kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Mi na przykład nie działa King Kong:/ Kompa mam wyraźnie lepszego, niż ten w minimalnych wymaganiach, jednakże po rozpoczęciu gry mam jakieś 10 klatek na sekundę (lub mniej), mysz mi wariuje i nawet jak wejdę do menu, żeby wyjśc z gry to problem nie ustaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 18:14, Perry_Cox napisał:


A masz proca wielordzeniowego?

Nie, mój komputer to AMD Sempron 2600+ 2.0 GHz, 1 GB RAM i GF 6800 GS/XT, czyli żaden demon szybkości, ale to chyba nienormalne, że mam w tej grze w najniższych detalach jakieś 10 fpsów...ale dobra, to nie temat o tej grze, wiec jak naprawdę będę chciał strasznie zagrać to założę temat w pomocy technicznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:04, karolekx23x napisał:

Tipsomania warty by mieć ?


Jest spoko:) Podzielono go na komiksy (Przeróbka Star Wars, Klara w innym wymiarze, oraz Zygmunt spotyka R2D2 (nazwy moje własne:P)), oraz na porady o podkręcaniu, przyspieszaniu, odzyskiwaniu danych z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:45, necron1501 napisał:

Pytanko do Smugga: screeny w Driver San Francisco to fake''i? Czy to realne screeny z
gry? Przecież samochody wyglądają niczym z dawnej dekady...



Jakby byly fakowane to by raczej upiekszaly rzeczywistosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam na jakąkolwiek wzmiankę o Skylander - Spyro''s Adventure. W końcu to ma być "awangarda" - sejwy postaci w figurkach (!), przenoszone między kumplami i między różnymi platformami (!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro pismo jest droższe to mogli dać lepsze płytki, a nie takie, które się nie chcą zainstalować :/

próbowałem kilka razy zainstalować i skopiować splinter cella, ale za każdym razem porażka. Ech. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W połowie instalacji następuje błąd crc, nie chce się zainstalować jakiś plik, nawet jak się da zignoruj to problem jest z innym plikiem. Instalacja trwa bardzo długo i nie widać żadnego postępu.
Szkoda, bardzo liczyłem na tego SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 19:34, Big_Boss napisał:

W połowie instalacji następuje błąd crc, nie chce się zainstalować jakiś plik, nawet
jak się da zignoruj to problem jest z innym plikiem. Instalacja trwa bardzo długo i nie
widać żadnego postępu.
Szkoda, bardzo liczyłem na tego SC.

Przetrzyj czymś dokładnie płytkę ( tylko czymś nadającym się do tego ) i spróbuj ponownie. Ja tak miałem z ME z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się