kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2012 o 23:11, Gumisiek2 napisał:

So sad.

Pewnie zabrakło regeneracji hp połączonej z czerwoną plamą na ekranie, więc duży minus, bo kto to słyszał aby bez tego gra była grywalna, jeszcze nie daj Boże gracz zginie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fatalne te pełne wersje kompletnie nie mój gust:( No ale i tak pewnie za jakiś czas kupię ten nr bo jak to tak nie kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Wie ktoś jak wygląda sprawa z serialem do CoH zamieszczonym w opisie gry w CD-A ? Nie mogę pobrać innego ze strony, bo nie ma mnie w Polsce, niestety. Mam się spodziewać jakichś utrudnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 10:59, Izrafel92 napisał:

Hm. Wie ktoś jak wygląda sprawa z serialem do CoH zamieszczonym w opisie gry w CD-A ?
Nie mogę pobrać innego ze strony, bo nie ma mnie w Polsce, niestety. Mam się spodziewać
jakichś utrudnień?

A nie możesz po prostu bezpośrednio napisać maila do redakcji w tej sprawie ? Jak mi raz nie działał klucz z ich strony, to po prostu opisałem sytuację i parę godzin później przysłali mi w mailu nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komus udało się odpalić CoH?
Grę zainstalowałem serialem z płyty, odpalam i każe instalować coś o wadze 1,35MB. Niby łatka a to program do ściągania łatek. Ściągnęło 4 łatki. Nie zainstalowało żadnej. Łatki aktualizują grę do wersji 2.6000 (w CDA jest ver. 2.1000) ale w ogóle nie aplikuje aktualizacji.
Ściąga się tylko przy włączonej grze ale już instalować nie.
Cały proces od początku -.-

Grę uruchamiałem jakieś 35 razy gdzie menu główne widziałem... raz?

Gram z wyłączonym firewallem bo coś się gryzie z Relic Downloaderem.

Druga sprawa to konto. Nie można założyć go w grze (chyba oślepłem z utraty nerwów przez tą grę), próbowałem na Relic online - nic nie ma. Na CoH Online założyłem konto na gmail i interi. Na żadnej nie dostałem maila ani spamu od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2012 o 14:51, SpecShadow napisał:

Grę uruchamiałem jakieś 35 razy gdzie menu główne widziałem... raz?

Gram z wyłączonym firewallem bo coś się gryzie z Relic Downloaderem.

Ściągnij sobie łatkę z jakiegoś serwisu, np. Fileplanet, planet CoH, i zainstaluj ręcznie. Miałem parę lat temu ten sam problem, powyższe pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 11:29, Izrafel92 napisał:

No tak, tak, chodziło mi tylko o to, czy z kluczem podanym w CD-A pogram spokojnie w
single''a bez tych wszystkich próśb itd. ?

Nie rozumiem, jakich próśb ? Kupiłeś CDA, masz grę, wklepujesz podany klucz przy logowaniu i tyle. Co to ma do tego że nie ma Ciebie w Polsce, za granicą neta nie mają ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 14:55, Darkstar181 napisał:

Nie rozumiem, jakich próśb ? Kupiłeś CDA, masz grę, wklepujesz podany klucz przy logowaniu
i tyle. Co to ma do tego że nie ma Ciebie w Polsce, za granicą neta nie mają ? :P


Może chcą się chronić przez ludźmi zza granicy którzy masowo biorą te seriale? Była podobna akcja (bodajże Sins of Solar Empire) po której zmienili sposób nadawania serialu do gry. Wymagania - dobra znajomość języka polskiego :]

Inna sytuacja z rodzimego podwórka - czasopismo Play umożliwiło pobieranie serialu do Red Orchestra z ich strony. Za darmo. Bez kupowania czasopisma. Raban był niezły, userzy sądzili każdego z osobna.
Było ocenianie moralności podobne do akcji, w których sądzili userów płacących ok. centa za gry, z których dochód przeznaczany był na cele charytatywne a które potem były sprzedawane na Allegro po wyższych cenach.

PS. serial z płyty jest o kant tyłka potłuc, jest zablokowany. Czekam na swój ze strony.
Patche z tej strony pomogły:
http://www.patches-scrolls.de/company_of_heroes_tales_of_valor.php

PS2. drogie gram.pl, wasze serwery od miesiąca chodzą makabrycznie, serwery za przysłowiowego piątaka lub w Mandźuri (nie ubliżając mieszkańcom tego kraju) z pewnością działałyby lepiej.
Tego posta pisałem przez prawie godzinę, z czego samo pisanie 7 minut. Reszta to czekanie aż „odetka" sie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają neta, mają. Chodzi o to, że można je pobrać tylko mając polski internet. Problem zażegnany, napisałem na forum, serial przyszedł, gram. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 01:28, Wojman napisał:

preview kilku kartek z czasopisma i jest też ten o ACTA. Wnioskując z pogrubionego cytatu,
który można odczytać tekst pisał Prof. S. Jonalista, który twierdzi, że

Spoiler

krytyka opierała
się na nadinterpretacji treści ACTA

.


