kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ha jak dla mnie główny pełniak jest zdecydowanie najcieńszy ze wszystkich ;). Nie postarali sie w CDA, oj nie...
Za to 2 pozostałe miodzio :D- Abe''a zawsze uwielbiałem z tym większą przyjemnością sprawdzę najnowsze części serii Oddworld. I w ten dodatek HoMM V nie grałem więc jest good.
Pierwszy od dłuższego czasu nr magazynu, który kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest cos, co mnie autentycznie WK..IA to fraza typu "nie postarali sie, oj nie" w momencie gdy czlowiek dal z siebie wszystko i jeszcze troche. :/

Kurde, skoro nailed masz za najslabszy to odwroc sobie kolejnosc pelniakow i jako nr 1 daj to, co ci pasuje a te gre daj jako nr 3. W czym problem?

Cena bez zmian mimo dodatku mousepada.
6 (!) pelniakow
Fajna zawartosc

"nie postarali sie, oj nie"

To jakbys ty zrobil srednia 5.9 n koniec roku i uslyszal "Leeee, a nie 6.0? Leeee... opierdalasz sie, nie chcialo ci sie wysilic, cienko..."

Wez sie ogarnij - chcesz superhity - 200 zl w reke i do Empiku, bierz co chcesz...

Nie musisz zaraz chwalic, ale zeby marudzic "ze sie nie postarali"... Prfffffffff.

20120308142132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest znakomicie, od miesięcy nie było tak zacnego zestawu.

Pytanie do Smugga - czy jakimś przedziwnym trafunkiem Nail''d lub Oddworld Pack będzie można zaimplementować na Steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja się zawsze cieszę z pełniaków, w które raczej nie miałbym okazji zagrać, a chętnie bym je ograł chociaż dla sprawdzenia. Dlatego wolę średniego/dobrego nail''d niż np. Wiedźmina, którego każdy zainteresowany tematem już pewnie ma (choć i z hiciorów człowiek się cieszy). Gadżet średnio mi pasuje, bo zwyczajnie nie używam podkładek, wolałbym np. kalendarz. Zawartość pisma za to bardzo dobra, naprawdę będzie co czytać, choć po cichu liczyłem na recenzję Maksa Pejna 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 14:30, paraGaladh napisał:

Jest znakomicie, od miesięcy nie było tak zacnego zestawu.

Pytanie do Smugga - czy jakimś przedziwnym trafunkiem Nail''d lub Oddworld Pack będzie
można zaimplementować na Steamie?


Sorry, nie da sie.


Perry-Cox - jest BETATEST MP3 - ciezko zrobic recenzje z gry, ktora sie jeszcze robi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem dlaczego, ale ubzdurało mi się, że premiera MP3 jest pod koniec marca... A jest dopiero w maju, więc nie dziwota, że jeszcze recenzji nie ma. Mea culpa. A wszystko przez to, że wydawcy ciągle tę datę zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten tego... ten numer autentycznie mnie zaskoczył. Nie dość, że bardzo dobre pełniaki to jakby się uprzeć to można i powiedzieć, że jest ich 8 a nie 6. Wystarczy sciagnac moda do dodatku HoMM V i mamy kampanie z podstwki i pierwszego dodatku. Podkładka pod mysz fajna rzecz, mam nadzieję, że nie będzie ona taka "zapachowa" jak ta, którą daliście kilka lat temu. W samym czasopiśmie też dużo ciekawego do poczytania. I to wszystko bez podwyżki ceny pisma. Jak dla mnie - bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zlamiliście z tą... świeżą (bleh!) podkładką. Chyba, że worek smrodu w niektórych egzemplarzach będzie dodany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 14:21, smuggler napisał:

opie*dalasz sie


bądź tak dobry i powiedz w jaki sposób zbajerowałeś tutejszych moderatorów by to puścili płazem, bo dosadnośc wypowiedzi tępią u nas szaraków aż niemiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 22:23, Piterixos napisał:

Dają dodatek do gry, której nie zamieścili w czasopiśmie-.- co z tego, że to samodzielny
dodatek. Chyba nie powiecie mi, że granie ciągle tą samą frakcją jest super?

Fajnie jest pisać bzdury o czymś o czym się nie ma bladego pojęcia,nie ?
Dodatek oferuje WSZYSTKIE rasy dostępne w podstawce i pozostałych dodatkach, a po zainstalowaniu odpowiedniego moda, także kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2012 o 14:21, smuggler napisał:

Nie musisz zaraz chwalic, ale zeby marudzic "ze sie nie postarali"... Prfffffffff.

Daj spokój, dla mnie to jeden z najlepszych numerów od 1998 roku.
I nie 6, tylko 8 pełnych wersji, bo jak już wspomnieli koledzy, w sieci jest mod który odblokowuje kampanie z podstawowej wersji Heroes i jednego dodatku, o czym zapewne nawet nie wiedzieliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 14:56, Dared00 napisał:

Ale zlamiliście z tą... świeżą (bleh!) podkładką. Chyba, że worek smrodu w niektórych
egzemplarzach będzie dodany?


Polecam czytanie ze zrozumiem zapowiedzi. Szczegolnie fragmentu:

Uprzedzając wredne pytania – podkładka pachnie normalnie, nie trzeba będzie jej wystawiać na balkon na tydzień. :P

Jesli nadal nie rozumiesz co tu pisze to moge to ujac prosto: NIE BYC SMROD, ROZUMIC?

Coz, kto sie zlamil ten sie zlamil, o boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 14:56, Ostrowiak napisał:

> opie*dalasz sie

bądź tak dobry i powiedz w jaki sposób zbajerowałeś tutejszych moderatorów by to puścili
płazem, bo dosadnośc wypowiedzi tępią u nas szaraków aż niemiło


Dalem im zdjecie Shepard bez majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 15:40, DambialkoX napisał:

Ha ! lekturka będzie. Co do pełniaków to szału nie ma du*y nie urywa i plakacik fajny.
No to ten numer "biere"



PLAKACIK? Jaki plakacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to nawet nie wiece jak CD-A nas, polskich graczy rozpieszcza. Mieszkam w Wielkiej Brytanii i może się to wydawać śmieszne, ale do tutejszych czasopism o grach, czy to konsolowych, czy komputerowych dodana jest jedynie płyta z kilkoma demami lub w ogóle jej nie ma! A cena w przeliczeniu taka sama lub nawet wyższa.
Więc narzekanie, że pełniak jest taki, a nie sraki jest nie na miejscu. Od lat dodają do CD-A naprawdę dobre gry, ale wy byście sobie życzyli Arkham City jako danie główne. Bo przecież to urodzinowy numer. Jak śmią dać Nail''d!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się