kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

"Medal of Honor oraz APB - i jedna z tych gier zapowiada się - niestety - na małą katastrofę. Która? Za co? Tego już dowiecie się sami 6 lipca." Która to będzie jak myślicie ? Mi się wydaję, że będzie to zdecydowanie APB ( chociaż miała to być fajna strzelanka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 09:17, smuggler napisał:

Czy moderator moglby to dopisac do "Innych" w spisie tresci? Thx.


Nie. :P OK, dopisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ja stawiam raczej na MoH. Pograłem w bete i aż mnie odrzuciło. Jeśli tak ma wyglądać multi to nie wróżę tej grze sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 09:21, sliski_wojtas napisał:

"Medal of Honor oraz APB - i jedna z tych gier zapowiada się - niestety - na małą katastrofę.
Która? Za co? Tego już dowiecie się sami 6 lipca." Która to będzie jak myślicie ? Mi
się wydaję, że będzie to zdecydowanie APB ( chociaż miała to być fajna strzelanka )



To będzie raczej MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, podobnie jak miesiąc temu znowu nie kupię. Relacja z E3, kiedy już wszyscy zapoznali się z tym co ich interesowało z tych targów i to w tamtym miesiącu bo od E3 już trochę minęło. Niektóre recki pewnie i tak wrzucą na główną cda, może i skrócone, może i wersji na konsole, ale nie muszę tracić 15zł żeby przeczytać kilka recenzji, które i tak prędzej czy później znajdę w necie na innych stronach traktujących o grach niektóre w postaci Vrecek.
Do tego słabiutkie (jak dla mnie i to moja własna opinia) pełniaczki. Kijem nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie w miarę ładna okładka - wprawdzie uniwersum SW to nie moje klimaty, ale uwielbiam wszelkie odcienie błękitu, więc po fatalnych od kwietnia włącznie okładkach ta przypada mi do gustu :)

Ale dlaczego wspominam tylko o okładce? Ponieważ w samym piśmie nie znalazłem raczej nic dla siebie, oprócz bety MoHa i APB. Szkoda, bo ostatni numer od deski do deski czytałem w styczniu - po liftingu CDA jest... inne (nie będę się powtarzał, że "gorsze" :P ) No i boję się tego znaku jakości :]

A pełniaczki? Cóż, ponownie dobry FPS po BiA, choć Ghost Recon w sklepach stoi po 10.90zł ;) A do tego komuś się podaruje Battlestations. FR3 pominę milczeniem - nie można takich gier w ogóle pomijać? :P Ja wiem, że teraz idzie się na ilość, ale 2 dobre pełniaki są dla mnie wystarczająco dużą ilością.
Trzeba więc iść do kiosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 11:04, kaczek93 napisał:

Ehhh, podobnie jak miesiąc temu znowu nie kupię. Relacja z E3, kiedy już wszyscy zapoznali
się z tym co ich interesowało z tych targów i to w tamtym miesiącu bo od E3 już trochę
minęło.


>>>To oburzajace, ze miesiecznik nie wychodzi co tydzien, wiem :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:16, Ostrowiak napisał:

/.../ coverka brak...

I realnych możliwości na wdrożenie czegoś takiego pewnie też brak. ;)

Co do samego numer to o ile w zeszłym miesiącu było imo niezbyt ciekawie na płytkach, to teraz z pełnych wersji jestem jak najbardziej zadowolony. :) Zwłaszcza z Battlestations: Midway, już dawno chciałem to kupić ale jakoś się nie złożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:28, Dark_Sebat napisał:

> /.../ coverka brak...
I realnych możliwości na wdrożenie czegoś takiego pewnie też brak. ;)


W ten sposób można puścić coś tańszego szybciej niż konkurencja i dogodzić wszystkim - relacje E3 za późno? Alesh skont! Za drogo? No coś ty, nawet gry nie dodaliśmy. Nie dodaliście gry! A więc nikomu nie będzie się ona nie podobała, bo jakim cudem?

Takie polowe chude wydania z okazji imprez ja bym brał w ciemno ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:16, Ostrowiak napisał:

Nic trudnego - broszurkowate wydanie specjalne CDA z okazji E3, okładka papierowa, stron
mniej, coverka brak...

Teoretycznie byloby mozna, w praktyce i tak bym uslyszalem "leeee... o wszystkim od tygodnia wiem z Netu" itd.
Oczywistym jest, ze kupujac miesiecznik nie bedziesz mial wiesci "z ostatniej chwili" i nie po to sie takie cos kupuje.

Popatrz zreszta co powiedza czytelnicy Playa - jeszcze ze 2 tygodnie do nastepnego nr, gdzie dopiero bedzie E3, ze o dwumiesiecznym KSG nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:47, Ostrowiak napisał:

> > /.../ coverka brak...
> I realnych możliwości na wdrożenie czegoś takiego pewnie też brak. ;)

W ten sposób można puścić coś tańszego szybciej niż konkurencja i dogodzić wszystkim
- relacje E3 za późno? Alesh skont! Za drogo? No coś ty, nawet gry nie dodaliśmy. Nie
dodaliście gry! A więc nikomu nie będzie się ona nie podobała, bo jakim cudem?

Takie polowe chude wydania z okazji imprez ja bym brał w ciemno ^___^


Ale jakos nikt tego nie robi, wiec widac wyszlo ze to nieoplacalne z roznych powodow...Przypomnialo mi sie powiedzonko "jestem znakomitym ekonomista, ekspertem pilkarskim, politykiem i znawca pilki. A potem sie wylogowuje z forum..." :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się