kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Może mi ktos pomuc bo nigdzie nie moge znaleść rozwiązania na problem z uruchomieniem sc 2 wyskakuje mi błąd przy uruchomieniu w stylu że aplikacja napotkała jakis problem wszystko w pożądku podczas instalacji tylko gorzej z uruchomieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to się takiego stało, że coraz więcej pełniaków wymaga Steama? Osobiście nic do tego nie mam (przynajmniej moja biblioteka nie świeci takimi pustkami), ale... to jest ciekawe. Czyżby jakiś piekielny pakt? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 16:54, Baknak napisał:

A cóż to się takiego stało, że coraz więcej pełniaków wymaga Steama? Osobiście nic do
tego nie mam (przynajmniej moja biblioteka nie świeci takimi pustkami), ale... to jest
ciekawe. Czyżby jakiś piekielny pakt? xD


Po prostu co raz wiećej gier korzysta ze Steamworks. Z miesiąc temu jak chodziłem po Empiku to na 5 pudełek jakie wziąłem do reki 3 Steama wymagały (a czwarta wymagała Origin). Mówię tu o sensownych grach a nie budżetówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 17:12, Bambusek napisał:

Po prostu co raz wiećej gier korzysta ze Steamworks. Z miesiąc temu jak chodziłem po
Empiku to na 5 pudełek jakie wziąłem do reki 3 Steama wymagały (a czwarta wymagała Origin).
Mówię tu o sensownych grach a nie budżetówkach.


W sumie fakt, coś w tym jest... za kilka lat pewnie w ogóle znikną dodawane płytki i zamiast tego będą tylko klucze do odpowiedniego programu dystrybucji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zdarzają się takie osoby co robią jak ja, ale ja z lenistwa, wygody i co tam jeszcze chcecie... zawsze gry z CDAction, które wymagają Steam nawet nie wyciągam z opakowania. Wpisuję kod i po kłopocie. Z reguły robię to przed spaniem i do rana gierka gotowa do odpalenia. Jak dla mnie CD Action mogłoby być bez płyty, ale z kodami do Steam...

Ps. Czy w ostatnim CD Action jest jakaś gra wymagająca Steam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:11, BluesBoy napisał:

Ciekawe czy zdarzają się takie osoby co robią jak ja, ale ja z lenistwa, wygody i co
tam jeszcze chcecie... zawsze gry z CDAction, które wymagają Steam nawet nie wyciągam
z opakowania. Wpisuję kod i po kłopocie. Z reguły robię to przed spaniem i do rana gierka
gotowa do odpalenia. Jak dla mnie CD Action mogłoby być bez płyty, ale z kodami do Steam...

Ps. Czy w ostatnim CD Action jest jakaś gra wymagająca Steam ? :)


chyba zgłupiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:11, BluesBoy napisał:

Ciekawe czy zdarzają się takie osoby co robią jak ja, ale ja z lenistwa, wygody i co
tam jeszcze chcecie... zawsze gry z CDAction, które wymagają Steam nawet nie wyciągam
z opakowania. Wpisuję kod i po kłopocie. Z reguły robię to przed spaniem i do rana gierka
gotowa do odpalenia. Jak dla mnie CD Action mogłoby być bez płyty, ale z kodami do Steam...

Jak już zaczniesz mieszkać na swoim i zaczniesz z wlasnej kieszeni placić za rachunki, to pewnie zaczniesz je wyciągać, miast marnować prąd na sciaganie gry z neta.

P.S wygoda ? Ja co prawda mam cichy komputer, ale nawet u mnie nawet lekkie szmery wentylatorów powodują maly dyskomfort podczas kladzenia się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:27, Darkstar181 napisał:

Jak już zaczniesz mieszkać na swoim i zaczniesz z wlasnej kieszeni placić za rachunki,
to pewnie zaczniesz je wyciągać, miast marnować prąd na sciaganie gry z neta.

P.S wygoda ? Ja co prawda mam cichy komputer, ale nawet u mnie nawet lekkie szmery wentylatorów
powodują maly dyskomfort podczas kladzenia się spać.


:) Tak właściwie, to mieszkam na swoim i utrzymuję rodzinę (choć z ręką na sercu przyznam, że rachunki płaci żona i nie wiem ile za prąd wynoszą każdego miesiaca).
Gram na konsolach i lapku najczęściej podpiętym do tv, a ten lapek taki głośny nie jest.
Dzięki za info.
Ps. Ostatnio w radiu była audycja, że najwiecej w domu ciągnie lodówka, ale muszę zacząć sprawdzać rachunki za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:11, BluesBoy napisał:

Ciekawe czy zdarzają się takie osoby co robią jak ja, ale ja z lenistwa, wygody i co
tam jeszcze chcecie... zawsze gry z CDAction, które wymagają Steam nawet nie wyciągam
z opakowania. Wpisuję kod i po kłopocie. Z reguły robię to przed spaniem i do rana gierka
gotowa do odpalenia. Jak dla mnie CD Action mogłoby być bez płyty, ale z kodami do Steam...

