kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2013 o 18:42, Perry_Cox napisał:


W sumie fajnie, że dali ten kod PS+, sprawdzę z czym to się tak naprawdę je.

Mnie tylko zastanawia, czy osoby, które miały przez miesiąc PS+ w ramach rekompensaty od Sony, też będą mogły skorzystać z tego kodu z CDA?
pisze tam, że to dla osób, które nie miały PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 16:38, Kraju napisał:

Zwykła, czysta edycja bez DLC.

EJ ludzie, opłaca się kupować tego dead islanda jak ma się l4d 2 i się świetnie bawi na coopie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi L4D2 się podobał. A Dead Island to kiepska gra z masą idiotycznych rozwiązań (robisz za popychadło, broń co chwila się psuje, model jazdy i broń palna to jakiś żart itd). Grałem z kolegą w coopie coraz bardziej na siłę, w końcu sobie odpuściliśmy. Szkoda pieniędzy na ten badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie dwie różne gry. L4D2 to FPS, strzelanka, świetnie zrobiona, nastawiona jest na kooperację. W DI można się świetnie też bawić solo. Gra oferuje otwarty świat, niezły, choć monotonny system walki i rozwój bohatera. Jeżeli lubisz zombiaki, tropiki, otwarty świat, questy rodem z H&S, a do tego wolisz broń białą niż palną, to jak najbardziej opłaca się nabyć Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island to takie połączenie Borderlands z Dark Messiah of Might & Magic, którego akcja dzieje się we współczesności na tropikalnej wyspie opanowanej przez zombie. Pierwsza godzina gry jest nudna, na szczęście im dalej w las, tym lepiej. Jest także świetna do coopa, gdzie umiejętne używanie skilli daje dużo zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 16:40, Accid napisał:

> Zwykła, czysta edycja bez DLC.
EJ ludzie, opłaca się kupować tego dead islanda jak ma się l4d 2 i się świetnie bawi
na coopie?:P

To dwie różne gry.
Mi sie Dead island bardzo podobało. Ma otwarty świat, a sama gra to taki H&S. Ale po kilkunastu godzinach może nieco znużyć.
Za cenę z CDA jednak opyla się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 16:52, Kraju napisał:

Zależy czy ma on okres ważności czy też nie. Jak coś to będzie informacja do kiedy można
go użyć.

To już wy drodzy użytkownicy będziecie mi musieli powiedzieć czy ma jakiś okres ważności . Niech ktoś po zakupie napiszę bo nie wiem czy zlecać komuś zakup numeru w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy kod z CDA to normalny abonamet na 30-dni, czy tylko 30-dniowy trial, jak ten z Facebooka Sony?

Różnica jest taka, że ten ostatni nie zadziała, jeśli na naszym koncie kiedykolwiek wcześniej mieliśmy dostęp do PSPlus, temu pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 19:17, ww3pl napisał:

Ktoś wie, czy kod z CDA to normalny abonamet na 30-dni, czy tylko 30-dniowy trial, jak
ten z Facebooka Sony?

Tylko dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 19:17, ww3pl napisał:

Różnica jest taka, że ten ostatni nie zadziała, jeśli na naszym koncie kiedykolwiek wcześniej
mieliśmy dostęp do PSPlus, temu pytam.


Tutaj pisze: ,,Ważne: na jednym koncie można wykorzystać tylko jeden kod, a oferta przeznaczona jest dla osób, które nie korzystały dotychczas z PS Plusa " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Do Dareda też, niech ma)
Dzięki za info. Jestem ślepy i w ogóle zapomniałem okularów, tak w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się