kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 16:34, Gumisiek2 napisał:


Osobiście cieszę się z Overlorda ;-)


Ciekawe, w jakiej najwyższej rozdzielczości pójdzie " Overlord "?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno kupiłem jedynkę z dwójką Overlorda, jedynkę przeszedłem pół roku temu i raczej nie warto wracać do gry tylko dla przejścia dodatku. Oby ostatni pełniak był jakiś wybitny (chociaż oczywiście dla ludzi, którzy jeszcze weń nie grali Overlord będzie wyśmienitą grą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 17:30, Krytyczny napisał:

Już dawno kupiłem jedynkę z dwójką Overlorda, jedynkę przeszedłem pół roku temu i raczej
nie warto wracać do gry tylko dla przejścia dodatku. Oby ostatni pełniak był jakiś wybitny
(chociaż oczywiście dla ludzi, którzy jeszcze weń nie grali Overlord będzie wyśmienitą
grą).


Nikt nie napisał, że dodatkiem ma być także Medal of Honor: Allied Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2013 o 17:37, lis_23 napisał:

Nikt nie napisał, że dodatkiem ma być także Medal of Honor: Allied Assault.

Co to znaczy dodatkiem ?
To ma być ostatni pełniak, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 17:51, Darkstar181 napisał:

Co to znaczy dodatkiem ?
To ma być ostatni pełniak, czy jak ?


Sorki, to ja źle zrozumiałem przeciek ;)
MoH AA miał naprowadzić na " Overlorda " ;)
sorki za zamieszanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clive Barker''s Jericho ENG ostatnim pełniakiem. Heh, słabiutko, że w tym miechu nie ma gry na Steam, ale cóż, czasem trzeba dać gry tego nie wymagające.

Może tam dla Overlorda bym kupił, ale jeszcze się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten zestaw pełniaków. Nie mam żadnej z gier, a na Overlorda zapatrywałem się dość długo. Brak gry na Steama mi nie przeszkadza. Nikt nigdzie nie napisał, że CDA musi dać coś steamowego, bo przecież trzeba sobie powiększyć bibliotekę gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 17:09, TojaSmuggler napisał:


> Nikt nie napisał, że dodatkiem ma być także Medal of Honor: Allied Assault

Bo nic takiego tam nie bedzie,


Przecież już napisałem że się pomyliłem - nigdy wcześniej nie bawiłem się w przecieki i źle zinterpretowałem jeden z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy CDA – za tradycyjne 15.99 zł w zamian za 132 strony i 2DVD – w sprzedaży już we wtorek, 24.09 września.
Oprócz kilku pełniaków zawiera też bonus – złoto do wykorzystania w grach World of Tanks i World of Warplanes - kod zaproszeniowy dający 1000 golda i 3 dni premium i kod bonusowy dający 1200 golda. (Uwaga: oba kody można łączyć, ale nie można wbić np. 3 kodów bonusowych na jedno konto). Jeśli zaś idzie o pełniaki, to będą: Clive Barker’s Jericho, Overlord: Raising Hell (czyli podstawka z dodatkiem!), Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu PL i klient World of Warplanes PL.
Co do zawartości... od razu mówię, że nie będzie recenzji GTA V w tym numerze –premiera gry wypadła tak fatalnie, że mielibyśmy dosłownie parę(naście) godzin na zagranie i stworzenie recenzji. Dlatego uznaliśmy, że lepiej później, ale dobrze i rzetelnie, niż szybko i po łebkach. Postaramy się za to, aby nasza recka GTA V w kolejnym numerze była epicka.
Ale na GTA V świat się nie kończy. Mamy reportaż z Gamescomu (i obszerny przegląd blisko setki gier!). Mamy obszerne recenzje Total War: Rome II, Arma III, Europa Universalis IV, Rayman Legends, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, Diablo III na konsole (recenzent twierdzi, że jest lepsza niż na PC... ale będzie hejt ), polskiego Alien Rage, Dishonored: The Brigmore Witches i Amnesia: A Machine for Pigs. A to przecież tylko niewielka część recenzji z tego numeru...
Dobrze prezentuje się też Publicystyka. “Pod ostrzałem mikrotransakcji” to dowód nie tylko na to, że nie ma darmowych gier, ale i pokazanie rozmaitych tricków, za pomocą których twórcy gier “pompują” kieszeń gracza z kasy. “Pax Prime” to reportaż z imprezy, którą można z grubsza określić jako “międzynarodowy zjazd nerdów i cosplayerów”. W “Domowym odkrywaniu kosmosu” zapraszamy was do oderwania głowy od monitora i spojrzenia... no dobra, nieodrywania głowy od monitora i spojrzenia w gwiazdy. Zresztą nie tylko do patrzenia – wiecie, że możecie w ten sposób zostać odkrywcami pozasłonecznych systemów planetarnych? Serio – i nawet nie będziecie w tym celu musieli odchodzić od kompów. Możecie przejść do historii astronomii! :)
Nie zabraknie też piątej (i ostatniej) części Historii pism o grach. Przypomnimy wam magazyny , o których pewnie nawet nie wiedzieliście, że istniały, a do tego dokonamy podsumowania 27 lat historii owych wydawnictw.
Będzie też tekst o tym, jak na świecie leczy się uzależnionych od kompa – np. w Chinach walą elektrowstrząsami w dłonie. A w Polsce? Zobaczycie. Ale nie lękajcie się, u nas są ciut inne metody. W Grach Wiecznie Żywych Smuggler przedstawi grę, w którą (choć to nie sandbox) gra od 10 lat... i nie może jej ukończyć (Critical Mass), w Epitafium wspomnimy Techlandowskiego Warhounda, czyli polskiej odpowiedzi na Jagged Alliance czy XCOM. No i powtykamy branży Szpile (w tym jedną wsadzamy... sobie).
W dziale sprzętowym megatest (i megaporadnik) dotyczący monitorów, ale będzie też np. test konsoli Nvidia Shield, tabletu Nexus 7, najnowszych budżetowych kart graficznych, specjalnego fotela dla graczy, dysków SSD i hybrydowyxh, klawiatur, myszek i wszelakiego innego ustrojstwa, którymi gracze mogą być zainteresowani.
A na deser, jak zawsze, Na Luzie i Action Redaction.

