kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 12:40, Ranveld napisał:

> Ta, jasne że nie. Prace o tematyce gier to jasne że nie w CDA. Udajesz tylko idiote?
No rzeczywiście, masz racje. CDA to jedyne pismo o grach, a serwisy internetowe o grach, gdzie
też są recenzje i zapowiedzi, nie istnieją. Nie napisałem, że miał na myśli wszystkie inne
czasopisma o grach oprócz CDA.



On napisał magazyn MAGAZYN. Według smugglera nie ma takich. Napewno nie miał na mysli CDA, napisal to w cda, konkurs robil CDA to człowieku zacznij myśleć to może do wniosków dojdziesz. Taki naiwny jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej w urodzinowym CDA zobaczyłbym jakiś filmik z redakcji. Byle dłuższy od ostatniego, który to swoją drogą ostatnio jest jednym z najczęściej odtwarzanych plików na moim kompie ;) Podobał mi się też pomysł z wirtualną wycieczką po redakcji CDA, ale robić to drugi raz to już raczej bez sensu. Ale zapewne redakcja zaskoczy nas za miesiąc czymś równie fajnym :)
BTW Urodzinowy CDA wychodzi w dniu moich urodzin :) Już wiem jaki dostane prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na fajne pełniaki :-). Najbardziej na świecie uczieszyłbym się z stareeeeego (8 lat!) Queka III: Arena. Ostatnio grałem u kolegi, i grafika prawie wogule się nie zestarzała! A multi nadal najlepszy! Szybki, dynamiczny i klimatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:23, Igor FCBayern napisał:

Ja najchętniej w urodzinowym CDA zobaczyłbym jakiś filmik z redakcji. Byle dłuższy od ostatniego,
który to swoją drogą ostatnio jest jednym z najczęściej odtwarzanych plików na moim kompie
;) Podobał mi się też pomysł z wirtualną wycieczką po redakcji CDA, ale robić to drugi raz
to już raczej bez sensu.

W którym numerze był ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:28, rob300i napisał:

Ja liczę na fajne pełniaki :-). Najbardziej na świecie uczieszyłbym się z stareeeeego (8 lat!)
Queka III: Arena. Ostatnio grałem u kolegi, i grafika prawie wogule się nie zestarzała! A multi
nadal najlepszy! Szybki, dynamiczny i klimatyczny.

też mam nadzieję na Kwaka. miałem kiedyś ale gdzieś mi zaginął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 16:27, grand10pelu napisał:

W którym numerze był ten filmik?

były nawet 2(jeden z drukarni w zasie druku nowego CDA a drugi z wygłupami Czarnego Iwana , Elda i Gema) i gierka fotoprzehadzka po redakcji CDA :) . to wszystko było na 9 urodziny CDA w numerze kwietniowym 2005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA to fajne czasopismo(hołd smg)tylko jest w nim ostatniego czasu mniej textów do śmiechu i to jest smutne,chlip
p.s.jakiego ziomka w CDA najbardziej lubicie?ja opowiadam sie za Qniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cda to królowa gazet. tylko na forum jest głupio że jak klikniesz że jesteś poniżej 13 lat to musisz...ekhem...Wysłać faksem zgode od...rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja na temat ostatniego cd-action a raczej jednego z demek - naszego rodzimego xpand rally extreme - co za kretyn dał do tej gierki star forca ???? naprawdę nie mogłęm uwierzyć jak to zobaczyłęm - kto wrzuca do demka takie rzeczy - to było przegięcie na maxa - debilizm - hym,... pewnie nasza (rodzima) gierka jest tak rozchwytywana że trzeba demka zabezpieczać - co do gierki to miernocha R.Burns Rally nadal rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 16:55, Mat.W napisał:

p.s.jakiego ziomka w CDA najbardziej lubicie?ja opowiadam sie za Qniem

Ja zdecydowanie opowiadam się za Eldem! On już prawie jest moim autorytetem :) Lubię go za to, że Ma podobne podejście do życia jak ja. No i te same zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 16:55, Mat.W napisał:

p.s.jakiego ziomka w CDA najbardziej lubicie?ja opowiadam sie za Qniem

Kurczę, każdy jest w jakiś sposób moim ulubionym:). Swoją drogą potrafię w większości przypadków autora recenzji, bez patrzenia na górną belkę. Najbardziej stylem wyróznia się EGM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>p.s.jakiego ziomka w CDA najbardziej lubicie?ja opowiadam sie za Qniem
Kurczę, każdy jest w jakiś sposób moim ulubionym:). Swoją drogą potrafię w większości przypadków poznać
autora recenzji, bez patrzenia na górną belkę. Najbardziej stylem wyróznia się EGM.
Wersja Poprawiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:30, piero92 napisał:

> Cda to królowa gazet.

A ja ci mówię, że CDA to NIE gazeta :)


I prędzej jest królem niż królową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:43, Nagaroth napisał:

> > Cda to królowa gazet.
>
> A ja ci mówię, że CDA to NIE gazeta :)

I prędzej jest królem niż królową ;)

Powinno być Królowcem:D.,, Kompaktowa Akcja":D zdaje się być królową. Chociaż problem to taki, jak z Dahaką z PoP...(fani WW pewnie wiedzą, o co chodzi;P). ,,CDA to potęga" i problem płci rozwiązany:). Ale w sumie problem to drugorzędny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się