kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2011 o 13:12, kaczek93 napisał:

A jaki jest ten domniemany pełniak w następnym numerze?

Czytać nie umiesz? Napisałem "nowym" a nie "następnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 13:38, Dominik000 napisał:

> A jaki jest ten domniemany pełniak w następnym numerze?
Czytać nie umiesz? Napisałem "nowym" a nie "następnym"

Czytanie ze zrozumieniem się kłania kaczek93 pytał o tego domniemanego pełniaka którego zdradzono w najnowszym numerze,a który ma być podobno w następnym numerze CDA, czytaj do końca post zanim coś napiszesz.

kaczek93 chodzi o

Spoiler

Batman Arkham Asylum

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 14:33, Meketh napisał:

kaczek93 chodzi o

Spoiler

Batman Arkham Asylum

.

Smuggler mówi że na pewno

Spoiler

Batman Arkham Asylum

nie znajdzie się na coverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 14:44, DonSzabla napisał:

> kaczek93 chodzi o

Spoiler

Batman Arkham Asylum

.
>
Smuggler mówi że na pewno
Spoiler

Batman Arkham Asylum

nie znajdzie się na coverze.

Jak pisałem wcześniej nie uwierzę dopuki nie zobaczę dla mnie mogli by dać nawet najnowszą część, poczekamy do zapowiedzi bo na ten 200 numer pewnie coś ekstra dadzą choć takiego Diablo 2 bym się nie spodziewał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 13:38, Dominik000 napisał:

> A jaki jest ten domniemany pełniak w następnym numerze?
Czytać nie umiesz? Napisałem "nowym" a nie "następnym"

Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 14:50, DonSzabla napisał:

Takim Diablo 2 bym nie pogardził :)

Ja też bym nie miał nic przeciwko, zdaje się że jakieś pismo na świecie bodajże z włoch miało go kiedyś na swoim coverze, być może się mylę ale zdaje mi się że coś o tym na markolfie było napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie nowy numer, czytam i mam wrażenie, że CDA ostatnio zmarniało strasznie. Mało stron, jakieś takie chude i już niezbyt atrakcyjne... (a pomyśleć, że kiedyś zaciekle broniłem słowa pisanego na prawdziwym papierze, a tu jednak przerzuciłem się na serwisy internetowe - darmowe do tego) Ale o czym to ja miałem mówić? Ach tak, parę komentarzy do tekstu o grach z serii Star Wars.

Jeśli mowa o Force Commander, to wcale nie wydaje mi się, że muzyka z tej gry była jakąś herezją straszliwą. Co więcej, mi się podobała i hard rockowa wersja Marsza Imperialnego jest w gruncie rzeczy kultowa, a na dodatek hard rocka w tym soundtracku niewiele, więcej tu elektroniki, czasami nieco etnicznych brzmień, a i parę kompozycji jest w gruncie rzeczy praktycznie nieskażonych. O co tyle krzyku? :P Dlatego proszę nie siać zamętu.

Kolejna sprawa to Republic Commando i ponownie muzyka. O ile wielu tradycyjnych elementów SW nie ma, to muzyka filmowa jak najbardziej jest - mamy tutaj utwory z obydwu trylogii (akurat te ze Starej nie bardzo mi pasowały, bo jednak brzmienie i okres czasu się różnią), którym towarzyszą oryginalne i nietypowe dla Gwiezdnych wojen kompozycje Jessego Harlina.

Jak sami widzicie, to takie małe pierdółki, ale lubię czasem czepić się tego typu rzeczy :P. Jednak tekst, choć przyzwoity, jest nazbyt ogólnikowy, lepsza jest seria GameTrailers, chociaż tylko dla znających język angielski (i nie obyło się bez paru spojlerów...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Plusy:
+ Arkham Asylum 2.0
+ grywalna Kobieta Kot
+ sporo nowości i usprawnień
+ wciąż cudowny Free Flow
+ półotwarte Arkham City
+ 400 wyzwań Riddlera

Minusy:
- skopane zakończenie
- słabe starcia z bossami
- brak Stracha na Wróble...

Grywalność: 9
Wideo: 9
Audio: 9
Ocena: 9


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rekord prenumeraty, doszła 8 dni po ukazaniu się czasopisma w kioskach. Na szczęście jeszcze jeden numer i rzucam to w cholerę, wolę dopłacić te kilkanaście złotych i mieć CDA na czas, dodatki do prenumeraty też słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 14:41, JaN-J napisał:

Czy Blood Bowl można aktywować na Steamie?


Nie, gra ma własny system aktywacji. Za to Saints Row 2 możesz i musisz aktywować na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czemu kod na tańszy kalendarz mi nie działa? Piszę, że jest niepoprawny... A sprawdzałem 5 razy czy zamiast O nie daje 0 itp.

I jeszcze jedno pytanko: Nie jestem pewien, bo szybko przeczytałem poprzednią stronę tematu, ale czy wiadomo, czy w następnym numerze będzie "jakiś" Batman? Bo mój kuzyn jest wielkim fanem Batmana, chciałbym zrobić mu prezent, w sumie mógłbym mu pożyczyć, ale nie po tym co zrobił ostatnio mojemu bezcennemu egzemplarzowi Scraplanda (chyba też z CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tekście o Star Wars można także czepić się tego, że zupełnie pominięto duże tytuły w tym świecie wydane jako exclusive na Nintendo GameCube. Mowa mianowicie o Rogue Squadron II: Rogue Leader i Rogue Squadron III: Rebel Strike. O pierwszym Roque Squadronie wydanym na N64 i PC napomknięto tylko w jednym zdaniu. Co jak co, ale pominięcie takiego kalibru gier w artykule mającym ambicje przybliżyć wszystkie gry z serii Star Wars to poważny błąd merytoryczny. Zważywszy, że były to gry wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 01:11, maurras napisał:

W tekście o Star Wars można także czepić się tego, że zupełnie pominięto duże tytuły
w tym świecie wydane jako exclusive na Nintendo GameCube. Mowa mianowicie o Rogue Squadron
II: Rogue Leader i Rogue Squadron III: Rebel Strike.

Nie było też dzieła pt The Gungan Frontier;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się