Co jest na płytkach?Jak mówiłem – kody na złoto do World of Tanks i World of Warplanes, pełniaki (Clive Barker’s Jericho, Overlord: Raising Hell (czyli podstawka z dodatkiem!), Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu PL i klient World of Warplanes PL), gameplaye, mody, eboki, gry freeware oraz masa innych dóbr, o których możecie poczytać poniżej.

Przypominamy – premiera już 24.09, we wtorek


#############SPIS TREŚCI################


Info
Gamescom megarelacja (reportaż i przegląd 96 gier)
Digital Days (Ubisoft)

#########Recenzje

Total War: Rome II
Arma III
Europa Universalis IV
Rayman Legends
Gone Home
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Diablo III
Castle of Illusion HD
Memoria
Alien Rage
Disney Infinity
Legends of Dawn
Race the Sun
Dishonored: The Brigmore Witches
Shelter
Amnesia: A Machine for Pigs
Outlast
Skullgirls
Nightmares from the Deep: The Siren’s Call
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Killzone: Najemnik
Puppeteer
Guardians of Middle-earth
One Piece: Pirate Warriors 2

#########Publicystyka

Pod ostrzałem mikrotransakcji

PAX Prime
Domowe odkrywanie kosmosu
Historia pism o grach cz. 5
Felieton: Konkret nie boli
Cyfrowa detoksykacja 097
Gry Wiecznie Żywe: Critical Mass
Epitafium: Warhound
Szpile


###TECHNOLOGIE

Info

MEGAPORADNIK
Ekran dla każdego gracza

TESTY
Konsola przenośna Nvidia Shield
Tablet Asus Google Nexus 7 16 GB
Smartfon Prestigio MultiPhone PAP5430
Gainward GT 640 1 GB GDDR3
Vertex3D Radeon HD 7730
Mysz dla graczy CM Storm Havoc
Mysz dla graczy Genius Maurus X
Klawiatura gamingowa Natec Genesis RX55
Fotel dla graczy DXRacer OH/F02/NR
Dysk Seagate Desktop SSHD 2 TB (ST2000DX001)
Dysk SSD Seagate 600 240 GB (ST240HM000)


######Inne
Na Luzie
Zawartość DVD
Prenumerata


################ZAWARTOŚĆ DVD##############


####Pełne wersje
Clive Barker’s Jericho
Overlord: Raising Hell
Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu PL
World of Warplanes PL

###Freeware
Big Jet
Circus Inferno
Cuban Crisis
Fragment
Hoarder
Hunted
Kenshi
Lens
Light2Live
Pact With a Demon
Return to the Dungeons of Doom
Sangre por Sangre
Zombilla

####Modulator
Zabawne mody do Skyrima

###Galerie
Europa Universalis IV
Gone Home
Race the Sun
Rayman Legends

###Gameplaye
Arma III
Race the Sun
Rayman Legends

###Gamescom 2013
filmik
galeria zdjęć

###E-booki
Milena
Pod krzyżem świętego Andrzeja
Vartheńczyk

####Bonusy
ActionMag
Alterpop
Esensja
Face Noir – nieoficjalny poradnik
FAQ – wersja 3.3.1
Leisure Suit Larry: Reloaded – nieoficjalny poradnik
The Raven: Legacy of a Master Thief, ep. 1 – nieoficjalny poradnik
tapety

###NA LUZIE
obrazki i animowane GIF-y
rysunki Marka Lenca


####PEŁNE WERSJE

Clive Barker’s Jericho

PEGI: 18
PC: XP/Vista/7, CPU 2,4 GHz, 1 GB RAM, GF 6600/ATI X1600, 4,2 GB na HDD

Gatunek: FPS
Multi: brak

[Fragment recenzji]

