kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2013 o 12:56, Demagol napisał:

Nie obchodzi mnie żadna EULA i patch notesy, bo i tak im nie ufam. Mam
sprawdzony, w 100% skuteczny sposób na upewnienie się, że EA nie będzie łamało
żadnych moich praw - nie zapraszam ich syfu na dysk twardy mojego komputera.

Bardzo ciekawy artykuł na temat prywatności w sieci, szczególnie jakże znacząca końcówka:

http://www.nytimes.com/2013/09/06/us/nsa-foils-much-internet-encryption.html?pagewanted=all

To tyle w tej kwestii z mojej strony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 10:32, tomoliop napisał:

Czy mógłby mi ktoś może wytłumaczyć jak się anuluje tą 30-dniową
subskrypcję PS+, bo jak dotąd nie udało mi się tego znaleźć.

O ile wiem, trzeba anulować płatność kartą pod koniec tego 30-dniowego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was przegląda stare numery, by zobaczyć czego spodziewano się po danej grze, a potem porównuje to z oceną jak wydano? :)

Gorzej jak świetnie zapowiadająca się gra zostaje nigdy nie wydana (co się stało z kontynuacjami serii Earth np.?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2013 o 17:51, Boguslav4 napisał:

Czy ktoś z Was przegląda stare numery, by zobaczyć czego spodziewano się po danej grze,
a potem porównuje to z oceną jak wydano? :)

Często tak robię. Wyniki są różne. Niekiedy recenzent jedzie po fajnie wyglądającej na pierwszy rzut oka grze i się dziwie co z nim nie tak, a po jej ukończeniu zwracam mu honor. Innym razem redaktor zachwala tytuł i wystawia wysoką ocenę, a po zagraniu dziwię się, że jeszcze Pan X nie stracił pracy za taki tekst (vide recenzja Far Cry 2). Generalnie przydałoby się więcej krytycyzmu redaktorom, bo mam wrażenie, że kiedyś gry na 7 czy 8 były zwyczajnie lepsze (oczywiście biorę pod uwagę treść tekstu, a nie tylko suchą ocenę). Albo może ja jestem zbyt wymagający. Z drugiej strony często nie idą za resztą świata i gdy dana gra po prostu nie przypadła do gustu recenzującemu, to nie patrzy na innych i wystawia swoją ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 18:23, Chlorofil napisał:

Witam. Czy jest możliwość zamówienia gdzieś numeru CDA z Dead Island ? Przegapiłem numer
po prostu...


Są w sprzedaży na allegro, na stronie cd-action również sprzedawane są numery nawet rok do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 18:14, Perry_Cox napisał:


> Czy ktoś z Was przegląda stare numery, by zobaczyć czego spodziewano się po danej
grze,
> a potem porównuje to z oceną jak wydano? :)
Często tak robię. Wyniki są różne. Niekiedy recenzent jedzie po fajnie wyglądającej na
pierwszy rzut oka grze i się dziwie co z nim nie tak, a po jej ukończeniu zwracam mu
honor. Innym razem redaktor zachwala tytuł i wystawia wysoką ocenę, a po zagraniu dziwię /ciach/


Nie ich winna, że gra nie raz pokazana na początku nie ma prawie nic wspólnego z tą na końcu.

Można by pewnie napisać artykuł o największych zaskoczeniach, ale chyba bardziej byłby o grach które niepotrzebowały marketingu i takich które tylko marketing miały (jako te nieudane).

W sumie przeczytałbym z czystej ciekawości jakie są opinie recenzentów na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 13:36, Janek_Izdebski napisał:

> Czy mógłby mi ktoś może wytłumaczyć jak się anuluje tą 30-dniową
> subskrypcję PS+, bo jak dotąd nie udało mi się tego znaleźć.
O ile wiem, trzeba anulować płatność kartą pod koniec tego 30-dniowego okresu.


Nooooo wieeeeeeeeeeem. Chodzi mi o to jak to zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 21:48, tomoliop napisał:

Nooooo wieeeeeeeeeeem. Chodzi mi o to jak to zrobić:P

W ustawieniach osobistych. Jednak przed każdą zmianą musisz dla bezpieczeństwa podać login do swojego profilu i hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 21:48, tomoliop napisał:

Nooooo wieeeeeeeeeeem. Chodzi mi o to jak to zrobić:P

http://manuals.playstation.net/document//pl/ps3/current/plus/plus.html gdzies tam jest napisane
Aby anulować automatyczne odnawianie subskrypcji usług PlayStation®Plus, należy wybrać opcję [Anuluj automatyczne odnawianie] dostępną po wybraniu kolejno opcji (PlayStation®Network) > (Zarządzanie kontami) > (Zarządzanie transakcjami) > [Lista usług] > [PlayStation®Plus].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszymi dwoma pełniakami są Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu w polskiej wersji językowej oraz Overlord wraz z dodatkiem Raising Hell w angielskiej wersji językowej.

Osobiście cieszę się z Overlorda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się