kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2010 o 15:42, Ostrowiak napisał:

Myśl przewodnia - skoro to poroniony pomysł, po co go uprawiać? Mody nie będą potrzebne.

Tym bardziej, że najpierw wychodzi gra, a mody długo potem. No, chyba, że ktoś po kupnie gry zdecyduje się nie grać, a czekać, aż ktoś zrobi moda. Może się nie doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy nie przepadałem ze serią Gothic ale muszę przyznać iż "trójka" w PLAYu jest miłym zaskoczeniem.
Jeśli CDA w lipcu by nie chciało być gorsze to by chyba musieli zamieścić pierwszego STALKERA ;) Obie gry w sumie mają trochę wspólnego bo:
- znajdują się w tej samej serii a więc cena jest identyczna, na dodatek chyba trafiły do TopSellera w tym samym czasie
- brak multiplayera
- daty premiery też bliskie siebie
- zarówno Gothic 3 jak i STALKER to gry cieszące się uznaniem graczy w Polsce
- bugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może w CDA nowym będzie Wiedźmin?? :D Mam dośc głupie pytanie: Ostatnie CDA czytałem w 2003 roku chyba i był taki redaktor o xywie ''eld''. Od roku kupuję CDA i nigdzie go tam nie ma. Czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 10:39, dave03 napisał:

- znajdują się w tej samej serii a więc cena jest identyczna, na dodatek chyba trafiły
do TopSellera w tym samym czasie

Nom tylko to raczej nie ma wpływu na to ile sobie producent policzy za licencję bo to raczej nie jest na zasadzie cena sklepowa x ile egzemplarzy CDA wypali na płytkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 10:52, Hell_Knight napisał:

A może w CDA nowym będzie Wiedźmin?? :D

Nieeee.

Dnia 17.06.2010 o 10:52, Hell_Knight napisał:

Czego?

Posty smugga na poprzedniej stronie ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze że cena za licencje jest taka sama, bo pewnie nie jest, ale chyba powinna być zbliżona, bo jednak niektóre z tych czynników jakie podałem wyżej prawdopodobnie mają na to wpływ (np. ten brak w obu produkcjach trybu multiplayer, ta sama seria wydawnicza). Ale co tam, będzie to będzie, jak nie to nie :) Redakcji PLAYa dobrze życzę, więc i jedno i drugie rozwiązanie mnie zadowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 10:39, dave03 napisał:

Obie gry w sumie mają trochę wspólnego bo:

Dnia 17.06.2010 o 10:39, dave03 napisał:

- brak multiplayera


Hej, Stalker ma multi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:59, Harrolfo napisał:

>Straciliście jednego stałego czytelnika. Choć w sumie jest to kompletnie nie ważne.

No wiesz, kropla drąży skałę i kiedyś ją wydrąży ;) Jeśli takich osób bedzie więcej,
to na pewno CD-A się zmieni


Nie, jesli na miejsce tej kropli padnie inna kropla. Albo dwie.


\

Dnia 15.06.2010 o 22:59, Harrolfo napisał:

A co do AR - narzekanie na objętość nic nie da. Trzeba działać! Pisać listy! Na przykład
ja kupiłem CD-A również dla AR, zeby mieć na co (list) odpowiedzieć i podtrzymywać je
przy zyciu :)
Samo narzekanie nic nie da, trzeba być aktywnym jak chcemy, żeby było lepiej...


O wlasnie. Akurat objetosc AR w 90% zalezy OD WAS. Ale slysze tylko marudzenie, ze jest mniejsze... a moze by cos napisac? A? Ale po co, to takie meczace, narzekac jest duzo prosciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kurde zmniejszcie liczbę stron do minimum dając za to więcej na płycie, w tekstach używajcie tylko góra 3 sylabowych słów a na okładce dajcie Justina Biebera! To będziecie mieli ocean zamiast paru kropel. Albo źle to interpretuję albo otwarcie przyznajesz, że idziecie maksymalnie na ilość, a nie na jakość. A starą gwardie macie totalnie w dupie. Przykro mi czytać takie rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 16:24, Kirabaxior napisał:

Myślę, że to był sarkazm...

