nie wkurrr... rza, kiedy ktoś pisze o ekskluzywnych informacjach, a podaje ogólnodostępne dane. Znowu!

* Są też trzy screeny, których nie wyczaiłem na żadnym z portali. Ale CDA chyba nikt dla screenów nie kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 18:52, LESZ3u napisał:

To nie wypaliło, ale była przecież akcja z banknotem wprasowanym w okładkę.


Tak, to było bodajże przy 150 numerze, ale również nie wypaliło. Coś nie mają szczęścia z tymi dodatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przy 150, tylko przy 19 (numer z okazji urodzin Yabola). I akcja się udała. Nawet widziałem gdzieś w necie kolesia stojącego z CD-A z wyciętym prostokątem w środku okładki i banknotem $120 w dłoni. No i te pełniaki w tym numerze - Baldur''s Gate! Miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam preumerate z kompani graczy,zamowiona 11 miesiecy temu,to ten numer musze kupic sam w kiosku?
Wtedy nie bylo chyba jeszce opcji prenumerat z wydaniami specjalnymi,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się