kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

No dokładnie, poprzez zmniejszenie ceny do 14,90 już i tak nie ma niektórych dodatków (np. zwykle co roku dawali kalendarz, przez dłuższy czas dawali płytki w tekturkach itp.), żeby zejść do 9,99 musieliby chyba robić wszystko na papierze gazetowym i dawać cedeki w kopertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:34, Blackgoat napisał:

Ale 14.90 to i tak dobra cena. 10zł biorę ze swoich, a 5 można jakoś wysępić, lub zebrać resztę
z kasy przeznaczonej np.na ,,bułki do szkoły":D

Czasami te bułki są lepsze od CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:34, Blackgoat napisał:

Ale 14.90 to i tak dobra cena. 10zł biorę ze swoich, a 5 można jakoś wysępić, lub zebrać resztę
z kasy przeznaczonej np.na ,,bułki do szkoły":D


14.90 to można by rzec doskonała cena zważywszy na to co się dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bez bułki można żyć. Jak nie kupię CD-A, pierwszego dnia, dostaję ,,kaca moralnego":). Mam wyrzuty że już wykupiony, że nie będzie z DVD etc. A teraz bułki kupuję stary wracając z pracy, więc nie martwcie się że padnę z głodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:57, Blackgoat napisał:

Ale bez bułki można żyć. Jak nie kupię CD-A, pierwszego dnia, dostaję ,,kaca moralnego":).
Mam wyrzuty że już wykupiony, że nie będzie z DVD etc. A teraz bułki kupuję stary wracając
z pracy, więc nie martwcie się że padnę z głodu:P

To przechodzi tak samo jak grypa, tylko trochę dłużej trwa. Ja jak kupię CDA więcej niż 4 razy do roku to już sie zastanawiam czy nie przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA to już kultowe czasopismo.Czytam je w zasadzie od samego początku,a przynajmniej większość życia.I mam pytanie - nie wiem czy się powtarza czy nie,za dużo tu postów i czytać mi się ich nie chce.Ale przejdźmy do pytania.Jaka wg was pełna wersja gry jest najlepsza z wszystkich,które CDA opublikowało (można podać kilka,to chyba oczywiste).

Moje typy to:
WarCraft II:Battle.net Edition
Fallout Tactics
G-Police
Croc:Legends of the Gobbos


Jak mi coś przyjdzie jeszcze do głowy,to coś dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cda to super pisemko ale popatrzcie pod tym kątem
gry możecie przegrać od kolegi czy kogoś tam a kupić coś z extra klaski np. worhammer 40 000 dawn of war


________________________________________
ALE LEPIEJ CDA =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 07:04, dziubus554 napisał:

cda to super pisemko ale popatrzcie pod tym kątem
gry możecie przegrać od kolegi czy kogoś tam a kupić coś z extra klaski np. worhammer 40 000
dawn of war


A gdzie można kupić tego "worhammera" ? Pograłbym sobie może lepszy od średniawego Warhammera.

I powiedz mi od kogo mam sobie pożyczyć/przegrać/kupić np. Bad Day LA ? Albo Fratera? Zresztą przegrywane płytki brzydko wyglądają, pożyczone trzeba oddać (a ja lubie kolekcjonować) a takiego Bad Day LA nie kupisz bez cda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dziubus554, nieładnie mówić o piractwie... :) Żart :) A wogóle, to nie lubię też przegrywać, racja, brzydko wygladaja... Okropne to jest... A wszyscy sie smieja ze mnie, ze wydaje kupe kasy na oryginalne gry, bo piraty maja taka sama jakosc... Mowią, że lepiej kupować oryginalne filmy na DVD, bo z internetu nie pobierzesz takiej jakosci... A mowia, ze gry sciagne w takiej samej jakosci jak oryginalki... Oni kolekcjonuja filmy, wydaja full kasy na kolekcjonerskie, a smieja sie, ze ja tyle wydaje na gry... To jest złe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja "kolekcjonuję" gry całkowicie nieświadomie mimo całej mojej świadomości tego, że je kolekcjonuję. Doba bo mnie nie zrozumiecie :P - otóż jak widzę CDA lub nowe klasyki to mówię sobie "kupię to" i często tak też robie z zamiarem przejścia tego. Niestety w ciagu ostatnich dwóch lat na kolekcjonerstwi sie konczy. Gry okazują się być często nie takie jak je sobie wyobrażałem (tu mam na myśli te z CDA), a nawet jeśli są super (Splinter Cell, podobno Gothic i Gothic 2 itp.) to i tak nie mam czasu ich przejść i od dwóch lat kolekcja gier rośnie a czasu adekwatnie coraz mniej. Nawet majac małe fundusze można sie przesycić graniem. Chyba juz nie mam tej werwy co dawniej :). Wlaściwie to nie wiem dlaczego w dalszym ciagu kupuję gry i CDA. Chyba tylko po to, żeby szuflada puchła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,podbijam stawkę:
Jaka pełna wersja w CDA jest dla was najgorsza lub najmniej się podobała?

