kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Heh mi nie chodzi o ilość, tylko o to że podali że pismo ma 148 stron, skoro w środku znajduje się 16 stron jakiejś promocji. Czyli piszą że mają więcej stron niż w ostatnim numerze chociaż to nieprawda bo po prostu dodali akie coś. Tylko o to. Bo sam sprawdzałem i wiem że normalnie reklam jest mało.

>>> No jak to NIE mamy 148 stron w tym numerze? TO ILE MAMY? 132 + 16? Ale to daje 148, wiec informacja na okladce jest w pelni prawdziwa. Rownie dobrze nastepnym razem sobie zazyczysz zebysmy podawali objetosc tylko stron redakcyjnych, bez zadnych reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 09:45, smuggler napisał:

Zawsze milej w lapie trzymac grubdze CDA niz chudsze, nie?

Dlatego tak szanuję moje CDA z 2000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 09:45, smuggler napisał:

Zawsze milej w lapie trzymac grubdze CDA niz chudsze, nie?

Trzymać jeden egzemplarz w ręku owszem.
Jednakże wszystko się zmienia jak mamy więcej niż 10 numerów na półce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, właśnie trzymam w rękach ostatni z regularnie kupowanych numerów CDA. Po tych 12 latach, w czasie których nie przegapiłem żadnego z wydać, to trochę dziwne uczucie, ale postępujące w magazynie zmiany, przede wszystkim przechodzenie na multiplatformowość sprawiły, że ścieżka która obrano w redakcji nie pokrywa się z moją, więc trzeba się pożegnać. "Czarę goryczy" przepełniła niesmaczna dla mnie akcja "głosujmy na polskie gry" na stronie www.

Cóż, rozumiem że pismo musi się sprzedawać i nie mogę mieć o to pretensji. To tylko moje własne rozczarowanie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 15:17, smuggler napisał:

No to dzieki za 12 lat...


Nie ma za co. To był miło spędzony czas. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 10:44, Magok napisał:

Dał by ktoś link do strony CD-ACTION gdzie były te weekendowe konkursy ?

Już nie ma ich niestety. Teraz są tylko raz na jakiś czas, bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym pełniakiem w nowym numerze będzie ścigałka SBK 09: Superbike World Championship.
OMG, tu już przecieki do kolejnego numeru, a ja jeszcze mam 2 numery z zeszłego miesiąca i Play do przeczytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że chyba jakiś czas dali SBK 08, ale jakoś specjalnie nie przypadł mi do gustu, chyba dlatego, że nie lubię wyścigów motorowych. Jestem ciekaw reszty pełniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pojeżdżenia fajne, ale jak grałem we wcześniejszą część (gdzieś w tym czasie wyszła w CD-A) to jakoś słabo mi się grało. Ale czekam dalej, może coś wyskoczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się