kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2010 o 17:20, BluesBoy napisał:

> Wydaje mi się, że kiedyś już ktoś z redakcji o tym mówił - CD-Action bez płyty to
Action
> jest. Ot taki sentyment, że jako pierwsi dawali płytki regularnie :>

Zgadzam się na kompromis. Może być płytka z grą na PS3.
Wtedy i nawet 50 zł za tę GAZETĘ zapłacę. ;)



A właściwie, to po co mam być złośliwy. Przepraszam za tę GAZETĘ. Miałem na myśli magazyn, czasopismo, miesięcznik CD Action...
W końcu czytam je od dobrych dziesięciu lat i zawsze jest No 1. Nawet jak PS3 kupiłem, to zaczeli dawać recenzje gierek na tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post i idę do domu. Ale wcześniej zagadka.

- po czym poznać, że ktoś się nudzi w pracy?
- sam odpowiada na własne posty !

tadam ! teraz to wymyśliłem... cześć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 12:46, smuggler napisał:

A zestawienie to TYLKO zabawa,
a nie kwestia zycia/honoru i o tym tez trzeba pamietac.


Ale ja tylko trochę marudzę, absolutnie nie traktuję tego poważnie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2010 o 17:20, BluesBoy napisał:


Zgadzam się na kompromis. Może być płytka z grą na PS3.
Wtedy i nawet 50 zł za tę GAZETĘ zapłacę. ;)


To byłby ich koniec jak dla mnie. Konsole won z CDA^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 10:08, Harrolfo napisał:

A IMO nie ma sensu ich wywalać z CD-A, bo PC i tak jest ich priorytetem, a wam żal tej
strony, dwóch dla konsol? No bez przesady...


Obecnie tych stron jest blisko 10, kilka recenzowanych gier jest tylko na konsole (jakieś 3 na numer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a na początku mówili, że to będzie TYLKO jedna strona. Potem były dwie, trzy, teraz już z 15 i ciągle liczba się zwiększa. pytanie, kiedy w CDA więcej będzie o konsolach niż o pecetach? Może przesadzam, ale sami mówili, że będzie tylko jedna strona..Pisaniu o konsolach w CDA mówię stanowcze NIE! :P Niech na swojej stronie piszą sobie o konsolach, ale pismo niech zostawią tylko pecetowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni przeprowadzic ankiete na swojej stronie, podejrzewam ze jednak wiekszosc bylaby przeciwko tylu stronom poswieconym konsolom. Ale to tylko przypuszczenie. Jak jest naprawde, tego nie wiem.
Gdzies Smuggler chyba napomnial, ze zawartosc pisma zalezy od czytelnikow, i ze czytelnicy tego chca. Pytanie jest ilu z nich tego chce :P
Osobiscie gram na PeCecie, czasem na konsoli (PSP, czyli kieszonkonsoli) i uwazam, ze wystarcza 2-3 strony max. na krotkie recenzje wiekszych (k/h)itow konsolowych czy news''ow. Jesli wychodzi w danym miesiacu malo gier PeCetowych (albo malo dochodzi do CD-A poczta/kurierem), to mozna by poswiecic te kilka/kilkanascie stron np. na rozmaite tutoriale programowania/grafiki/edytorow gier/itp., nie samymi grami czlowiek zyje, a kiedys bylo tego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile macie lat? 13-14? Dorośniecie - to zrozumiecie ! W C-DA muszą zacząć pisać więcej o konsolach i recenzować gry na konsole, bo nie utrzymają się na rynku i splajtują.
Jakie gry teraz pojawiają się tylko na pc-ty? Settlers i Civilization. Nowy Crysis ma być najpierw na Xboxa360 i PS3 a potem na pc. Słyszałem, że nawet Simsy mają wyjść na konsole.
W Polsce zaczyna robić się normalnie - do grania jest konsola, a do przeglądania www, przelewów i facebooka - laptop. Nadchodzi zmierzch gier na pc.... i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Ludzie dalej nie potrafią zrozumieć, że nie można tak po prostu nie pisać o konsolach. One powoli stanowią coraz większą część naszego zacofanego polskiego rynku i taka prawda. CD-A nie może się od nich odciąć. To tak jakby Gazeta wyborcza przestała pisać o polityce, bo "ludziom się to nie podoba i oni wolą tylko wiadomości ze świata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 12:02, conan8 napisał:

Zmierzch grania na PC? To zobacz sobie ile ludzi gra w mmorpgi . Te gry NIGDY nie wyjdą
na konsole.


I tu się mylisz, bo Final Fantasy XI jest mmorpgem tak samo jak nadchodzace final fantasy xiv na ps3. Wiadomo, że nie mogą zrobić konwersji WoWa na konsole, no bo do gry potrzebna jest praktycznie cala klawiatura, ale caly czas twórcy myślą o stworzeniu jakiś sensownych mmo na konsole. Dlaczego? A no dlatego, że graczy konsolowych na świecie jest znacznie więcej niż pctowych, a co za tym idzie mogliby więcej zarobić. Ale koniec już tego offtopicu.

Teraz o CD-Action. Przyznam szczerze, że mam coraz większe wątpliwości co do nowej formy CDA. Nie chodzi mi tutaj o konsole, bo z tego jestem zadowolony, ale o ogólną formę. Za dużo obrazków, grafik itd., a za mało do czytania. Czasem sięgam na półkę z moimi numerami CD-action i biorę jakiś egzemplarz sprzed 10-11 lat. Otwieram i widzę prawie 200 stron tekstu! I to tekstu nie tylko o grach. Więcej o sprzęcie, więcej o świecie około growym. Były kursy programowania, kursy grafiki. Ja wiem, że teraz można wszystko w sieci znaleźć, ale może zaciekawiło by to trochę osób. Co tu dużo mówić - mam 21 lat i wydaje mi się, że jestem już za stary na CDA. Że stało się pismem zbyt dziecinnym. Powiem szczerze, że konsolowa konkurencja daje mi dużo więcej tekstu do czytania za 2x mniejszą cenę. Powoli dochodzę do wniosku, że kupuję CDA z przyzwyczajenia, dla samego posiadania go, bo w końcu kupuję je od 12 lat..Więcej tekstów - mniej obrazków,pierdółek,rysuneczków,foteczek,komiksików,screenów,artów - to dałoby mi satysfakcję. Czytając 2 ostatnie numery, miałem wrażenie,że wracam do czasów sprzed 17 lat i czytam Kaczora Donalda..Może ktoś z was ma podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:20, conan8 napisał:

No właśnie, kiedyś więcej było tej okołogrowej publicystyki, a teraz za dużo miejsca
tracą na te konsole taka prawda.



Bzdura, teraz wlasnie jest duzo wiecej growej publicystyki niz kiedykolwiek bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Publicystyka jest ok, ale ilość tekstów dotyczących konsol zaczyna mnie przerażać trochę. Nie podoba mi się też brak GW i moim zdaniem za ciemna szata graficzna Na Luzie. Wolałem taką weselszą, kolorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem póki nie zacząłem poważnie myśleć o konsoli, także teraz te teksty zupełnie mi nie przeszkadzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się