Tytuł gry jest zarazem nazwą paramilitarnego oddziału komandosów. Całą ekipę dobrze poznamy, bo od drugiego rozdziału opowieści będziemy mieli okazję dowolnie przeskakiwać pomiędzy nimi. Mamy tu też bez dwóch zdań jedne z najlepiej zaprojektowanych potworów w historii branży. Barker ma szczególny talent, czego wyraz dał w kultowym „Hellraiserze”. To, co obserwujemy tutaj, jest pochodną artystycznych wizji reżysera znanych właśnie z jego filmów. [Eugeniusz Siekiera]


################################

Overlord: Raising Hell

PEGI: 16
PC: XP/Vista/7, CPU 2,6 GHz, 1 GB RAM, GF 5900/ATI 9500, 5 GB na HDD

Gatunek: akcja
Multi: lokalny co-op/rywalizacja (dla 2 osób)

[Fragment recenzji]

Bohater budzi się w ciemnościach, chwilę dochodzi do zmysłów i odkrywa, że znajduje się w jakiejś pieczarze... w towarzystwie kilku paskudnych z wyglądu, ale najwyraźniej z czegoś zadowolonych brązowych stworków przypominających gremliny. Okazuje się, że oto jesteśmy świadkami powrotu Overlorda, Najszerszego w Barach Mistrza Nieskończonej Podłości, Pana Mroku, który w chwili słabości dał się wyekspediować na pobliski – ale jednak inny – plan astralny. Skaczące dokoła gremliny okazują się minionami – lordowskimi sługusami gotowymi zrobić wszystko dla swojego idola i władcy. Wraz z nimi na scenę wchodzi Gnarl, najmądrzejszy z podwładnych. To on podpowiada ledwo co przywróconemu do świata żywych Overlordowi, jaki powinien być jego cel – odbudować Zamek Ciemności i odzyskać dawną moc oraz władzę nad okolicą, a może i światem. [Hut Sędzimir]

Wersja na naszej płycie zawiera – oprócz podstawowej gry Overlord – również dodatek o nazwie Raising Hell.

################################

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu PL

PEGI: 7
PC: XP/Vista/7, CPU 2,4 GHz, 2 GB RAM, GF 7800/ATI X1800, 440 MB na HDD

Gatunek: strategiczna

Multi: brak

[Fragment recenzji]

To wyprodukowana przez rosyjskie Lesta Studio strategia, na Zachodzie wydawana pod tytułem Reign: Conflict of Nations. W ciągu trzech wieków dzielących lata 1350 i 1650 można tu podjąć się stworzenia mocarstwa z któregokolwiek z dwudziestu państewek położonych od Odry na zachodzie do mniej więcej Moskwy na wschodzie i od Sztokholmu na północy do Morza Czarnego na południu. Gracz zajmuje się głównie ogólnym rozwojem państwa i podbojami. Jest system ekonomiczny, na który składa się kilka surowców, trzeba więc wybierać, jak inwestować pieniądze i siłę roboczą. Są czekające na swoich odkrywców osiągnięcia naukowe, podzielone na trzy epoki. Dostępne jednostki wojskowe zależą od opracowanych technologii, postawionych budynków i prowincji, w której akurat rekrutujemy. Są bowiem i oddziały specjalne typowe dla konkretnego regionu, takie jak husaria czy lisowczycy. [Phnom]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 11:55, Krytyczny napisał:

Zamiast tak faworyzować World of Warplanes mogliby dać jakieś kody, bonusy czy cokolwiek
do War Thunder, bo to także bardzo zacna gierka lotnicza :)

Myślisz że oni sobie mogą od tak powiedzieć twórcom "Dajcie kody!" "Damy!". Rozdają to co dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 11:56, Hubi_Koshi napisał:

Myślisz że oni sobie mogą od tak powiedzieć twórcom "Dajcie kody!" "Damy!". Rozdają to
co dostają.


wcale bym się nie zdziwił gdyby tak powiedzieli i dostali - w końcu ludziom od wt też zależy na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch dopiero relacja z gamescomu i recka Raymana, recka GTA V za miesiąc. Rozumiem, że w przypadku miesięcznika pewnych rzeczy się nie przeskoczy, ale niestety słabo to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 13:47, gmx napisał:

wcale bym się nie zdziwił gdyby tak powiedzieli i dostali - w końcu ludziom od wt też
zależy na promocji

Zajrzałem na wiki i jeśli ślepia mnie nie mylą to ta gierka jeszcze nawet nie wyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 14:05, Hubi_Koshi napisał:

Zajrzałem na wiki i jeśli ślepia mnie nie mylą to ta gierka jeszcze nawet nie wyszła...


no nie wyszła, ale o ile mnie pamięć nie myli, nie będzie resetu kont (tak bolesnego przy starcie wot) a już w tej chwili gra jest imho w dużo lepszym stanie niż wot na wyjście z bety. Zresztą, w tej chwili "wyjście" gry f2p to tak na prawdę tylko skasowanie napisu "beta" przy logo, dla ludzi którzy już teraz dobrze się bawią, bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się