Robię dokładnie tak samo, jak ty :) Popieram pomysł, żeby do gier Steamowych nie dawać płyty. Może by i to nawet cenę zmniejszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lubię kody steam, ale tylko do tych "fajnych" gier. Ale wiem też, że nie każdy takowe popiera, więc trzymajmy się na razie tych płytek. 16 zeta za takie gry jakie daje CDA, to już i tak czyste szaleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:27, Darkstar181 napisał:

Jak już zaczniesz mieszkać na swoim i zaczniesz z wlasnej kieszeni placić za rachunki,
to pewnie zaczniesz je wyciągać, miast marnować prąd na sciaganie gry z neta.

Bo rzeczywiście komputer przy spokojnej pracy tyle prądu ciągnie... :D 5 zł miesięcznie to nie jest jakiś kosmiczny wydatek, a jak komuś jest tak wygodniej :) Zresztą, u mnie się zdarza, że szybciej pobiorę grę z internetu niż ją zainstaluję z płyty :D Pamiętam, że zdarzyło się, że grę z płyty instalowałem 2 godziny. Z neta raz pobierałem gierkę prawie 20 GB i mi ją w niecałe 2 godziny pobrało :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 16:28, pawbuk napisał:

> Jak już zaczniesz mieszkać na swoim i zaczniesz z wlasnej kieszeni placić za rachunki,

> to pewnie zaczniesz je wyciągać, miast marnować prąd na sciaganie gry z neta.
>
Bo rzeczywiście komputer przy spokojnej pracy tyle prądu ciągnie... :D 5 zł miesięcznie
to nie jest jakiś kosmiczny wydatek, a jak komuś jest tak wygodniej :)

Powtarzam, zupełnie inaczej się na to patrzy jak się samemu utrzymuje. Po co mam placić za prąd do ściagnia gry (nawet jeśli są to grosze) skoro mam ją na płycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 16:16, Dared00 napisał:

Robię dokładnie tak samo, jak ty :) Popieram pomysł, żeby do gier Steamowych nie dawać
płyty. Może by i to nawet cenę zmniejszyło...

To nie jest nawet takie głupie, ale na takiej zasadzie to ja mógłbym postulować o wydawanie CDA na pdfie. Taniej wyjdzie jak sobie samemu wydrukuje (albo i nie, przejrze sobie na kompie), a wydawnictwu dam dajmy na to symboliczne 5 zl za udostepnienie linku do danego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 16:28, pawbuk napisał:

Z neta raz pobierałem gierkę prawie 20 GB i mi ją w niecałe 2 godziny pobrało :)

To masz transfer, że tylko pozazdrościć. Ja ostatnio pobierałem King''s Bounty Ścieżki Przeznaczenia (2,5 GB), to trwało ok. 1 godziny przy średnim transferze ok. 620 kB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. 20 GB pobierałbym w niecałą godzinę, ale problem mam taki, że pracuję w delegacjach zagranicznych i w domu jestem kilka dni w miesiącu i nie mam czasu na podcieranie tyłka, a co dopiero siedzenie przy kompie. Zatem płytki FTW, zwłaszcza że np. niemieckie hotele bardzo rzadko mają jakikolwiek dostęp do internetu, a jak już jest to bywa, że np ma poblokowane porty, żeby ludzie nie piracili, co się oczywiście rozmija z celem, bo torrenty działają i bez portów, a steam, bent, LOL i origin już nie. A i tak jeszcze dochodzi mi problem blokad cenegi, bo co z tego, że mam grę, jak poza krajem już zagrać nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 17:19, Darkstar181 napisał:

Powtarzam, zupełnie inaczej się na to patrzy jak się samemu utrzymuje. Po co mam placić
za prąd do ściagnia gry (nawet jeśli są to grosze) skoro mam ją na płycie ?


Instalacja z płyty też pobierze prąd :D Nawet jeśli mniej to zyski będą w groszach :) Jak wiemy niektórzy za wygodę są w stanie zapłacić bardzo wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 17:25, A-cis napisał:

To masz transfer, że tylko pozazdrościć. Ja ostatnio pobierałem King''s Bounty Ścieżki
Przeznaczenia (2,5 GB), to trwało ok. 1 godziny przy średnim transferze ok. 620 kB/s


25 Mbit/s, więc internet naprawdę chodzi pięknie :) Taki transfer trochę kosztuje, ale w domu mam zazwyczaj 4 komputery włączone i na praktycznie każdym ktoś korzysta z internetu. Teraz mam zamiar zwiększyć do 60 Mbit/s i zobaczę czy będzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 17:25, A-cis napisał:

To masz transfer, że tylko pozazdrościć. Ja ostatnio pobierałem King''s Bounty Ścieżki
Przeznaczenia (2,5 GB), to trwało ok. 1 godziny przy średnim transferze ok. 620 kB/s


A to dlatego, że nie umówiłeś się ze mną na piwo. ;) Bo ja też to ściągałem i dla Ciebie też mogłem od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się