kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2012 o 02:30, meryphillia napisał:

Lubisz przeca strategie, a SC jest bardzo dobrym RTSem zarówno do potyczek multi, jak
i do singla.


Lubię strategie, ale to nie znaczy, że każdy przechodzę od A do Z. :) Po prostu ciężko mi się było połapać o co tak właściwie chodzi w tym Supreme Commander i po prostu się odbiłem. Za jakiś czas znów spróbuje zasiąść do tej gry. Kiedyś tak samo miałem z Fallout: Tactics. Na początku mnie odrzucało, a później tak wciągnęło, że całe przeszedłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:42, Braveheart napisał:

Kurde kupiłbym to CDA dla samego plakatu xD aniżeli dla gry czy pisemka do poczytania
;/
Choć Prince of Persia też kusi :P


Tę część Prince of Persia polecam, bo jest fajna i moim zdaniem najlepsza z nowych PoPów. A jak koniecznie zależy ci na plakacie i jesteś ze Szczecina to mogę ci swój odstąpić, bo mi nie potrzebny jest.

Dnia 17.01.2012 o 13:42, Braveheart napisał:

Jest gdzieś opisane jaki ten plakat ma wymiar/wymiary ?>


Nie wiem, ale wydaje się być spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 14:49, Wojman napisał:

Tę część Prince of Persia polecam, bo jest fajna i moim zdaniem najlepsza z nowych PoPów.



Szkoda tylko że po fenomenalnym epilogu ubi nie zamierza kontynuować tej historii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 14:49, Wojman napisał:

Tę część Prince of Persia polecam, bo jest fajna i moim zdaniem najlepsza z nowych PoPów.
A jak koniecznie zależy ci na plakacie i jesteś ze Szczecina to mogę ci swój odstąpić,
bo mi nie potrzebny jest.

Centralnie ze Szczecina nie pochodzę ale miło to wiedzieć :P
Nie grałem w tego PoPa to nie wiem. W sumie magazynu CDA nie kupowałem od lat. Otsatni raz kupiłem jak dawali ME a jeszcze wcześniej o hhooo hhoo ho jak dawali Złotą Edycję Morrowinda z tego co pamiętam
Może warto się skusić. Przeliczając to na fajki :D to zaledwie półtora paczki Marlboro ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smg to ta dziewczyna, która się plątała przy robieniu zdjęć w filmiku ze świętowania dwusetnego numeru? Jak tak, to rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 15:30, Braveheart napisał:

>/.../> Może warto się skusić. Przeliczając to na fajki :D to zaledwie półtora paczki Marlboro
;-)

O ile chodzi o jakiekolwiek naprawy w domu przeszkody zniknęły. Jestem za kartkami na papierosy!!!! Mam w domu cztery dorosłe osoby, a żadna nie pali. Ba! Wódki też nie lubią! A wino , to już sam mogę zrobić. Zatem jestem za wprowadzeniem (ponownym) kartek na papierosy i wódę. Ale bedzie mi dobrze!

Dnia 17.01.2012 o 15:30, Braveheart napisał:


Pozdrawiam.

Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 15:52, cezaq napisał:

Klucz z płyty CDA do Supreme Commander aktywuje się na steam.


Znaczy się można aktywować na Steam, ale nie trzeba jeśli ktoś nie chce. Klucz z dodatku aktywuje jednocześnie podstawkę i dodatek na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:41, Demagol napisał:

Smg to ta dziewczyna, która się plątała przy robieniu zdjęć w filmiku ze świętowania
dwusetnego numeru? Jak tak, to rzeczywiście.

Tak trudno wpaść na to że to najprawdopodobniej jego córka ? (albo ktoś z nowych pracowników,ale wątpię, za młodziutka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to sam numer pod względem recenzji raczej mało ciekawy, ale jest zapowiedź Hitmana i ME 3 :) Szkoda tylko że jak zwykle w obu zapowiedziach są mega spoilery dotyczące fabuły, a nikt nie pofatygował się żeby ostrzec potencjalnych nabywców.

Za to pełniaki przednie, dawno już tak nie było żeby wszystkie 3 mi podpasowały. W zasadzie to jest to chyba pierwszy raz kiedy tak się stało.
Magia dwusetnego numeru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam strategie, z wyjątkiem kosmicznych.. są beznadziejne :P Po prostu klimatem do mnie w ogóle nie przemawiają. No, może poza Gwiezdnymi Wojnami i Halo :]

W PoPa na pewno zagram, z czystej ciekawości i walorów wizualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 21:58, Darkstar181 napisał:

Tak trudno wpaść na to że to najprawdopodobniej jego córka ?


Tak trudno wpaść na to, że żartowałem sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 14:34, NeroNarmeril napisał:

Można wiedzieć, co tam o ME3 napisali?


Pokrótce.
Bardzo dużo akcji, cRPG już nie to choć niby jakieś elementy jeszcze pozostały.

"Cieszy:
+ wojna na całego
+ zakończenie trylogii
+ zapowiada się fajna akcja

Niepokoi:
- ...ale czy to nie zrazi hardkorowych fanów RPG?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się