kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 14:52, vansatan napisał:

Hej, a wiecie że CDA będzie miało urodziny? Ciekaw jestem czym nas wtedy zaskoczą.
Na pewno jakąś miłą niespodzianką.

na pewno niespodzianką czy miłą niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:49, k101 napisał:

Ja nie ufam zabardzo CDA. Kujpiłem raz gre i nie chciala chodzic. To byla gra Richard burns Rally


A nie wpadłeś na to, że to nie wina CDA, tylko twojego kompa? Może do każdego numeru powinni dołączać pracownika, który zainstaluje ci gry tak, aby działały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:54, Iosis napisał:

W sumie bardzo dobrze, że CDA nie zmieniło nazwy na DVD Action. To byłoby straszne.


CDA to już marka ... Było by to czysto nieopłacalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg jest trochę tak, jak Pan Bóg!
1.Część go czci! :)
2.Inni myślą, że w ogóle go nie ma!
3.A jeszcze inni mieszają go z błotem...
Smuggler, pokaż się!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to troche ludzi jeśliby nie było Smugglera to by nie kupowało CD-A bo to jest opłacalne jeśli jest taki redaktor jak Smuggler :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście uważnie czytali CD-Action i niekiedy książeczki dodawane do nie go (w szczególności TiXomaniak), to byście już dawno wiedzieli jak wygląda Smuggler. Niedawno ktoś z redakcji e CD-A napisał wskazówke dotyczącą jego drugiego Nicku. Prawdziwi fani CDA (czly tacy którzy po przeczytaniu, biorą CDA pod rentgen sprawdzać ukryte informacje, a także szukają odcisków palców na piśmie) już dawno wiedzą duużo o smugglerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:29, rob300i napisał:

Prawdziwi fani CDA (czly tacy którzy po przeczytaniu, biorą CDA pod rentgen sprawdzać ukryte informacje, a także szukają odcisków palców na piśmie) już dawno wiedzą duużo o smugglerze.


Nie prawda, ja jestem wieeeeelkim fanem CDA i mało wiem o smugglerze i się bardzo z tego ciesze. Według mnie jest to zabawne taka tajemnicza osoba, a gdyby odkryto jego tożsamość to już nie byłoby to takie zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o to zdjęcie ze strony 136 z tixomaniaka??
Jak tak to się mylisz w następnym numerze majowym(125) w GW(GAMEWALKER) było napisane, że to zdjęcie to prima aprilisowy żart, wkońcu był kwiecien:PP
Wogóle w tej książeczce było więcej takich żartów(chyba osiem) np. gdzieniegdzie pisało "arciwum" zamiast "archiwum":PP
Jak masz ten numer to sobie zobacz pisze jak byk:D(str. 55)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:29, rob300i napisał:

Jakbyście uważnie czytali CD-Action i niekiedy książeczki dodawane do nie go (w szczególności
TiXomaniak), to byście już dawno wiedzieli jak wygląda Smuggler.

Taa, szczególnie, że w kolejnym numerze było napisane, że to zdjęcie to był żart.

Zgadzam się z Morasem1990, taka tajemnica jest fajna i CDA na pewno by straciło trochę ze swojego uroku.
Oczywiści jest wiele opcji, np. jest to jedna osoba, która pisze jako Smuggler lub jako Smuggler i ktoś inny albo wiele osób z Redakcji CDA pisze różne wypowiedzi Smugglera, a może to sam naczelny. Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak i tak jak ja mówiłem to samo. A wiecie że Smuggler ma konto na gram.pl (takie cos słyszałem) jeśli wiecie coś o tym to piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:08, Ziginacz napisał:

No tak i tak jak ja mówiłem to samo. A wiecie że Smuggler ma konto na gram.pl (takie cos słyszałem)
jeśli wiecie coś o tym to piszcie :D


Tak ma konto na gram.pl i pisze głównie zapowiedzi najbliższych numerów, które z pewnością będziesz widywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę Playa: uważam że jest pisany bardziej inteligentnym językiem, żarty są genialne tak samo jak podpisy pod sreenami. Są genialne komiksy. Artykuły też wg mnie stoją na wyższym poziomie. Jest też chyba trochę tanszy. Chyba mamią was gry z CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:16, OloMax napisał:

Osobiście wolę Playa: uważam że jest pisany bardziej inteligentnym językiem, żarty są genialne
tak samo jak podpisy pod sreenami. Są genialne komiksy. Artykuły też wg mnie stoją na wyższym
poziomie. Jest też chyba trochę tanszy. Chyba mamią was gry z CDA ;)

NIE !! :D
CDA jest najlepsze :P Jest dużo śmiesznych rzeczy,oraz więcej recenzji itp. A wogle moim zdaniem oceny CDA są lepsze bo wydawane przez graczy którzy mówią co o niej sądzą a nie to co sądzą inni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam CDA i Clicka! i obie gazety są bardzo fajne.W CDA podobała mi się gra pt. Project Snowblind , niestety w Clicku nie ma tak dobrych gier jak w CDA ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się