kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Skoro ktoś pisze i dostaje za to kasę (i dodatkowo ja muszę płacić niemałe pieniądze, żeby to przeczytać), to wymagam kompetencji. Na czymś się nie znam, nie piszę o tym kilku zdań.

@pawbuk
Ja popełniam błędy. Problem polega jednak na tym, że mi nikt za pisanie nie płaci i nie mam nad sobą korekty, która nie powinna dbać tylko o przecinki, a o treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 23:56, Sigu napisał:

Skoro ktoś pisze i dostaje za to kasę (i dodatkowo ja muszę płacić niemałe pieniądze,
żeby to przeczytać), to wymagam kompetencji. Na czymś się nie znam, nie piszę o tym kilku
zdań.


Wymaganie pełnego profesjonalizmu jest jak najbardziej słuszne, ale to jeden niewielki wybryk. CDA to nie miesięcznik opiniotwórczy, nie ma też zadania edukować. Błąd, który nie powinien się zdarzyć, ale to nie rzecz, którą można bez końca wytykać i używać jako kontrargumentu. To tylko drobnostka, może dla Ciebie ważna, ale raczej wielkiej afery z tą pomyłką nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 00:14, Ecko09 napisał:

Co? Hut odszedł z CDA? Dobrze kojarzę? :o


Już kilka miesięcy temu. Obecnie jest producentem w Techlandzie i zajmuje się Dying Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest opiniotwórczy? Oczywiście, że jest. Są największym pismem w branży okołogrowej. Są równie opiniotwórczy co IG i GOL. Jeśli ktokolwiek może być w ogóle opiniotwórczy, to oni są na pewno.

Afery nie było, bo niewiele osób widzi różnicę między mgh i (mv^2)/2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 23:35, Sigu napisał:

Nie była to jakaś wielka wtopa. Chodziło o jakiś błąd w podstawowych prawach fizyki,
które opisywał w recenzji gry. Moim zarzutem było to, że pisał o czymś na czym się nie
znał i zrobił to nagannie. Czy mogę zaufać jego testom sprzętu i recenzjom, skoro wiem,
że zdarza mu się pisać o rzeczach na których się nie zna? On po prostu stracił na wiarygodności
w moich oczach. Jest to moim zdaniem dość poważny problem.

No to jeszcze nie tak źle. Na fizyce może się dobrze nie znać, ale na grach i sprzęcie (oraz z tego co kojarzę, także na ekonomii), więc taką mała wtopa go nie przekreśla. Poza tym teraz w CDA figuruje jako współpracownik, więc raczej już niewiele napisze, jeśli cokolwiek (na pewno jako pracownik Techlandu nie może już robić recenzji gier). Już większe wtopy popełnił np. Smuggler przy recenzji Mass Effect 3 (napisał, że w przypadku śmierci głównego bohatera w dwójce save wciąż można importować i grać kimś innym, a wystarczyło sprawdzić przynajmniej w Wikii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może felietoniki pisać, ale raczej nie ma ciekawych tematów, na które się jeszcze nie wypowiedziano na łamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj najbardziej wkurza Smugler mnie jaki błąd zrobił.Zresztą i tak zawsze jak czytałem jego artykuły to zawsze wyglądał dla mnie podejrzanie.Coż,piszac o młodej krwi w CD Action to mi się całkiem podobają.Wszystkie artykuły są całkiem fajne.Czy piszą młodzi czy starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam coraz większe opory przed czytaniem CD-A. Powiem wprost: mam te chore odczucie, że nieważne czy wejdę na ich stronę, na gram.pl, na kotaku, czy kupię ich gazetę, to będę miał dokładnie to samo do przeczytania. Gdzieś się im opona przebiła i powietrze o zapachu wyjątkowości zaczyna uchodzić. I co zamiast tego zostaje? Pusta dętka D:

Najbliższy numer kupię z powodu Dead Island i mam nadzieję, że ta świeża krew mnie przekona bym został. Bo w to bym znów zaczął prenumerować... szczerze wątpię, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie śmiej tak mówić publicznie

bo zaraz znowu przybiegnie smuggler pieprzyć że "cda schodzi na psy" jest tradycją hejterstwa i my wszyscy jesteśmy głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 10:05, Ostrowiak napisał:

bo zaraz znowu przybiegnie smuggler pieprzyć że "cda schodzi na psy" jest tradycją hejterstwa
i my wszyscy jesteśmy głupi

To nie CDA schodzi na psy, to my głupiejemy od internetu i nie doceniamy wysublimowanego papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 10:05, Ostrowiak napisał:

nie śmiej tak mówić publicznie

bo zaraz znowu przybiegnie smuggler pieprzyć że "cda schodzi na psy" jest tradycją hejterstwa
i my wszyscy jesteśmy głupi


Moze nie wszyscy ale... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 13:16, TojaSmuggler napisał:

> /.../ > Moze nie wszyscy ale... ;]

Taaa.. jest, Panie Przodowniku. Melduję posłusznie, że jak CDA będzie dawać wszystkie gry wymagające Steam, to przestanę kupować CDA. To mój prywatny protest i nie powstrzyma mnie to, że już (tak na oko) kupuję regularnie CDA od jakichś 15 lat...
Kiedyś, dawno temu, nawet prenumerowałem, ale jak prenumerata zaczęłą przychodzić w tydzień po pojawieniu się w kioskach, to zrezygnowałem z prenumeraty. Pamięcie to, Panie Przodowniku? Taaaa jest, Panie Przodowniku, jestem głupi. Ale nie ma przymusu kupowania CDA. Zgodnie z Regulaminem, paragraf 22, mam prawo nie kupować CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof ma racjie z grami wymagającymi stema.To troche meczy,a nie wszyscy mają stema.CDA bardziej kupuje aby poczytać artykuły.Ale czemu się czepiam?Wkurza mnie wasze odpisywanie na listy.Zamiast ładnie odpisać człowiekowi który pyta się o coś to się niego się smiejecie.Karny Kutas się za to należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 20:54, Beatryk napisał:

.Ale czemu się czepiam?Wkurza mnie wasze odpisywanie
na listy.Zamiast ładnie odpisać człowiekowi który pyta się o coś to się niego się smieje.


Jest na to rada pisać listy papierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 14:26, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Moze nie wszyscy ale... ;]
>
Taaa.. jest, Panie Przodowniku. Melduję posłusznie, że jak CDA będzie dawać wszystkie
gry wymagające Steam, to przestanę kupować CDA.


Dlaczego, osobiście nie posiadam Steam-a ale przez ciekawość co w nim takiego złego ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2013 o 14:26, KrzysztofMarek napisał:


Miałem Ciebie poprzeć ale po chwili zastanowienia stwierdzam że CDA raczej nie jest winne temu że dzisiaj prawie każda gra wymaga STEAMA, Orgina, albo innego niepotrzebnegu syfu.

Poza tym tak na dobrą sprawę to akurat w Steamie nie ma wielu złych rzeczy. Poza obowiązkowymi aktualizacjami bez których często nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się