Są dwa artykuły o ACTA jeden "obiektywny" a drugi na str. 82 krytyczny.
W CDA na stronie znalazłem test na lenia str. 99 poszedłem do tego na luzie i wyszło na to że jestem pracoholikiem.
Uśmiechnąłem ale szybko mina mi zrzedła

Odpoczywasz tylko wtedy gdy śpisz.

W sumie ostatnio to prawda.

A śpisz tylko wtedy, gdy twój organizm odmawia współpracy.

Skąd oni to wiedzą ?.

Ostatnio spałeś więcej niż 5 godzin , gdy robili ci operację pod narkozą.


Kurcze nie pamiętam kiedy spałem dłużej niż 5 godzin.
CDA musi mieć wtyki w CBA na bank :)

A ten tekst czytasz tylko dlatego, że piszesz właśnie pracę naukową o CDA.

Chociaż ostatni się nie zgadza.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 14:51, SpecShadow napisał:

Ściąga się tylko przy włączonej grze ale już instalować nie.

Trzeba było zajrzeć na jakieś forum CoHa bo to znany problem. Musisz zainstalować łatki ręcznie.
C - Użytkownicy - user - Moje Dokumenty - My Games - Company of Heroes - Patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w ręce nowe CDA... i przyznam, że się zawiodłem. Nie ukrywam, że przyciągnęły mnie 2 pełniaki i sentyment, jednak czasopismo zmieniło się niestety na gorsze.

Gdzie jest mój ulubiony dział - game walker? Pamiętam, jak jako dzieciak czytałem te pokręcone komentarze redaktorów, czytałem ich minifelietony, dzięki którym wiele zawdzięczam, no i miało to swój klimat. Teraz przeglądam CDA i to wszystko wyblakło... wyblakło, mimo, że ze stron (swoją drogą to papier chyba jakiś taki lepsiejszy, niż kiedyś:) ) biją po oczach kolorki i wszędzie aż się świeci.

Coście zrobili z Eldem? Jeden z moich ulubionych redaktorów, a przeglądając pismo nie znalazłem jego nick''a przy żadnej z recenzji... Fajnie się kiedyś czytało te wszystkie narzekania i marudzenia Elda, zwłaszcza jeśli chodzi o WoW''a - m.in. to było częścią starego klimatu :)

Rozumiem, że trzeba iść z duchem czasu, nie można stać w miejscu, no i zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie spodoba, ale... wszystko zaszło tak daleko, że CDA raz na jakiś czas kupię chyba tylko ze względu na jakąś grę... Szkoda, panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 14:51, SpecShadow napisał:

Komus udało się odpalić CoH?
Grę zainstalowałem serialem z płyty, odpalam i każe instalować coś o wadze 1,35MB. Niby
łatka a to program do ściągania łatek. Ściągnęło 4 łatki.


Tak to jest jak się nie czyta opisu, który jest przy pełnych wersjach. Albo ma się problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Bo ja nie wiem co jest niezrozumiałego, gdy jak byk jest podane, żeby po instalacji NIE uruchamiac gry, tylko wejsc do folderu z patchami na tej samej plycie na ktorej jest CoH, zainstalować po kolei wszystkie patche, które tam są i następnie wsadzić DVD #1 i z niego zainstalować ostatni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 14:53, Darkstar181 napisał:

Ściągnij sobie łatkę z jakiegoś serwisu, np. Fileplanet, planet CoH, i zainstaluj ręcznie.
Miałem parę lat temu ten sam problem, powyższe pomogło.


Kolejny co nie czyta opisów. Wszystkie patche są na płytkach CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:55, SpecShadow napisał:

PS. serial z płyty jest o kant tyłka potłuc, jest zablokowany. Czekam na swój ze strony.


U niektórych czytanie CDA można o kant nie ważne czego potłuc. Tym razem jest wyraźnie podane jak i gdzie uzyskać działający serial, ale po co czytać, lepiej się na forum wpieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:18, Wojman napisał:

U niektórych czytanie CDA można o kant nie ważne czego potłuc. Tym razem jest wyraźnie
podane jak i gdzie uzyskać działający serial, ale po co czytać, lepiej się na forum wpieniać.


Tylko, że na stronie www.cdaction.pl/seriale to możesz sobie pogwizdać, a nie serial pobrać. Wyświetla się komunikat: "This service is only available for Polish users. Sorry." Sorry, sorry - tylko, że ja nie z zagranicy a z Radzymina się łączę. Tak samo był w zeszłym miesiącu. Ja wiem, że naklejenie kodu na każdy egzemplarz CD Action kosztuje więcej, ale funkcjonujecie dzięki klientom takim jak my - a robicie nas w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mnie na GG (10150704), to wyślę Ci serial (przed chwilą otrzymałem na maila).
Sam nie chcę w tę grę grać, a Tobie może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się