Moi ,,faworyci":Mars:Bunt Robotów,Paradise Cracked.

A drugie pytanie:
Jakie jest waszym zdaniem największe nieporozumienie w historii CDA?
Ja sobie wprawdzie nic naprawdę wielkiego nie przypominam,ale oceny GTA 3 i Vice City - wg mnie są zbyt wysokie.Dla mnie GTA3 - 6/10,Vice City - 8/10.Ja wiem,Vice City było nawet,nawet,ale żeby tak się nią niezdrowo podniecać i 10/10?Trochę przesadzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 14:38, Skywalker560 napisał:

Dobra,podbijam stawkę:
Jaka pełna wersja w CDA jest dla was najgorsza lub najmniej się podobała?

Paradise Crocoked i Korea:zapomniany konflikt

Dnia 14.09.2006 o 14:38, Skywalker560 napisał:

A drugie pytanie:
Jakie jest waszym zdaniem największe nieporozumienie w historii CDA?


niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole oceny w CDA niektorych gier to porazka ;] a Bad Day LA powinien dostac max 3. Nudna, infantylna, beznadziejna grafika, pelno niewidzialnych scian i ogolnie przez caly czas robisz w kolko to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:27, Bolczan napisał:

w ogole oceny w CDA niektorych gier to porazka ;] a Bad Day LA powinien dostac max 3. Nudna,
infantylna, beznadziejna grafika, pelno niewidzialnych scian i ogolnie przez caly czas robisz
w kolko to samo...


wcale ta gra niejest nudna,grafika jest spycjalnie tak zrobiona (mi się podoba) i nie robisz tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z oceną CDA (7). Gra ma grywlność, dźwięk i grafikę na 7 :P.


A najgorsza gra w CDA? Hm... nigdy się nad tym nie zastanawiałem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem robisz ;] chocby moment w ktorym biegniesz na lotnisko... (bodajze po ratowaniu dzieciakow ktore cpaja), Biegniesz sobie ulica i sie zaczepia babka ze jej dom plonie i zeby uwolnic jej matke. Ok, ratujesz matke. Biegniesz pare krokow a tam znowu komus plonie dom i zeby znowu cos uratowac. I tak bodajze w sumie 4 razy pod rzad ;) To nie jest robienie tego samego? :P Albo respawnujacy sie wrogowie. Zabijasz jednego, odwracasz sie, a tam stoi nastepny :) Takie rzeczy w 2006 roku? No thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:39, Bolczan napisał:

owszem robisz ;] chocby moment w ktorym biegniesz na lotnisko... (bodajze po ratowaniu dzieciakow
ktore cpaja), Biegniesz sobie ulica i sie zaczepia babka ze jej dom plonie i zeby uwolnic jej
matke. Ok, ratujesz matke. Biegniesz pare krokow a tam znowu komus plonie dom i zeby znowu
cos uratowac. I tak bodajze w sumie 4 razy pod rzad ;) To nie jest robienie tego samego? :P
Albo respawnujacy sie wrogowie. Zabijasz jednego, odwracasz sie, a tam stoi nastepny :) Takie
rzeczy w 2006 roku? No thx.



każdemu podobają się inne gry poco się sprzeczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:41, asior34 napisał:

> owszem robisz ;] chocby moment w ktorym biegniesz na lotnisko... (bodajze po ratowaniu
dzieciakow
> ktore cpaja), Biegniesz sobie ulica i sie zaczepia babka ze jej dom plonie i zeby uwolnic
jej
> matke. Ok, ratujesz matke. Biegniesz pare krokow a tam znowu komus plonie dom i zeby znowu

> cos uratowac. I tak bodajze w sumie 4 razy pod rzad ;) To nie jest robienie tego samego?
:P
> Albo respawnujacy sie wrogowie. Zabijasz jednego, odwracasz sie, a tam stoi nastepny :)
Takie
> rzeczy w 2006 roku? No thx.


każdemu podobają się inne gry poco się sprzeczać?


nie chodzi o to ze jednym podobaja sie takie gry, a innym takie. Ja tylko wytykam bledy. A grafika jest naprawde okrutna... Normalnie w CDA wszystkie gry porownuja do FarCry''a a Bad Day LA jakos to ominelo :PP Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się