kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Czy jest możliwość zamówienia u Was jakichś numerów archiwalnych CDA?
Tak wpadł mi teraz pomysł a, że nie mam akurat pod ręką czasopisma i na stronie też nic nie znalazłem to postanowiłem się zapytać tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:32, Phobos_s napisał:

Czy jest możliwość zamówienia u Was jakichś numerów archiwalnych CDA?
Tak wpadł mi teraz pomysł a, że nie mam akurat pod ręką czasopisma i na stronie też nic
nie znalazłem to postanowiłem się zapytać tutaj :)

przyłączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzymamy archiwalia na rok wstecz liczac od aktualnego nr. Jesli w kioskach jest np. 07/10, to mozna kupic archiwalne 7/09, starszych juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszecie na okładce takie duże "148 stron" skoro w środku CD-A znajduje się 16 połączonych stron reklam? Czyli od dzisiaj będziecie także redagowali "promocje i reklamy" zajmujące kilkanaście stron...? Reszta pisma jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 14:22, Markush napisał:

A co robicie ze starszymi numerami? Makulatura? Papier toaletowy dla redakcji i Baureu?


Właśnie o to samo chciałem spytać :)

Pamiętam jak za czasów starego Secret Service można było kupować archiwalia prawie od założenia czasopisma :)

Teraz szukam jednego nr-u CDA sprzed jakoś 3-4 lat i będę musiał szukać jakiejś wymiętoszonej używki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:39, Phobos_s napisał:

Teraz szukam jednego nr-u CDA sprzed jakoś 3-4 lat i będę musiał szukać jakiejś wymiętoszonej
używki :)

A który dokładnie numer?

@Piterixos --> Suggler Ci odpowie: Że co, mamy pisać 146 stron w tym 16 stron reklam? Przynajmniej mi tak odpowiedział kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale tu nie chodzi o 16 stron reklam takich normalnych, tylko o coś co można by właściwie dodać w formie osobnego dodatku. I wtedy by można było uczciwie napisać nie 148 stron, a 132 strony. Bo to nie jest na pewno pełnowartościowa treść, choćby ze względu na mniejsze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:09, Piterixos napisał:

No ale tu nie chodzi o 16 stron reklam takich normalnych, tylko o coś co można by właściwie
dodać w formie osobnego dodatku. I wtedy by można było uczciwie napisać nie 148 stron,
a 132 strony. Bo to nie jest na pewno pełnowartościowa treść, choćby ze względu na mniejsze
strony.



Jasne, kolejny oświecony marketingowiec :D

A powiedz mi kto by zapłacił za reklamę w piśmie którą możesz wyrzucić bez oglądania. Reklamy to spora część dochodu każdego czasopisma i tego nie przeskoczysz, a na takie pomysły nikt nie pójdzie bo nie są opłacalne. W CDA i tak tych reklam nie ma tak dużo przez to że target nie jest taki sam i nakład jak np w ViViE CKM czy innym Playboyu tam jakbys policzył to reklamy zajmują jakies 30 jak nie więcej % a nie jak w CDA troszkę ponad 11%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 16:48, Markush napisał:

A który dokładnie numer?


Dokładnie chodzi mi o numer czerwcowy z 2006 roku. Bodajże nr 126 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora na ocenę nowego numeru ;P
Zawsze zaczynam od działu publicystyka. Bardzo podobał mi się tekst pt: Gry, których nie będzie. Dzięki temu dowiedziałem się kilku interesujących faktów na temat "martwych gier". Reszta tego działu również mnie nie zawiodła. Ogólnie rzecz ujmując przyjemnie się czyta :)
Co do recenzji. Czekałem szczególnie na "wypociny" o Sniper: Ghost Warrior. Jak CDA daje 7+ grze od CI to jest dobrze. Reszta recenzji mnie praktycznie nie interesowała... no może Black Mirror II i Singularity.
I danie główne numeru czyli relacje z E3. Chyba nie muszę mówić że opisy gier, zdjęcia, screeny są genialne. Praca domowa wykonana na 5+.
PS: Pełne wersje bardzo dobre. Jak tylko kupię nową kartę graficzną to chętnie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2010 o 19:31, Piter_Fersin napisał:


Jasne, kolejny oświecony marketingowiec :D

A powiedz mi kto by zapłacił za reklamę w piśmie którą możesz wyrzucić bez oglądania.
Reklamy to spora część dochodu każdego czasopisma i tego nie przeskoczysz, a na takie
pomysły nikt nie pójdzie bo nie są opłacalne. W CDA i tak tych reklam nie ma tak dużo
przez to że target nie jest taki sam i nakład jak np w ViViE CKM czy innym Playboyu tam
jakbys policzył to reklamy zajmują jakies 30 jak nie więcej % a nie jak w CDA troszkę
ponad 11%


Heh mi nie chodzi o ilość, tylko o to że podali że pismo ma 148 stron, skoro w środku znajduje się 16 stron jakiejś promocji. Czyli piszą że mają więcej stron niż w ostatnim numerze chociaż to nieprawda bo po prostu dodali akie coś. Tylko o to. Bo sam sprawdzałem i wiem że normalnie reklam jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:39, Phobos_s napisał:

> A co robicie ze starszymi numerami? Makulatura? Papier toaletowy dla redakcji i
Baureu?


makulatura. Koszty magazynowania pisma sa zwykle wyzsze niz potencjalne zyski ze sprzedazy starych numerow. Lajf is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2010 o 12:28, Piterixos napisał:


Heh mi nie chodzi o ilość, tylko o to że podali że pismo ma 148 stron, skoro w środku
znajduje się 16 stron jakiejś promocji. Czyli piszą że mają więcej stron niż w ostatnim
numerze chociaż to nieprawda bo po prostu dodali akie coś. Tylko o to. Bo sam sprawdzałem
i wiem że normalnie reklam jest mało.


KAZDE pismo na swiecie podaje "globalna" objetosc. Jest prawda, ze CDA mialo 148 stron w tym numerze? Jest.
Gdyby np. pisalo "16 stron wiecej recenzji" to moglbys miec pretensje, ze cie wprowadzilismy w blad. Ale tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 13:25, smuggler napisał:

makulatura. Koszty magazynowania pisma sa zwykle wyzsze niz potencjalne zyski ze sprzedazy
starych numerow. Lajf is brutal.


End jużli kopas w dupas.
No trudno. Dzięki i tak. Będę w takim razie szukał inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:09, Piterixos napisał:

No ale tu nie chodzi o 16 stron reklam takich normalnych, tylko o coś co można by właściwie
dodać w formie osobnego dodatku. I wtedy by można było uczciwie napisać nie 148 stron,
a 132 strony. Bo to nie jest na pewno pełnowartościowa treść, choćby ze względu na mniejsze
strony.


LOL. Obciete sa marginesy, a tak zwykle nic nie ma, wiec nie wiem jak widzisz "niepelnowartrosciowosc" takiego tekstu. Rownie dobrze mozesz mowic, ze teraz w calym Playu sa niepelnowartosciowe teksty, bo maja mniejszy format pisma niz kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 12:28, Piterixos napisał:

Heh mi nie chodzi o ilość, tylko o to że podali że pismo ma 148 stron, skoro w środku
znajduje się 16 stron jakiejś promocji. Czyli piszą że mają więcej stron niż w ostatnim
numerze chociaż to nieprawda bo po prostu dodali akie coś. Tylko o to. Bo sam sprawdzałem
i wiem że normalnie reklam jest mało.


Piterixos czy ty piszesz o dodatku Gadżet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się