kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 16:07, Zimek1990 napisał:

Ludzie, ale zrzędzicie. CDA to nie tylko dołączone gry, ale też czasopismo ;] A ci, co
liczą tylko na dobre gry, to w ogóle nie powinni mieć prawa głosu :P


Ale spora część ceny CDA to koszt gier. Gdyby CDA kosztowało 7-8 zł nikt by tu nie zrzędził. Jasne, że płyta to dodatek ale ludzie chcą czegoś dobrego za swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 17:29, Muradin_07 napisał:

Biorąc pod uwagę to że Play był o wiele tańszy a pełniaki niekiedy bajeczne


...i co drugi miesiac czyszczenie magazynow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 17:29, Muradin_07 napisał:

a pełniaki niekiedy bajeczne (Mafia dla przykładu... :D)

Taa raz na rok im zdarzy się dać coś w co da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 17:50, Krzycho napisał:

> a pełniaki niekiedy bajeczne (Mafia dla przykładu... :D)
Taa raz na rok im zdarzy się dać coś w co da się grać.


Taa... A jakoś jak pamiętam jak kupowałem raz to było combo w postaci: Call of Cthulhu, Splinter Cell Pandora Tommorow, Mafia właśnie... Teraz Gothic III i Torment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 18:20, Muradin_07 napisał:

Taa... A jakoś jak pamiętam jak kupowałem raz to było combo w postaci: Call of Cthulhu,
Splinter Cell Pandora Tommorow, Mafia właśnie... Teraz Gothic III i Torment...


Ja pamiętam jeszcze większy hit - Heroes III + Armagedon,s Blade + Shadow of Death. Tego pełniaka redakcja CDA też pewnie im trochę zazdrości wszak to właśnie ta gra cieszy się w redakcji największym uznaniem o czym świadczą wszelkiego rodzaju plebiscyty.
A w tym numerze co tu dużo mówić... bardzo słabo i już drugi raz z rzędu Play okazuje się być górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 18:56, Muradin_07 napisał:

A jeśli dobrze teraz pamiętam to czy nie było w Play''u BG Gold??? :)



W KS Gry był Baldur`s Gate Gold, a jakiś czas później BG 2 Gold. W Playu było m.in. Arcanum.

Żeby uniknąć offtopa - w tym miesiącu kupiłem Play, CDA sobie odpuszcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pełniaki to Play zaczyna gonić CDA. Gorzej już u nich z objętością i jakością tekstów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najlepsze pełne wersje jak dla mnie w tym roku. Moto GP, lubię ścigałki a w gry motocyklowe to grałem tylko na xboxie, PSP i demo na PC więc chętnie zobaczę i nieźle bo 09 rocznik. To o piratach również wydaje się być ciekawe ale ze względu na tryb multiplayer, coś mi się wydaje, że będzie pustka na serwerach ale jak coś to najwyżej zgadamy się gramowicze i zagramy ^^ A co do głównego pełniaka to również nie jest najgorzej (chodź mogło być lepiej, liczyłem po cichu na call of juarez więzy krwi) może być interesujący ze względu na tryb kooperacji :) No nic, pełne wersje nie są dla mnie na tyle dobre aby kupować specjalnie dla nich numer (a ja osobiście zawsze jak mam kupić gazetę to ze względu na pełne wersje, chyba, że gdzieś na wycieczkę jadę i do poczytania, ale odkąd mam PSP to jest to zbędny w takich przypadkach wydatek) ale nie są też na tyle złe, żeby nie kupić numeru.(O rany nie dam rady, nie umiem ułożyć ostatniego zdania aby miało sens i przedstawiało to co mam na myśli... :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dobry kolega z klasy kupuje CDA od kilku ładnych lat i jeszcze ani razu nie włożył płytki do napędu. Kupuje tylko dla tekstów. Podziwiam go.
Bithda
Tekstowo już jest lepiej. Mi się zawsze przyjemniej czyta Play niż CDA. Zresztą nowe działy zrobiły swoje.
Play wygrywa i będzie wygrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:27, Kubak10 napisał:

> A jeśli dobrze teraz pamiętam to czy nie było w Play''u BG Gold??? :)
>


W KS Gry był Baldur`s Gate Gold, a jakiś czas później BG 2 Gold. W Playu było m.in. Arcanum.

