kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2014 o 12:36, Firefly94 napisał:

Wiadomość poszła. :) Ktoś może jeszcze chętny na kod do Royal Quest? Nie mam co z nim
zrobić.


Dziękowałbym, gdybyś mi go wysłał na PW. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 00:03, Accid napisał:

Oddam te bonusowe kody z karteczki. do dogry.pl i ten drugi chyba royal quest.

Ciekawe za ile?

Jakby to były jakieś kody do Mangornem albo do Wota, ale tak, to nie wiem po co mi.

Co do numer to fajnie się czytało te wypociny na temat tego całego zamieszania, jakie tam ludzie meile słali, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 11:59, TojaSmuggler napisał:

A jakby ktos nie wiedzial to dodatkowym bonusem sa kody na Uplay i Steam do sciagniecia
sobie tych gier, ktorych kody byly schrzanione w 09/14. Do tego tez sa kody na obydwa
bonusy (kasa do Royal Questa i do dogry.pl).


reklamy były dostępne w ponieedziałek, natomiast wiadomo, że CDA było od wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 00:03, Accid napisał:

Oddam te bonusowe kody z karteczki. do dogry.pl i ten drugi chyba royal quest.


Ten na dogry to byłbym wdzięczny za przesłanie.

Z kolei chętnie oddam kod z royal quest jak ktoś potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 16:14, Morrdin napisał:

Sacred 3 6+ ,z mojej strony to badziewie powinno zostać ocenione na 0 ;p . Ale to moje
zdanie xd


Gdyby tam nie było tej cyferki tylko jakiś podtytuł - może i bym zrozumiał coś takiego. Trzecia część jednak to nie jest, dla mnie to jest dramat co oni z tą grą zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 16:22, haderQ napisał:

Gdyby tam nie było tej cyferki tylko jakiś podtytuł - może i bym zrozumiał coś takiego.
Trzecia część jednak to nie jest, dla mnie to jest dramat co oni z tą grą zrobili...


To się powinno nazywać Sacred Citadel 2 i byłoby ok. Ba, jeszcze by plusowało za to, jak wiele się twórcy nauczyli i poprawili w stosunku do słabej cześci pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka to przy tym arcydzieło branży. Sacred 3 de facto z Sacredem wspólnego nic nie ma - z fajnego h''n''s zrobili konsolową łupankę bez większego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 15:18, Arcling napisał:

Heh, trochę śmiesznie wygląda debata w numerze nad Twitchem "przejętym" przez Google,
gdy własnie okazało się, że nabywcą jest Amazon :D


Juz opieprzylismy Amazona, ze nas nie poinformowal o swoich zamiarach i obiecali wiecej tak nie robic.
Dyskusja zreszta byla raczej o zmianach na Twitchu wywolanych przejeciem etc.


W tekście o hejterach z kolei mam

Dnia 26.08.2014 o 15:18, Arcling napisał:

wrażenie, że pomijano istotną kwestią - spora ilość hejtu w sieci to zwykły trolling,
a nie żadni wściekli czy frustraci. Tacy udają hejt żeby sprowokować innych i zrobić
zamieszanie, aczkolwiek często trudno odróżnić w takich przypadkach, co jest prawdziwe,
a co nie.


To nie byla praca naukowa, a po prostu artykul - a gdybysmy wrzucili jego pierwotna wersje to byloby 2x tyle tekstu. Trzeba bylo wybrac z niego ze tak powiedzm rdzen, i na nim sie skupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o hejcie zawiódł mnie. Zbyt dużo oczywistości, całkowicie oklepanych formułek i niepotrzebnych definicji (jakby ktoś nie wiedział co to, to napiszmy- wyręczmy słownik). Niczym nie zaskoczył, nic nowego nie pokazał. Szkoda, że nie było jakiś tabelek i statystyk, ankiet etc. Liczyłem na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 14:39, TojaSmuggler napisał:

Juz opieprzylismy Amazona, ze nas nie poinformowal o swoich zamiarach i obiecali wiecej
tak nie robic.
Dyskusja zreszta byla raczej o zmianach na Twitchu wywolanych przejeciem etc.

Była prowadzona mocno w kontekście zmian, które mogłoby dokonać tam Google. Jeśli już, to dyskutujący mogą opieprzyć samych siebie aby nie dyskutować niepotwierdzonych informacji ;) Taki temat nadaje się wtedy najwyżej na krótką notkę w newsach, że istnieje taka możliwość, ale nie ma sensu dyskutować czegoś, co może nie nastąpić (i nie nastąpiło).

Dnia 04.09.2014 o 14:39, TojaSmuggler napisał:

To nie byla praca naukowa, a po prostu artykul - a gdybysmy wrzucili jego pierwotna wersje
to byloby 2x tyle tekstu. Trzeba bylo wybrac z niego ze tak powiedzm rdzen, i na nim
sie skupic.

Jest to zrozumiałe, dlatego uważam, że ze względu na naturę tego zjawiska niemożliwe jest stworzenie jakiegoś dokładnego opisu hejterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2014 o 16:49, Arcling napisał:

Jest to zrozumiałe, dlatego uważam, że ze względu na naturę tego zjawiska niemożliwe
jest stworzenie jakiegoś dokładnego opisu hejterów.

Co jednak nie oznacza, ze nie nalezy probowac. TO, ze nie mamy jednolitej teorii wszystkiego nie oznacza, ze nie nalezy opisywac zachodzacych zjawisk za pomoca teorii, ktore juz mamy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się