kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2013 o 16:39, Demagol napisał:

Dotyczy to tylko gier. Gry to nie jest jedyna rzecz, jaka na świecie istnieje


jedyna rozpatrywana

w obliczu szerokiej internetyzacji całej branży software (kto pamięta, że pierwotnie aplikacje kupowało się w pudełkach?) gry komputerowe i tak dobrze się opierają mimo kampanii zwalczania retailu

ideał to drugi obieg po piwnicach kopiami fizycznymi, ale prawo nazywa taki proceder bardzo stanowczo złodziejstwem

ciekawe jak z punktu widzenia prawa funkcjonowały samizdaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 16:39, Demagol napisał:

A dlaczego od razu się zastrzelić

Bo z góry przewiduje się śmierć tej platformy za x lat, więc po co jej używać. Po co żyć, skoro za x lat i tak umrzemy?

Dnia 03.09.2013 o 16:39, Demagol napisał:

Dotyczy to tylko gier. Gry to nie jest jedyna rzecz, jaka na świecie istnieje

No nie. Dlatego ja używam steama i jestem zadowolony, zwłaszcza że w zamian dostaję ogromną wygodę. Wszystkie gry w jednym miejscu, auto-patche, darmowe DLC(często), darmowe weekendy i inne fajne społecznościowe akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 16:46, Demagol napisał:

Po to żyć, żeby żyć dobrze i żeby Pan Bóg był z nas dumny

Po to aktywować na steamie, żeby było dobrze, wygodnie i żeby Pan Bóg był dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 15:00, Demagol napisał:

wut

Napisałem, że te urządzenia są zbędnym badziewiem - co jest w sumie w wielu przypadkach
zgodne z prawdą. Zbędne w większości są na pewno ;).

Czy to jest obraźliwe... Hm...

XD XD XD XD XD

Mogleś jednak sobie oszczęzić ten epitet.

Dnia 03.09.2013 o 15:00, Demagol napisał:

Aleś się tych głupich gier AAA uczepił. Ja nie robię problemów, że nie mogę w nie grać,
bo po prostu w nie właściwie nie gram.

Ok, będę trzymał za słowo. :)

Dnia 03.09.2013 o 15:00, Demagol napisał:

Mam prawo do takiego zdania. Wśród zadowolonych użytkowników znajdziesz takie kwiatki
jak "tablet firmy ASER jest super, jak jesdeź niezadowolony to jezdeś gupkiem lol!!!11".

Nie odpowiadam za poziom umysłowy i znajomość ortografii, tudzież gramatyki użytkowników określonych urządzeń. :)

Dnia 03.09.2013 o 15:00, Demagol napisał:

To tylko taki "disclaimer" z mojej strony, nic więcej. :D

Dnia 03.09.2013 o 15:00, Demagol napisał:

wut

Do tej pory to mi tylko ciągle jakieś banały prawisz i oczywiste rzeczy piszesz.

Niektórzy z tymi oczywistościami walczą jakby to był najazd Mongołów albo potop szwedzki. Ne moga pogodzić się z nieuchronną koniecznością dziejową. :D

@Ostrowiak

Dnia 03.09.2013 o 15:00, Demagol napisał:

ciekawe jak z punktu widzenia prawa funkcjonowały samizdaty

Jak finkcjonowały? Były nielegalne. Co więcej, według władzy były narzędziem imperialistycznych macek CIA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 16:53, Janek_Izdebski napisał:

Mogleś jednak sobie oszczęzić ten epitet.


Naprawdę nie obchodzi mnie to, że komuś zepsułem samopoczucie moją opinią, która wszystkich OCH TAK BARDZO OBCHODZI. Wiem, że ostatnio w internecie wielu osobom jest smutno, że ktoś ich ulubionej rzeczy nie lubi i naprawdę to te osoby boli, no ale ludzie, trochę rozsądku i dystansu do siebie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 16:58, Demagol napisał:

Naprawdę nie obchodzi mnie to, że komuś zepsułem samopoczucie moją opinią,
która wszystkich OCH TAK BARDZO OBCHODZI. Wiem, że ostatnio w internecie wielu
osobom jest smutno, że ktoś ich ulubionej rzeczy nie lubi i naprawdę to te osoby boli,
no ale ludzie, trochę rozsądku i dystansu do siebie :D.

http://i1.wowy.pl/eaf79b04000dabec42bf2ee19a4dcb3d7a2c85b0/ktos-nie-ma-racji-gif

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 16:58, Demagol napisał:

> Mogleś jednak sobie oszczęzić ten epitet.

