kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2013 o 19:16, Bithda napisał:

Co, umowa się cda z gram.pl skończyła?
edit: może ktoś wyjaśnić jakie są powody i jakie będą skutki wejścia sklepu cd-actionu?
Nie ma zysków, czy mogą być większe? Czy naprawdę warto polegać na mało sprawdzonych
sklepach? Wchodzenie teraz na rynek to nie jest strzał w swoją stopę?

Przecież to muve, tylko z innym logo na górze. CDA nie musiało pewnie grosza dać na to. Poza tym nie wiem dlaczego miałby to być strzał w stopę, wręcz przeciwnie - teraz przy każdej recenzji można dopisać "KUP NA CDACTION.PL", ewentualnie jakimś kodem zniżkowym rzucić. I kasa leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 19:16, Bithda napisał:

Co, umowa się cda z gram.pl skończyła?

A jaką to specjalną umowę CDA miało z gram.pl, poza tym, że mieli ich reklamy, jak każdego innego wydawcy czy sklepu. Nowy "sklep" również wygląda po prostu na bardziej rozbudowaną reklamę, bo to właściwie jest nakładka z Muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się ostatnio dzieje z tym pismem?
chyba wszystkie tegoroczne numery mają tę wadę, ze są jakoś dziwnie posklejane: gdy otworzysz pismo, im bliżej środka i grzbietu, tym bardziej strony są wybrzuszone, jakby były źle posklejane i ciężko jest otworzyć dwie strony, chyba duża powierzchnia grzbietów jest mocno posklejana przez co ciężko otworzyć maksymalnie pismo i strony brzydko wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 14:45, lis_23 napisał:

Co się ostatnio dzieje z tym pismem?
chyba wszystkie tegoroczne numery mają tę wadę, ze są jakoś dziwnie posklejane: gdy otworzysz
pismo, im bliżej środka i grzbietu, tym bardziej strony są wybrzuszone, jakby były źle
posklejane i ciężko jest otworzyć dwie strony, chyba duża powierzchnia grzbietów jest
mocno posklejana przez co ciężko otworzyć maksymalnie pismo i strony brzydko wyglądają.

Popieram! Dodam od siebie też strony, które od roku przy kontakcie z mniej więcej suchym palcem farbują go na czarno....... wcześniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja mam taki problem, że okładka mi się zawija po niedługim czasie. Nie robię z pismem niczego niezwykłego, a okładka wygląda okropnie, jakbym co chwilę je zwijał czy wyginał. Nie pamiętam, abym miał z tym problem parę lat wcześniej. Ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 01:21, Perry_Cox napisał:


A ja mam taki problem, że okładka mi się zawija po niedługim czasie. Nie robię z pismem
niczego niezwykłego, a okładka wygląda okropnie, jakbym co chwilę je zwijał czy wyginał.
Nie pamiętam, abym miał z tym problem parę lat wcześniej. Ktoś ma podobnie?


Proponuje układać wszystkie numery w wielkie stosy :)
Jeśli nie posiada się stosów numerów CDACTION, należy zamówić następne :P

A tak poważnie ten papier jest trochę mniej wrażliwy na wyginanie, choć jakoś tego wcześniej nie zauważyłem (zanim wspomniałeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam stos numerów i tam się prostują, ale ostatni numer zawsze poniewiera się po całym pokoju dopóki nie zostanie przeczytany oraz zakupiony kolejny. Po dwóch dniach okładka jest w wygięta jak wcześniej wspomniałem. Płakać nie będę z tego powodu, ale niech redakcja nie ściemnia, że papier się nie zmienił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z instalacji Army 2 z krążka CDA odesłali mnie do seriali na stronie, gdzie nie można pobrać tego do multiplayera. Gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji Army 2 z CDA na multiplayer przekierowuje nas na steam? I po dokupieniu Operation Arrowhead normalnie łączy te części przy DayZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jak gramy w multiplayer? Hmm.. A jeśli zainstalujemy Operation Arrowhead przez steama to gry się odnajdą przy Dayz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 22:58, Bithda napisał:

Więc jak gramy w multiplayer? Hmm.. A jeśli zainstalujemy Operation Arrowhead przez steama
to gry się odnajdą przy Dayz?


Nie wiem. Wpisując seriala przy instalacji? Arma z CD Action nie jest na Steama. Jak będzie z DayZ nie wiem, nie kombinowałem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w nadchodzącym numerze to:
1. To the Moon PL.
2. Jagged Alliance: Back in Action PL (Steam).
3. From Dust ENG (Uplay).

Ostatni pełniak zostanie ogłoszony jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się