kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2011 o 18:04, Richmond94 napisał:

Ktoś tu nie docenia tak superowej klasyki jak Silent Hunter... Pamiętam jak na kolanach
taty grałem razem z nim w 2...

No dobra, nie grałem w tą serię. Obejrzałem tylko kilka gameplay. Zawsze jak nie znam gierki a jest zamieszczana w CDA to oglądam kilka gameplay''i aby ją ocenić tak na pierwszy rzut oka. Tak czy siak jest marna szansa abym zakupił CD action w nowym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 18:29, Dominik000 napisał:

> Ktoś tu nie docenia tak superowej klasyki jak Silent Hunter... Pamiętam jak na kolanach

> taty grałem razem z nim w 2...
No dobra, nie grałem w tą serię. Obejrzałem tylko kilka gameplay. Zawsze jak nie znam
gierki a jest zamieszczana w CDA to oglądam kilka gameplay''i aby ją ocenić tak na pierwszy
rzut oka. Tak czy siak jest marna szansa abym zakupił CD action w nowym miesiącu.


A ja grałem w trójkę i wcale mi się nie podobał. Trzeba być naprawdę wielkim fanem symulatorów, aby czerpać przyjemność z rozgrywki. Jedyne co mi przypadło do gustu, to klimat, bo czuć tę klaustrofobiczną atmosferę łodzi podwodnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 19:52, Orion napisał:

> > Ktoś tu nie docenia tak superowej klasyki jak Silent Hunter... Pamiętam jak
na kolanach
>
> > taty grałem razem z nim w 2...
> No dobra, nie grałem w tą serię. Obejrzałem tylko kilka gameplay. Zawsze jak nie
znam
> gierki a jest zamieszczana w CDA to oglądam kilka gameplay''i aby ją ocenić tak
na pierwszy
> rzut oka. Tak czy siak jest marna szansa abym zakupił CD action w nowym miesiącu.


A ja grałem w trójkę i wcale mi się nie podobał. Trzeba być naprawdę wielkim fanem symulatorów,
aby czerpać przyjemność z rozgrywki. Jedyne co mi przypadło do gustu, to klimat, bo czuć
tę klaustrofobiczną atmosferę łodzi podwodnej.


Podobno o gustach się nie dyskutuje...proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 21:35, Nikodem95 napisał:

.
>
> Podobno o gustach się nie dyskutuje...proste.
To jest forum, tu się dyskutuje...


Nie koniecznie jednak o gustach i w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Rację możesz udowodnić komuś przez argumenty, prawdę ,czy pokazanie. Gusta się nie dyskutuje, bo każdy ma swoje, a jak każdy ma swoje to możesz zapytać "dlaczego tak uważasz", podobnie z racją ^ i wypowie ci swoje zdanie. Ale żeby dyskutować o gustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 21:48, BartexooN napisał:

/.../
Rację możesz udowodnić komuś przez argumenty, prawdę ,czy pokazanie. Gusta się nie dyskutuje,
bo każdy ma swoje, a jak każdy ma swoje to możesz zapytać "dlaczego tak uważasz", podobnie
z racją ^ i wypowie ci swoje zdanie. Ale żeby dyskutować o gustach?

Muzyka też jest gustem, a się o niej dyskutuje. Bo gadanie tylko o informacjach muzycznych byłoby nudne. Tak, można dyskutować o gustach i jest to całkiem normalne. Jednak zbaczamy z tematu i wolałbym nagrody nie dostać. Jeśli macie osobny temat, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 21:35, Nikodem95 napisał:

.
>
> Podobno o gustach się nie dyskutuje...proste.
To jest forum, tu się dyskutuje...


Nom to podyskutujmy, ja lubię czerwony kolor, ty niebieski. Przekonaj mnie siłą argumentów, że ja nie mam racji, bo to niebieski jest lepszy. Proszę bardzo możemy tak "dyskutować", ale sensu to nie ma.

Podobnie w kwestii gier. Załóżmy, że ja lubię symulatory, a ty nie lubisz symulatorów. Weź przekonaj mnie siłą argumentów, że to ty masz rację i symulatory są do bani (mimo, że mnie się podobają), i że w związku z tym racja jest po twojej stronie...
EDIT: Ale ok skończmy już offtop. To tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biednego Smugglera zaspamowano na forum actionum :/. Powinien wchodzić tam w obstawie dwóch moderatorów. Tylko odświeżałem temat i po pierwszej odpowiedzi na pytania już wiedziałem jaki pełniak będzie :P. Ale cóż... Trzeci i finalny pełniak to:

PAM PA RA RAM PA PAM:

Spoiler

TOMB RAIDER UNDERWORLD



Cytuję Smugglera: "Teraz mozna cieszyc sie albo szlochac."

I tak kupię CDA, jak co miesiąc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEEEEEEESSSSTTTT!!!! Naprawdę bałem się, że ostatnim pełniakiem będzie Bulletstorm, w takim przypadku 30 zł w piach. Choć i tak pewnie jak nie w tym to w przyszłym roku BS w CDAction się pojawi. Trudno, pudełko z grą na półce i tak fajnie wygląda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 14:10, SpecShadow napisał:

Ciekawe jaka jest szansa na to, że Fallout3 wyląduje w CDA.


Prędzej czy później się pojawi. Chyba można fallouta kupić za nie duże pieniądze już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 14:33, 1096 napisał:

Prędzej czy później się pojawi. Chyba można fallouta kupić za nie duże pieniądze już.


Polska wersja.
Ze StarForce.
Bez GfWL.
Niedziałająca na systemach nowszych niż Win XP.
O kant tyłka taki bubel potłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się