kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Zrobiono już coś w sprawie płyt ze 195 numery, które nie działają w 99/100 przypadków? Może chociaż jakiś dobry mirror żeby ściągnąć tego SCDA i King Kong''a? Bo jak na razie to wydałem 18 zł na same czasopismo -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2011 o 02:32, Wojman napisał:

Tak, że sprzedawca w kiosku nie może wyciągnąć płytki z CDA i sprzedawać jej osobno,
a sam magazyn osobno. Natomiast nabywca końcowy to co zrobi z zakupionym egezmplarzem
to jego prywatna sprawa. Może np. płytki komuś odsprzedać albo podarować.


Miałem kiedyś przypadek, że w którymś ze sklepów sprzedawano CDA bez płytki, bez foli. Po zakupieniu czasopisma (na szczęście) zauważyłem, że nie ma płyty i wróciłem się do sprzedawcy, który dał mi ją. Nigdy więcej już tam CDA nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 17:27, Grodhar napisał:

Zrobiono już coś w sprawie płyt ze 195 numery, które nie działają w 99/100 przypadków?
Może chociaż jakiś dobry mirror żeby ściągnąć tego SCDA i King Kong''a? Bo jak na razie
to wydałem 18 zł na same czasopismo -.-.


Haha niemożliwe żebym miał aż takiego fuksa że mi chodzi ta płyta całkiem normalnie. Na pewno jest duuuużo ludzi co im normalnie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 13:26, Grodhar napisał:

Tak? To wejdź na forum CDA albo poszukaj w tym temacie. :D

Już samo google prawdę Ci powie.
http://www.google.pl/search?rlz=1C1CHAB_enPL445PL445&gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=splinter+cell+nie+dzia%C5%82a+cda

Fakt, jest sporo problemów, ale więcej z samym SC, niż z płytami. Problem z płytą rozumiem jako "wkładam do napędu i nic się nie dzieje". A z DA były problemy jeszcze zanim trafił na płytę CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 21:30, DambialkoX napisał:

Miałem kiedyś przypadek, że w którymś ze sklepów sprzedawano CDA bez płytki, bez foli.
Po zakupieniu czasopisma (na szczęście) zauważyłem, że nie ma płyty i wróciłem się do
sprzedawcy, który dał mi ją. Nigdy więcej już tam CDA nie kupię.

A to nie chodzi czasem o dość powszechny proceder zapobieganiu podpierniczania płyt z czasopism? W supermarketach bodajże tak robią. A pismo bez płytki kupuje się właśnie po to, by płytkę dostać przy kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 17:48, Graszcz napisał:

A to nie chodzi czasem o dość powszechny proceder zapobieganiu podpierniczania płyt z
czasopism? W supermarketach bodajże tak robią. A pismo bez płytki kupuje się właśnie
po to, by płytkę dostać przy kasie


Sprzedawca obojętnie czy to jest pani w kiosku czy hipermarket nie ma prawa otwierać zafoliowanego egzemplarza. Po to jest ta folia, żebyś miał pewność, że to co powinno być dołączone do magazynu jest dołączone. Szczególnie, że oprócz płytki w piśmie mogą być inne bonusy dla kupującego np. plakat, kod zniżkowy, starter do telefonu etc.. Skoro kamery w supermarkecie są w stanie nakryć biedaka, który kradnie bułkę to tym bardziej są w stanie nagrać kolesia, który kradnie płytkę z czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 19:14, Wojman napisał:

Skoro kamery w supermarkecie są w stanie nakryć biedaka, który kradnie bułkę to tym bardziej
są w stanie nagrać kolesia, który kradnie płytkę z czasopisma.

To tak nie działa. Kamery monitorują wejście, a monitory pracownik ochrony (powinien PO, ale często tak nie jest). Gdy zobaczy kogoś podejrzanego*, rzuca hasło w łączność. Wtedy PO patrolujący halę uważają na gościa i go obserwują, a kamery obrotowe go śledzą.

* Na przykład taki "biedak" - każdy wyobraża sobie jak taki ktoś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 19:36, Graszcz napisał:

Okej, ale z tym rzekomo bezprawnym procederem spotkałem się już nie raz (choć raczej
dawno temu, teraz chyba nie widuję)


To trzeba maila do takiej czy innej redakcji napisać, że w takim i takim sklepie w miejscowości mojej sprzedają gazetę/czasopismo bez dodatków i rozfoliowują egzemplarze i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2011 o 17:48, Graszcz napisał:

> sprzedawcy, który dał mi ją. Nigdy więcej już tam CDA nie kupię.
A to nie chodzi czasem o dość powszechny proceder zapobieganiu podpierniczania płyt z
czasopism? W supermarketach bodajże tak robią. A pismo bez płytki kupuje się właśnie
po to, by płytkę dostać przy kasie



Ja się jednak nie spotkałem z "podpierniczaniem" płyt z CDA. Jak ukradną to wina spada na sprzedawcę lub słabe zabezpieczenie sklepu. Minus który zalicza się do tego, że jest bez folii to to, że każdy podchodzi przegląda pismo i je odkłada. Niegdyś nawet miałem podartą stronę i nie wymieniłem, bo już byłem daleko od sklepu i nie miałem zamiaru i chęci do powrotu. Krótko mówiąc jeśli CDA to tylko w folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 21:31, Kamil2142 napisał:

Była recenzja Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad?
Jeśli tak, co dostała ( jeśli można plusy i minusy ) z góry dzięki :)


Nie było tej gry w żadnej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 21:18, Gumisiek2 napisał:

Czy we wrześniowym numerze był ukryty jakiś napis na okładce? Przyglądałem się chyba
pod każdym kątem i nie mogłem nic znaleźć :P


Szukałem, ale nic specjalnego nie znalazłem:/ Chyba, że naprawdę dali jakiś malutki napisik, gdzieś z boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podać model tego tunera TV od AverMedia, który w teście tunerów USB zajął drugie miejsce?
Próbuję go znaleźć w necie ale bez modelu to trochę ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się