kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 08:50, Draco-PNC napisał:

Powtarzam moją uprzejma prośbę - byłby ktoś tak miły i zaspojlerował ocenę, plusy, minusy
F1 2011?


Spoiler

OCENA: 8
Plusy:
KERS i DRS
Safety car
co-op i split-screen
Sporo poprawek
Świetnie się jeździ

Minusy:
Nadal drobne błędy
Rozdzielczość na konsolach
Brak dodatkowej zawartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 15:19, Outlander-pro napisał:

Mógłby ktoś napisać jaką ocenke dostało Dead Island, plusy, minusy? Dzięki z góry :)


Spoiler

OCENA: 8+
Plusy: klimat, system walki, dużo broni, długa i wciągająca, muzyka, śliczna...
Minusy: ...za wyjątkiem bohaterów, ułomna fabularnie, miejscami niedorzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 01:32, DarkWolf_PL napisał:

Prosiłbym o to samo tylko z tropico 4


Mówisz masz

Spoiler

OCENA: 8+
Plusy: bardzo duża grywalność, morze możliwości, całkiem spora i fajna kampania, luźne podejście do tematu, wbudowany edytor, możliwość dzielenia się wyzwaniami z innymi
Minusy: niezbyt powalająca oprawa, zjada masę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 20:46, SarenkaB napisał:

Tyle że i SM i GoW to zgoła podobne gry.:P

Raczej nie bardzo, SM to slasher raczej, GoW to strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny ten news na temat braku znaczników kontrataku w specjalnym trybie w nowym Batmanie.

I błąd przy podpisie jednego screena z opisu TF2, kto tak powiedział, że standardowa broń jest dobra tylko na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 15:13, crash807 napisał:

No mniej więcej z tym, że gazeta a czasopismo to w zasadzie to samo a skuter i motocykl
to dwie różne bajki. Równie dobrze mogłeś ty bądź Smuggler posłużyć się przykładek, że
kierowca samochodu nie chciałby aby jego wóz nazywać ciężarówką - równie bezsensu :).
No w każdym bądź zadałem pytanie nie aby później się sprzeczać tylko uzyskać jakąś sensowną
odpowiedź.


Dałem odpowiedź wymagającą odrobiny myślenia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś co napisali w dziale "W PRODUKCJI" o AC: Revelations ? Byłbym wdzięczny :)

Nieszczególnie całość, ogólny zarys co napisali o tej produkcji, chyba że ktoś woli cały tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:21, Piterixos napisał:

Dałem odpowiedź wymagającą odrobiny myślenia po prostu.


Dałeś odpowiedź w ogóle nie związaną z moim pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 13:59, crash807 napisał:

> Dałem odpowiedź wymagającą odrobiny myślenia po prostu.

Dałeś odpowiedź w ogóle nie związaną z moim pytaniem.


Dałem porównanie. Chyba nawet małe dzieci wiedzą, że skuter to taki malutki motorek, a motocykl to coś więcej. Chyba każdy też widzi, że losowy numer CD-Action jest po prostu większy, lepszy jakościowe (ten papier) od dajmy na to przeglądu sportowego wydawanego codziennie...Może teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 18:36, Piterixos napisał:

Dałem porównanie. Chyba nawet małe dzieci wiedzą, że skuter to taki malutki motorek,
a motocykl to coś więcej. Chyba każdy też widzi, że losowy numer CD-Action jest po prostu
większy, lepszy jakościowe (ten papier) od dajmy na to przeglądu sportowego wydawanego
codziennie...Może teraz rozumiesz?

Ty na prawdę nie rozumiesz o co chodzi dla crash''a czy bezczelnie udajesz? Dla crash''a chodzi o to, że nie odpowiedziałeś na jego pytanie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=34170 tylko idiotycznie wskazałeś mu, że pomylił pojęcia (gazeta, czasopismo) - jakby nie można było tego normalnie napisać... Może teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 18:46, Traitor napisał:

/ciach/


A ja po prostu napisałem jednego posta, w którym napisałem, że to czasopismo. Spodziewałem się odpowiedzi "a no tak racja"

To nie była odpowiedź na tamto pytanie, ale skoro crash807 pyta się potem czy jest jakaś różnica między czasopismem, a gazetą, to odpowiedziałem tak jak odpowiedziałem. Czepiasz się tego, że nie przytoczyłem notki encyklopedycznej na temat tego co to jest gazeta, a co to jest czasopismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 01:25, Stalker69 napisał:

Ciekawi mnie czy CDA śledzi allegro, jeśli tak to czy tępią sprzedawanie ich płytek z
grami. Ale jak tak patrzę po allegro.. to raczej nie :F

Przecież po zakupieniu CDA płyta jest własnością kupującego i jak chce to może ją połamać, podetrzeć się nią, czy właśnie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie, dany nr CDA jest dostepny w kioskach tylko przez miesiąc potem musisz się pierniczyć z numerami archiwalnymi. CDA juz na takim archwialnym numerze za duzo i tak nie zarabia, w przeciwienstwie do gier pudelkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 01:31, Krzycho napisał:

Przecież po zakupieniu CDA płyta jest własnością kupującego i jak chce to może ją połamać,
podetrzeć się nią, czy właśnie sprzedać.

Hmm.. A tekst "Płytą jest częścią czasopisma i nie może być sprzedawana osobno" czy jakoś tak? Jak to się ma do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 01:38, Stalker69 napisał:

Hmm.. A tekst "Płytą jest częścią czasopisma i nie może być sprzedawana osobno" czy jakoś
tak? Jak to się ma do tego?


Tak, że sprzedawca w kiosku nie może wyciągnąć płytki z CDA i sprzedawać jej osobno, a sam magazyn osobno. Natomiast nabywca końcowy to co zrobi z zakupionym egezmplarzem to jego prywatna sprawa. Może np. płytki komuś odsprzedać albo podarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się