Żeby uniknąć offtopa - w tym miesiącu kupiłem Play, CDA sobie odpuszcam


No to widocznie mi się pomyliło... :)

Ale w sumie to żałuję tego Brothers in Arms... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:59, DonSzabla napisał:

Mój dobry kolega z klasy kupuje CDA od kilku ładnych lat i jeszcze ani razu nie włożył
płytki do napędu. Kupuje tylko dla tekstów. Podziwiam go.

Sam tak mam. Płytki oddaję koledze, ja nawet nie zerkam jaki są pełniaki. CDA uwielbiam, choć od czasu kiedy wprowadzili dużo miejsca dla konsol, już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz od paru lat nie kupię nowego numeru. Ostatnio odświeżam sobie stare numery i najczęściej czytam, nie recenzje, nie zapowiedzi tylko TADAM... Gamewalker. Teraz go nie ma, konsole które guzik mnie obchodzą przejmują pismo, w nowe gry i tak nie gram bo dobrych gier już nie robią, ergo nowe recenzje też mnie nie obchodzą... Do tego pełniaki mnie nie interesują więc baj. Zobaczę na jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, gamewalker był czymś, co zawsze w CD-A lubiłem, a niedawno postanowili z tego zrezygnować. Brakuje mi jeszcze działu, w którym były recenzje filmów i książek, ten kącik też był dosyć ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:40, SongoX napisał:

No, gamewalker był czymś, co zawsze w CD-A lubiłem, a niedawno postanowili z tego zrezygnować.
Brakuje mi jeszcze działu, w którym były recenzje filmów i książek, ten kącik też był
dosyć ciekawy.

Hej chłopaki! Kto stoi w miejscu, ten się cofa! Niedługo recenzje gier na PC znikną całkowicie, a dział poświęcony listom od czytelników zostanie zastąpiony kącikiem wędkarskim! CDA MUSI się rozwijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:40, SongoX napisał:

No, gamewalker był czymś, co zawsze w CD-A lubiłem, a niedawno postanowili z tego zrezygnować.
Brakuje mi jeszcze działu, w którym były recenzje filmów i książek, ten kącik też był
dosyć ciekawy.

Ale lepiej czasami z czegoś zrezygnować, niż robić to na siłę. Gamewalker na dłuższą metę byłby bezsensowny i coraz bardziej sztuczny, w końcu ile można już wrzucać na kolegów z redakcji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 01:06, Zimek1990 napisał:

Ale lepiej czasami z czegoś zrezygnować, niż robić to na siłę. Gamewalker na dłuższą
metę byłby bezsensowny i coraz bardziej sztuczny, w końcu ile można już wrzucać na kolegów
z redakcji? :)

Właśnie. To pewnie będzie główna linia obrony po wyrzuceniu ciekawych kącików i zastąpieniu ich wyżej wymienionym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 01:13, Szejkon napisał:

> Ale lepiej czasami z czegoś zrezygnować, niż robić to na siłę. Gamewalker na dłuższą

> metę byłby bezsensowny i coraz bardziej sztuczny, w końcu ile można już wrzucać
na kolegów
> z redakcji? :)
Właśnie. To pewnie będzie główna linia obrony po wyrzuceniu ciekawych kącików i zastąpieniu
ich wyżej wymienionym. :)

A Ty albo popadasz w histerię, albo po prostu lubisz dźgać ludzi ołówkiem po żebrach. Skończ z tymi zapędami wędkarskimi, bo to naprawdę jest śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 01:19, Zimek1990 napisał:

A Ty albo popadasz w histerię, albo po prostu lubisz dźgać ludzi ołówkiem po żebrach.
Skończ z tymi zapędami wędkarskimi, bo to naprawdę jest śmieszne ;)

Po prostu jestem troszkę zły na to, co dzieję się ostatnio w CDA, ostatecznie odbiło się to też na mnie, bo mniej przyjemnie czyta mi się czasopismo i o ile usunięcie GW zrozumieć mogę, o tyle gadanie o gierkach na konsole na równi z tymi na PC już nie.. :) CDA zawsze jednoznacznie kojarzyło się z PC i pisanie w dużym stopniu i grach na konsole to profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się