kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2012 o 10:19, Sigu napisał:

Idiotyzmy tłumaczysz skrótami myślowymi i tym, że CDA nie jest podręcznikiem? GL & HF...

Ja tam jakoś zrozumiałem że chodzi im o Pacyfik. Co jest złego w używaniu skrótów myślowych ?

Czepiasz się i tyle. Chodź z tą zamianą energii może faktycznie sfailowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 10:19, Sigu napisał:

Idiotyzmy tłumaczysz skrótami myślowymi i tym, że CDA nie jest podręcznikiem? GL & HF...


Nikt nie jest nieomylny - bledy sa bledami i kazdy czasem je dziabnie. Rozumiem, ze Star Wars tez skresliles, bo slychac dzwiek w kosmosie i w ogole cos takiego jak miecz swietlny nie moze istniec?

Tak czy siak polecam "Dynamiczna teorie gazow" Feynemmana do poduszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars skreśliłem, bo jest chorym filmem, dla dzieci. Ja niestety za dzieciństwa nie oglądałem i już nie mam zamiaru.

Mylić się można, ale bez przesady. Niech nie piszą o rzeczach, o których nie mają zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:12, Sigu napisał:

Star Wars skreśliłem, bo jest chorym filmem, dla dzieci. Ja niestety za dzieciństwa nie
oglądałem i już nie mam zamiaru.

Mylić się można, ale bez przesady. Niech nie piszą o rzeczach, o których nie mają zielonego
pojęcia.


Tu jak rozumiem za to zdalnie masz pojecie o czym mamy pojecie? I jak sobie wyobrazasz, ze np. "ej, nie dam ci strategii, bo mozesz nie wiedziec jak sie nazywa ten element pancerza husarza, ktory chroni przedramie"? Albo moze kazac gosciowi zaliczac komisyjnie mature z fizyki zanim dostanie symulator lotu? Sam nigdy sie nie mylisz, nigdy nie napisales czego zle? Taki srogi inkwizytor jestes? To moze zrob liste o czym mozemy pisac. :)

"chory film dla dzieci" :). Fan Viscontiego i Almodovara? Co ty robisz na tym chorym i dla dzieci forum o grach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:27, Demagol napisał:

Star Wars to fantasy, to bajka o rycerzach, smokach i księżniczkach w kosmosie.


>>>Ty to wiesz, ja to wiem. Ale sa tacy, co sie piekla "ale jak mozna dac dzwiek w prozni". Takich ludzi wole omijac, bo jak im opowiesz dowcip o zajaczku i niedzwiedziu, to sie oburza, ze budowa gardla obu zwierzat uniemozliwia artykulowana mowe, ze o za niskiej inteligencji by owa mowe opanowac, nie wspomne. Maja racje, ale co z tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że kosmos wcale nie jest idealną próżnią, więc dźwięk teoretycznie może się rozchodzić, np. za pośrednictwem gazów, ale oczywiście człowiek nie będzie w stanie tego usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:44, Demagol napisał:

Tak się składa, że kosmos wcale nie jest idealną próżnią, więc dźwięk teoretycznie może
się rozchodzić, np. za pośrednictwem gazów, ale oczywiście człowiek nie będzie w stanie
tego usłyszeć.


przy zalozeniu, ze w 1m3 jest ok. 10 atomow wodoru (optymistycznie rzecz biorac) to przypuszczam, ze watpie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do CD-ACTION / Smugglera

Jesteście miesięcznikiem, który co miesiąc dostarcza najważniejszych wydarzeń ze świata gier oraz recencje najnowszych gier, tak się składa, że we wrześniu wyjdzie nowa gra "Knights and Merchants Remake" Czy można będzie się spodziewać recenzji tejże gry w waszym miesięczniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:27, Demagol napisał:

Star Wars to fantasy, to bajka o rycerzach, smokach i księżniczkach w kosmosie.

Tak dokładniej to Space Opera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:18, Hubi_Koshi napisał:

> Star Wars to fantasy, to bajka o rycerzach, smokach i księżniczkach w kosmosie.

Tak dokładniej to Space Opera :-)


Blizej jej do basni w kostiumie fantastyki, niz do uczciwej space opery, ktora teoretycznie powinna bazowac na twardym SCIENCE fiction, ale to juz sa spory dogmatykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:15, Chester001 napisał:

do CD-ACTION / Smugglera

Jesteście miesięcznikiem, który co miesiąc dostarcza najważniejszych wydarzeń ze świata
gier oraz recencje najnowszych gier, tak się składa, że we wrześniu wyjdzie nowa gra
"Knights and Merchants Remake" Czy można będzie się spodziewać recenzji tejże gry w waszym
miesięczniku ?


