kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2012 o 13:24, Wojman napisał:

Z pełniakami w CDA jest różnie. Czasem bardzo średnio jak w numerze 09/2012 czasem są
bardzo fajne jak Just Cause 2 w poprzednim albo K&L 2 w obecnym.

Ale jeśli JA kupuję dwa numery pod rząd to naprawdę idzie to do przodu. Pełniaki o których piszesz faktycznie super (Just Cause 2 już skończony), brakuje mi tylko kaszanki zone, ale rozumiem, że w niektóre gry po prostu nie da się grać :D Jest dobrze. Choć szkoda, że w sprzęcie nie ma jeszcze tańszych np. klawiatur albo myszy. Nie wydam 150 zł za mysz, a chętnie przeczytałabym porównanie tych z zakresu np. 50-70 zł. To samo tyczy się klawiatur.

Już zacieram rączki na 13 numer... sasasasasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie wypał ten test narzędzi do montażu. Brak programów takich firm jak Corel, Adobe. Jednakże reszta pisma bez zarzutu choć co poniektórych boli fakt braku PL w Kane & Lynch 2(tymczasowo) i nie potrafią zrozumieć że to nie wina redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mam jakieś problemy ze wzrokiem, czy w całej recenzji Dark Souls nie ma nawet słowa uzasadnienia, dlaczego autor wystawił za audio

Spoiler

3

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:26, Kubak10 napisał:

Czy mam jakieś problemy ze wzrokiem, czy w całej recenzji Dark Souls nie ma nawet słowa
uzasadnienia, dlaczego autor wystawił za audio

Spoiler

3

?

Ja nic nie widziałam na ten temat. W sumie też mnie to zdziwiło.

Spoiler

Tak niska nota wymaga uzasadnienia (objechania?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 17:44, Skrzypiec napisał:

choć co poniektórych boli fakt braku PL w Kane
& Lynch 2(tymczasowo) i nie potrafią zrozumieć że to nie wina redakcji.


Było jakieś zamieszanie z kluczami do Steam i w sumie K&L 2 do części czytelników trafiał klucz, który nie aktywował wersji PL. Problem jest już jednak rozwiązany i można grać w polską wersję tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odpalał K&L2 na sprzęcie: C2D 2,33GHz, 2 GB RAM i Radek X1950 Pro 256 MB lub podobnym? Ktoś się orientuje jak gra by chodziła na takim sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 15:31, Tyler_D napisał:

Czy ktoś odpalał K&L2 na sprzęcie: C2D 2,33GHz, 2 GB RAM i Radek X1950 Pro 256 MB lub
podobnym? Ktoś się orientuje jak gra by chodziła na takim sprzęcie?

Zapomnij. Za mało ramu na karcie. Gra po prostu Ci się nie włączy lub będzie czarny ekran po załadowaniu misji. Mały cień szansy na poprawne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że przez całą zapowiedź Raven''s Cry autor pisze o haku zamiast prawej dłoni, pomimo tego, że na każdym screenie postać ma hak na lewej ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:24, Tyler_D napisał:

A to ciekawe bo zainstalowało się poprawnie, grać gram, co prawda nie na full detalach
i przycinki są ale grać się da.

No to ładnie. Przy wypowiedzi kierowałem się wymaganiami a według tych by raczej nie działało/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić nowy CD-Action dla Men of War, ale przeczytałem w jakiejś recenzji, że gra ma pełno bezsensownych przerywników filmowych. Da się je pomijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 11:56, Hareton napisał:

Chciałem kupić nowy CD-Action dla Men of War, ale przeczytałem w jakiejś recenzji, że
gra ma pełno bezsensownych przerywników filmowych. Da się je pomijać?

Tak, "escapem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@smuggler

Napisałem do Was/Ciebie maila [cdaction@cdaction.com.pl] w sprawie Knights and Merchants Remake ( o tym pisaliśmy w ostatnich dniach października ), miał wyjść zaraz na początku września jednak beta testy się przedłużyły i miał premierę z kilka dni temu :)
Tytuł maila to " W sprawie recenzji ". W mailu podałem wszelkie potrzebne kontakty oraz wiadomości o grze. Proszę o odpowiedź.


Pozdrawiam

20121009102314

20121009102331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 11:33, smuggler napisał:

Odpowiedzialem :)

Heh, Sprawdziłem maila, nie ma odpowiedzi. A odpowiedź typu " opowiedziałem "na forum , nic mi nie mówi ;)

Jeśli nie da się zrobić recenzji to powiedz od razu, mówi się trudno... jeśli tak to prosiłbym o odpowiedź na maila.
Bo nie wiem czy to co napisałem wystarczy, czy teraz tylko czekać na recenzje czy coś jeszcze chcecie. Nie pracowałem jeszcze w miesięczniku i nie wiem co tam potrzebujecie do takich rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewie mczemu nei dostales odpowiedzi, wiec tutaj, w duzym skrocie - rzetelnie wymieniles wszystko, co w grze nowe, ale recenzja to cos wiecej niz wyliczanka i tego "czegos" zabraklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się