kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Kupuję numer, dla treści pisanych. Za oknem zima, ale w recenzjach wiosna, jest bardzo dobrze :)
Przy okazji - w galerii jest niepotrzebny dwukropek w "Assassin''s Creed: Revelations" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer, dział recenzji jak i zapowiedzi zapowiada się przezawaliście, z płyty nic na razie nie zainstaluję, bo BiA na razie mnie nie interesuje, a S.T.A.L.K.E.R`a już dawno ukończyłem. Fajnie, że @Smuggler pisze teraz kto recenzował daną grę, wiadomo czego się można spodziewać. Do zobaczenia w kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 21:30, Hommicide napisał:

Pamięta ktoś, który numer CD-Action zawierał recenzję GTA:San Andreas + poradnik przejścia
gry?


8/2005

9/2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer
Call of Duty: Modern Warfare 3
Battlefield 3
FIFA Manager 12
TES V: Skyrim
Assassin’s Creed Revelations
Need for Speed The Run
Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

Każda z tych recenzji mnie interesuje. Numer roku jeśli chodzi o jakość recenzji (same gry roku, oprócz NFS i FIFA Menager"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję bez bicia, że od S.T.A.L.K.E.R.a się odbiłem po pograniu u kumpla i nigdy gry nie kupiłem...., ale skoro dają prawie za darmo to może tym razem się uda? ;p
Tak btw może mi ktoś podać jaką ocenę dostał FM 2012 w poprzednim numerze (i wymienić +/- jakie gra dostała)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,jestem tak boski,że czytam czasopisma przed wyjściem do kiosków. Ohhh Yea!!!

Chłopie,magazyn pojawi się dopiero we wtorek,troche się wyprzedziłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 00:21, bobobo napisał:

Tak,jestem tak boski,że czytam czasopisma przed wyjściem do kiosków. Ohhh Yea!!!

Chłopie,magazyn pojawi się dopiero we wtorek,troche się wyprzedziłeś :P

Eww, ludzie już piszą jakie to teksty nie są świetne więc myślałem że już czytali.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od bardzo dawna nie kupowałem żadnego CDA... Teraz nie mam wątpliwości, czy kupić, czy nie.
STALKER w pełniakach, kilka ciekawych recenzji, no i znajdą się też inne warte uwagi teksty.

edit: właśnie zauważyłem moją gafę - w pełniakach jest cień czarnobyla, a nie clear sky, na który się napaliłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam wątpliwości. Ten numer kupię. Przede wszystkim dla BiA, ale bankowo rzucę też okiem na recenzje, bo było co recenzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 16:41, Gumisiek2 napisał:

Mógłbym uzyskać odpowiedź na to pytanie?

Niektóre gry budzą ogromne nadzieje i są hypowane. Jak ktoś się napali i chce sobie kupić, a spojrzy sobie w recenzje w CDA i ostudzi sobie zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 08:57, Heimdallr napisał:

edit: właśnie zauważyłem moją gafę - w pełniakach jest cień czarnobyla, a nie clear sky,
na który się napaliłem xD


Też się napalałem - zanim wyszła. Ale jak już pograłem, uznałem, że to jednak krok wstecz w stosunku do Cienia Czarnobyla. Zresztą, statystyki mówią same za siebie - Cień Czarnobyla przeszedłem 3 razy ( raz na "czystej" wersji gry, później z modem O.B.L.I.V.I.O.N., a na końcu z Priboy Story ), a Czyste Niebo tylko raz. Niestety, ale bugów i baboli tam co niemiara, nawet po maksymalnym upatchowaniu i wsparciu modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem "Rozumiem sytuację, gdyby gra była długo wyczekiwana i okazała się klapą, ale recenzje zwykłych konsolowych średniaków to IMO tylko marnowanie miejsca, które z pewnością dałoby się zastąpić w lepszy sposób."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups. Przeczytałem tylko pierwsze zdanie, ale to chyba jedyne wytłumaczenie. Możliwe też jest że jak jest posucha i sezon ogórkowy to nawet kaszankę można dać do recenzji byleby wypachać magazyn do narzuconej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:49, giertych1234 napisał:

Ups. Przeczytałem tylko pierwsze zdanie, ale to chyba jedyne wytłumaczenie. Możliwe też
jest że jak jest posucha i sezon ogórkowy to nawet kaszankę można dać do recenzji byleby
wypachać magazyn do narzuconej normy.


Ja nie bardzo rozumiem w czym problem - recenzujemy WSZYSTKO co jest w danym momencie do wziecia. Kaszanki takoz, chocby po to, zeby ostrzec przed zakupem czegos, co nie jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy rozumiesz sens pisania recenzji.
Jest to uzasadniona ocena czegoś, więc magazyn może składać się z recenzji samych gniotów, jak i tytułów pośrednich i świetnych.
To chyba dobrze, że poczytasz o większej ilości gier i zdecydujesz się lub nie na zakup odpowiedniej ilości tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem. Tylko tak gdybam bo Gumisiek2 szukał odpowiedzi.
Co do gazetki to dzisiaj kupiłem i niedługo zagram w Stalkera i w BiA :) Jestem ucieszony jak dziecko. I podobają mi się nowe opakowania na płyty. Szczególnie arty w środku. Bardzo klimatycznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się