Nie jestesmy MIESIECZNIKIEM bo wydajemy 13 nr w roku. :)
Recke gry zrobimy jak ja dostaniemy do ercenzji i nie wczesniej.
A kiedy ja dostaniemy to chyba pytanie raczej do producenta/dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:20, smuggler napisał:

Blizej jej do basni w kostiumie fantastyki, niz do uczciwej space opery, ktora teoretycznie
powinna bazowac na twardym SCIENCE fiction, ale to juz sa spory dogmatykow

Space Opery akurat z SCIENCE tak wiele współnego nie mają, fiction natomiast jak najbardziej. Mały cytacik z wiki
"Hartwell and Cramer define space opera as "colorful, dramatic, large-scale science fiction adventure, competently and sometimes beautifully written, usually focused on a sympathetic, heroic central character and plot action, and usually set in the relatively distant future, and in space or on other worlds, characteristically optimistic in tone. It often deals with war, piracy, military virtues, and very large-scale action, large stakes."[1]"
http://en.wikipedia.org/wiki/Space_opera
Ogólnie Space Opera to coś co koncentruje się na Opowieści podczas gdy Science Fiction koncentruje się na świecie w którym ta opowieść ma miejsce. Science fiction ukazuje i opisuje technologie i ich wpływ na ludzi i światy, podczas gdy w Space Operze technologia jest zaledwie narzędziem i częścią świata przedstawionego, nie analizowana zbyt głęboko, ot to samo czym jest magia dla fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:21, smuggler napisał:

> do CD-ACTION / Smugglera
>
> Jesteście miesięcznikiem, który co miesiąc dostarcza najważniejszych wydarzeń ze
świata
> gier oraz recencje najnowszych gier, tak się składa, że we wrześniu wyjdzie nowa
gra
> "Knights and Merchants Remake" Czy można będzie się spodziewać recenzji tejże gry
w waszym
> miesięczniku ?

Nie jestesmy MIESIECZNIKIEM bo wydajemy 13 nr w roku. :)
Recke gry zrobimy jak ja dostaniemy do ercenzji i nie wczesniej.
A kiedy ja dostaniemy to chyba pytanie raczej do producenta/dystrybutora.

Ale to numer specjalny ;)
Tak się składa, że właśnie K&M możecie nie dostać od dystrybutora. Ponieważ jest to "jedynie" albo aż mod do tejże gry. Oczywiście mod jak najbardziej kompletny jedynie wymaga oryginalnej gry ze względu aby było "wszystko legalne" itd itp. Jako, że K&M był nawet popularny w Polsce w latach 99/2001 czy jest możliwość abym się mógł z wami skontaktować i gdy wyjdzie nowa edycja jak już napisałem we wrześniu przesłać Wam grę do recenzji ? Z pewnością jakaś część Waszych czytelników z łezką w oku wspomni/przypomni sobie o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2012 o 15:27, Chester001 napisał:

>
Ale to numer specjalny ;)


Nie, ma ma juz nr specjalnych. Sa po prostu 1/2012.......13/2012. DLatego na koniec sierpnia wychodzi juz 10/12, co nie oznacza "pazdziernika" a 10-ty nr w roku.

Dnia 24.08.2012 o 15:27, Chester001 napisał:

Tak się składa, że właśnie K&M możecie nie dostać od dystrybutora. Ponieważ jest to "jedynie"
albo aż mod do tejże gry. Oczywiście mod jak najbardziej kompletny jedynie wymaga oryginalnej
gry ze względu aby było "wszystko legalne" itd itp. Jako, że K&M był nawet popularny
w Polsce w latach 99/2001 czy jest możliwość abym się mógł z wami skontaktować i gdy
wyjdzie nowa edycja jak już napisałem we wrześniu przesłać Wam grę do recenzji ? Z pewnością
jakaś część Waszych czytelników z łezką w oku wspomni/przypomni sobie o tej grze.



Why not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:30, smuggler napisał:

> w Polsce w latach 99/2001 czy jest możliwość abym się mógł z wami skontaktować i
gdy
> wyjdzie nowa edycja jak już napisałem we wrześniu przesłać Wam grę do recenzji ?
Z pewnością
> jakaś część Waszych czytelników z łezką w oku wspomni/przypomni sobie o tej grze.



Why not?

To świetnie, w pierwszych dniach września skontaktuje się z Wami na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się