kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

The tiny bang story zajmie bardzo mało miejsca na płycie, 2 kolejne powinny być bardzo fajne. Ciekawe jaki to gadżet jest zapowiadany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle to napisałem. Chodzi mi o to, że zostało miejsce na jakiegoś rozbudowanego RPG''a 3D lub dużego FPS''a.
Nie chodzi mi o jakość tylko o wielkość świata etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-A powinni do każdej recki gry pisać jak gra działa na kompie podanym jako minimalna konfiguracja, oraz pisać na jakim kompie rzeczywiście można grać bez najmniejszych problemów w najniższych detalach:) To by było bardzo pomocne dla posiadaczy słabszych kompów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 18:32, KofeinowyPablo napisał:

Smuggler powiedział, że będzie coś z gatunku którego już dawnoooo nie było, więc wielu
obstawia SF4 (bijatyka)

Marzenie bardzo ładne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 19:04, tomoliop napisał:

Komiksy w tipsomaniaku to tragedia. Gorsze nawet niż te w AR... Zdziwiłem się, że takie
coś jest przy tym przyzwoitym czasopiśmie...



Niewiele osob podziela twoj poglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:29, TojaSmuggler napisał:

Niewiele osob podziela twoj poglad.


Ja podzielam. Te Star Warsy z początku książeczki nawet mi się podobają, widać że pan Otis ma talent postacie zostały świetnie narysowane. Tylko że to co mówią jest kompletnie żałosne... O.O Ale najbardziej dobijają te komiksy z portalami i robotami, aż żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Plusy:
liczba i złożoność questów, przekonująca narracja, nieliniowa w pewnej mierze fabuła, widowiskowość walk, niezłe AI sprzymierzeńców, znakomite odegranie dialogów, wszystkie klasy dają radę

Minusy:
rasizm - można grać tylko człowiekiem, sporo wyborów pozornych, recykling obiektów i scenerii,słabe przerywniki
filmowe

Ocena: 7+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 17:51, Piterixos napisał:

W CD-A powinni do każdej recki gry pisać jak gra działa na kompie podanym jako minimalna
konfiguracja, oraz pisać na jakim kompie rzeczywiście można grać bez najmniejszych problemów
w najniższych detalach:) To by było bardzo pomocne dla posiadaczy słabszych kompów.


Brawo, piwo z pomysł. Przy moim sprzęcie taka informacja byłaby bardzo przydatna.

@ Richmond94

Znam ten ból. Ze trzy lata temu miałem taką czarną serię, że co kupiłem grę to ukazywała się w następnym numerze. Brat był zadowolony z takiego obrotu sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem odrobinę szczęścia:
Myślałem, co kupić, Bioshocka czy Mass Effecta. Wybór padł na to pierwsze, zgadnijcie, co po 2 tygodniach znalazłem w CDAction :D Przez tydzień gratulowałem sobie wyboru, choć pewnie Bioshock i tak za niedługo w CDA będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie pełne wersje odgadnięte. Przyznam że jeszcze nigdy nie wiedziałem tak słabego początku. Mam nadziję że odpalą coś w rodzaju Dirta 1 lub 2 albo innego dobrego FPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się