Naprawdę nie obchodzi mnie to, że komuś zepsułem samopoczucie moją opinią, która wszystkich
OCH TAK BARDZO OBCHODZI. Wiem, że ostatnio w internecie wielu osobom jest smutno, że
ktoś ich ulubionej rzeczy nie lubi i naprawdę to te osoby boli, no ale ludzie, trochę
rozsądku i dystansu do siebie :D.

Ostatnio w internecie, głównie w polskim, zauważyłem fanatyczną obronę własnego gustu poprzez atakowanie zwykłej, szarej, ale innej opinii drugiego człowieka wyrażającą się w ubliżaniu mu. Tak bywa. Może się mylę i są to halucynacje z niedożywienia, ale czasem wolę po prostu nic nie pisać niż wyrazić swoją opinię - oszczędzi się nerwów albo bezlitosnego flame''u tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź sobie na YouTube, włącz jakiś filmik z piosenką, o na przykład niech będzie System Of A Down. Pasek na plus będzie długi, ale będą też komentarze "no i już jakiś fajansiarz (tutaj tak naprawdę jest bardzo brzydkie słowo) popsuł zielony pasek lubienia".

xD

Dzisiejszy internet to pocieszne stworzenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 17:06, Demagol napisał:

Idź sobie na YouTube, włącz jakiś filmik z piosenką, o na przykład niech będzie System
Of A Down. Pasek na plus będzie długi, ale będą też komentarze "no i już jakiś fajansiarz
(tutaj tak naprawdę jest bardzo brzydkie słowo) popsuł zielony pasek lubienia".

Tiaa... x - czerwony wskaźnik:
"x osób słucha Justina Biebera"
"x osób ma małego penisa"
"x osób to y (adwersarz czegoś z filmiku"
Dodajmy do tego komentarz mówiący coś w stylu: "a mi się podoba, lubię takie coś <uargumentowanie>". Tsunami pyskówek ze słowem na "k...." bezcenne, a do tego wmawianie, że się samym jest chamskim i szukającym zwady. Bo jak ktoś może mieć inny gust czy zdanie na dany temat od mojego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 17:11, LubieWafle napisał:

> /.../ Bo jak ktoś może mieć inny gust czy zdanie na dany temat
od mojego?!

No właśnie! A ja nie lubię Steam''a! Nie lubię ograniczeń godzących w moją wolność! Niech sobie Steam istnieje, dopóki istnieje dla niego konkurencja. Ale jak nie istnieje? To mam dwa wyjścia: przystostosować się lub zignorować. Zawsze jest wybór - ja nie dostanę gry, ale ONI nie dostaną moich pieniędzy... no i kto dłużej wytrzyma? Z MOJEGO punktu widzenia JA wytrzymam dłużej!
Żeby było w zgodzie z tematem wątku: CDA kupuję, chyba w równym stopniu, dla tego, co piszą i dla gier, które dołączają. Ale jak gry, wszystkie gry, będą wymagały Steam, to zrezygnuję z kupowania CDA. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 18:24, Demagol napisał:

No właśnie. Nie dostaniesz gier, ale oni nie dostaną Twoich 15 zł. I to oni
na tym wyjdą gorzej. :P

Mitologia i tyle. Przy okaji, Europejski Trybunał Sprawieldiwości oraz Niemiecka Federacja Ochrony Konsumentów zajmują się i bedą zajmować się kwestią EULI i TOS Steam. Valve nie stoi ponad prawem, pamiętaj o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrata zysków to żadna mitologia. Nawet jeśli nie będzie to znaczna strata to nie zmieni to faktu, że miast 10 jachtów miesięcznie redaktorzy kupią sobie już tylko 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 19:38, Demagol napisał:

Utrata zysków to żadna mitologia. Nawet jeśli nie będzie to znaczna strata
to nie zmieni to faktu, że miast 10 jachtów miesięcznie redaktorzy kupią sobie już tylko 9.

Nie liczyłbym na znaczący spadek czytelnictwa magazynu z powodu przejścia całkowicie na klucze Steam, jeśli chodzi o pełniaki. Wielu graczy tylko temu przyklaśnie. Ale oczywiście, znajdzie się jakaś mała garstka narzekaczy - będzie to jednak tylko głośna mniejszość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się