Heh, jest taki dowcip, który kończy się puentą: ,,powiedzieli mi, że nieważne, że to prima aprilis, gwałt to gwałt";). To samo tutaj. Co z tego, że było to napisane sarkastycznie, skoro zwyczajnie bardzo niefajnie się to czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora dorzucić swoje trzy grosze. CDA kupowałem od około 2004 ( mój pierwszy numer to bodajże ten z grą Devastation na okładce ) do 2009. W tym roku kupiłem ze 3 numery, resztę z tych nowych widziałem u kolegi. Mam więc dosyć sporą wiedzę i doświadczenie odnoście tego pisma. Przestałem je kupować. OD RAZU MÓWIĘ, ŻE NIE WIEM ZBYT WIELE O TYCH NAJNOWSZYCH NUMERACH, PISZĘ O TYCH NA KTÓRYCH SKOŃCZYŁEM . Powody: 1) za duzo o konsolach ( wiem, że zostanę za to zjechany bo coś tam, ale sami przyznajcie- na początku była 1 strona, potem dwie- na jęki czytelników odpowiadaliście, ze to jest pismo dla pecetowców only i że DWIE STRONY ZOSTANĄ . Tiaa ), 2) zrezygnowanie z Game Walkera ( to jest w ogóle masakra. To był dla mnie symbol CDA, najlepszy dział. To było miejsce, w którym czytelnicy mogli poczytać co każdy redaktor myśli o danej grze, miejsce, w którym mogliśmy "spotkać się" z naszymi ulubieńcami. Śmieszne komentarze ze starych numerów zostały mi w pamięci. Niby jakiś game walker nadal jest, ale śmiesznie skrócony i porozrzucany. Zabrakło Wam weny na podpisy, czy to zwykłe lenistwo? 3) Zmniejszone AR- wiem, wiem, to wina czytelników. Ale nie mogę się z tym pogodzić. W nowych numerach AR jest po prostu słabe. Mam gdzieś kto za to odpowiada. 4) Na luzie- to samo co z AR. Ten dział się wypalił. Kiedyś było naprawdę śmiesznie, lecz teraz- nuda. 5) Chyba główny powód- ja . Jestem coraz starszy, kasy mniej, rodzice nie dają ( albo b. mało ), więc muszę sobie radzić sam. Musiała nadejść chwila, w której trzeba było zrobić rachunek sumienia- Czy CDA jest mi potrzebne? recenzje i zapowiedzi są w necie, działy dla których kupowałem przez tyle lat pismo ( AR, GW, NL ) są słabe, albo powoli znikają. W dodatku w samym piśmie coraz mniej dla mnie- konsoli nie mam i mieć nie będę.

CDA jest jak World of Warcraft- gdy zaczynasz- Łaaaaał. Czytasz, czytasz i szybko się uzależniasz. tyle stron, zabawni redaktorzy, śmieszne AR, super pełne wersje itd. Co jakiś czas są jakieś patche, które coś zmieniają, ale nikt nie narzeka. Wychodzą nawet dodatki, które wprowadzają ogromne zmiany ( tylko wersja DVD ), ale na lepsze. Lecz nadchodzi rutyna. Teksty mniej bawią, Nl już nie jest śmieszne, Smuggler wszystkich zmieszał z błotem/ przekonał do CDA i już nie ma antyfanów. Starzy wyjadacze zaczynają narzekać. Ale CDA dalej się zmienia. Nowi czytelnicy są zachwyceni. No i wtedy nadchodzi prawdziwy Kataklizm- totalna zmiana pisma. Inny GW, mniejsze AR, połowa pisma o konsolach. Weterani przecierają oczy ze zdumienia- co oni zrobili? Nowi czytelnicy są wniebowzięci. Teraz pytanie- Czy redakcji bardziej zależy na zaufanych, oczytanych, ogranych, doświadczonych czytelnikach, czy na 12- letnich bogatych smarkaczach, którzy maja 5 konsol i super peceta?
Ja spasowałem- jestem weteranem CDA, musiałem odejść w cień. To pismo już nie jest dla mnie. Pewnie i tak zostanę jakoś niesamowicie skontrowany, ale cóż- Adios. Na zakończenie chciałem dodać, że mam do was niesamowity szacunek i ogromnie Wam dziękuję za wspaniałe 5 lat i za wspomnienia, które zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trudno się z tobą nie zgodzić. Od tych zmian kupowałem CDA tylko dla pełniaków, czekając na jakieś nowe pismo w rozsądnej cenie i stawiające PC na piedestale. W końcu parę dni temu pojawił się nowy Play i jestem wniebowzięty. Tym samym mówię do sidiekszyna papa, jak dadzą coś fajnego na płytkę to może kupię, ale obecnie lepszym pismem jest wspomniany Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:08, Gh0stie napisał:

No cóż, trudno się z tobą nie zgodzić. Od tych zmian kupowałem CDA tylko dla pełniaków,
czekając na jakieś nowe pismo w rozsądnej cenie i stawiające PC na piedestale. W końcu
parę dni temu pojawił się nowy Play i jestem wniebowzięty. Tym samym mówię do sidiekszyna
papa, jak dadzą coś fajnego na płytkę to może kupię, ale obecnie lepszym pismem jest
wspomniany Play.


Hmm też zakupiłem Play''a ze względu na to, że mam PC ( konsola może pod koniec roku )i muszę śmiało powiedzieć, że nowy Play był lepszy od nowego CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź idź stąd, nasz "forumowy specjalisto". Każdy ma już ciebie dość i przekomarzania się z tobą. Play tak samo jak i CDA mają bardzo fajne pełniaki przez cały rok. Ale nie. Dla ciebie najlepiej by było jakby dali od razu GTA IV itp... Ehh, szkoda słów...

BTW. Proszę cię, zmień ten avatar bo od niego można dostać epilepsji oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się