kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2014 o 19:02, Outlander-pro napisał:

No cóż, na pewno CDA zatraciło sporo ze swojego klimatu, sporo redaktorów odeszło, a
teraz człowiek otwiera nr i okazuje się że pojawia się ktoś nowy. To chyba wypadałoby,
żeby chociaż taka nowa osoba w redakcji się przedstawiła, coś w rodzaju jakiejś pozostałości
po GameWalkerze, a nie cichcem się wkrada, nie wiadomo kto to, taki brak szacunku dla
starych czytelników trochę.


Nierzly pomysl w sumie - postaram sie zapamietac. Choc tak znow czesto sklad sie nam nie zmienia - ostatnim nabytkiem byla 9Kier z poltora roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:45, Tatmadaw napisał:

Dziękuję, ale mi to niepotrzebne. Po prostu zwracam uwagę na fakt, że widywałem swego
czasu na forum CDA całkiem sporo narzekań na źle działające Cover CD, więc nie jestem
odosobnionym przypadkiem.


Ok, zalozmy ze sprzedalo sie 80.000 egz. CDA. I ze sprawnosc plutek wynosi 99.9%.
Co oznacza, ze KILKADZIESIAT osob na forum podniesie lament "plytki nie dzialaja".
I co? "Caly temat pelen narzekan, ze plytki nie dzialaja, to musi byc jakas totalna wtopa,etc. etc."

A to tylko prawo wielkich liczb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A c od tekstu Ghosta, o ktorym dyskutujecie to chcialbym zauwazy 3 rzeczy

1. Jest z roku 2010.
2. Znajduje sie na jego blogu a nie w pismie czy na naszej stronie WWW.
3. Wyraza tylko jego stanowisko.

Faktem jest, ze go ponioslo, ale kazdy ma czasem taki dzien, ze musi ulac zolci, albo mu przezre zoladek. Ktokolwiek kiedys tego nie zrobil, niech rzuci w nas kamieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:46, Accid napisał:

Nazywając coś crapem/dobrą grą zawsze mam na myśli TYLKO własne odczucia. Nigdy nie obchodziło
mnie co mają do powiedzenia inni- oni za moje posty nie odpowiedzą. Dla mnie tropico
4 to crap w swoim gatunku i koniec kropka.


Z calym szacunkiem - Tropico 4 ma srednia ocen 78. Krotko mowiac gra rzetelna i dobrze zrobiona
I co innego powiedziec" mi sie ta gra w ogole nie podoba" a co innego nazwac ja "crapem". To pierwsze w pelni rozumiem i akceptuje (mi sie na przyklad nie podobalo Diablo 2 i co mi zrobicie?), to drugie to po prostu niesprawiedliwie w stosunku do gry. Ja nigdy nie nazwe Diablo 2 crapem, nigdy tak nie okresle np. FIFA 15, choc nie wzialbym jej nawet za darmo, bo sportowek po prostu nie trawie. Dla mnie to zadna atrakcja, ale to nie crap.

Proste?

A argumenty "a ja nazwe to crapem i co mi zrobicie" to takie troche dziecinna zagrywka. Nic ci nie zrobimy, bedziemy patrzyc z lekkim politowaniem i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 22:57, McFlash napisał:

W filmiku? Widać, że jestem starej daty, bo wyżej cenię sobie tekst pisany i to najlepiej
z jajem.


Pod ostrzalem tez jest z jajem, a ze nie pisane... no nie mow, ze nie ogladasz telewizji i nie chodzisz do kina, bo nie akceptujesz "ruchomych obrazkow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 17:02, Arcling napisał:

Ponownie kody do World of Tanks... Najwyraźniej obu stronom się opłaca, bo każdy numer z kodami do WoT
sprzedawał się znacznie lepiej.


Najwyrazniej, cpt. Obvious.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 17:37, Baknak napisał:

[m]
Co z nim zrobić, to nie problem. Ciekawiło mnie tylko skąd taka częstotliwość pojawiania
się tych kodów. Kiedyś nie było tego w ogóle, później zaczynały się powoli pojawiać,
a teraz stoi to prawie na porządku dziennym.



Do Tankow gora 2x w roku. A poza tym skoro ludziom pasuja takie akcje jak kody do roznych gier, to czemu mamy tego nie robic - oni szczesliwi, my zadowoleni, czyli sytuacja win-win.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było święte oburzenie z waszej strony, jak ludzie wypominali wam numer z 10-leciem Wargaming, że to jedna wielka reklama itd., więc odpowiadanie wyświechtanym memem jest tutaj raczej bez sensu.

Odnośnie samego numeru - na okładkę wybrano bardzo popularny art, może nawet zbyt często używany. Bez zaskoczenia, najbardziej interesuje mnie z niego tekst właśnie o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 14:55, TojaSmuggler napisał:

Pod ostrzalem tez jest z jajem, a ze nie pisane... no nie mow, ze nie ogladasz telewizji
i nie chodzisz do kina, bo nie akceptujesz "ruchomych obrazkow".


Nie akceptuję tego, że czasopismo z płytą staje się płytą z czasopismem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 16:07, McFlash napisał:

Nie akceptuję tego, że czasopismo z płytą staje się płytą z czasopismem.


Widocznie jest to bardziej oplacalne.

Ja przyznam, ze tez wole czesto wole czytac niz ogladac, ale to raczej ze wzgledow praktycznych - czytanie jest szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 16:07, McFlash napisał:

Nie akceptuję tego, że czasopismo z płytą staje się płytą z czasopismem.


Nie bardzo rozumiem to podjescie - przeciez to od ciebie zalezy co jest w pismie najwazniejsze. Nadal mamy te sama objetosc, staramy sie pisac dobre teksty itd. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 07:41, TojaSmuggler napisał:

Nie bardzo rozumiem to podjescie - przeciez to od ciebie zalezy co jest w pismie najwazniejsze.
Nadal mamy te sama objetosc, staramy sie pisac dobre teksty itd. W czym problem?

Taka prawda, że większość i tak kupuje dla płytek, ciekawe kto by jeszcze cda kupował, gdyby nie było dołączanych gier. Moim zdaniem większość by odpuściła, nawet jakby gazetka z taniała.

Sam znam ludzi, którzy kupują tylko jak są kody dla WoTa, niestety to co zamierzacie teraz dać to kpina i raczej wam sprzedaż nie wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 08:18, Paoro napisał:

Taka prawda, że większość i tak kupuje dla płytek,


Taka prawda jaki dowod, a dowodu nie ma, wiec mozna spobie spekulowac.

Dnia 23.09.2014 o 08:18, Paoro napisał:

gdyby nie było dołączanych gier. Moim zdaniem większość by odpuściła, nawet jakby gazetka
z taniała.


A jakby staniala? :)

Ale nie dziwię siem, że ludzie tak piszący uważają, że liczą się tylko płytki. :P

[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 14:18, TojaSmuggler napisał:

Alem nie dziwiem siem, rze lucie tak piszoncy uwarzajim, re liczom sie tylko pytki. :P

Człowiekowi z rozpędu źle się napisało, to nie powód by od razu człowieka przedrzeźniać, zero kultury, normalnie za takie wyśmiewanie degrada się dostaje, jakie tym masz wykształcenie, bo nie sądzę by lepsze.. inaczej by się nie pisało w cda, także na drugi raz proponuje trochę szacunku dla rozmówcy. Ciekaw jestem ile baboli wyciąga co tekst korektor przed oddaniem do druku ;)

A że mam swoje zdanie odnośnie CDA to też należy uszanować, tym bardziej, że kupuje od wielu lat, a nie od razu jadem syczeć. Bardzo nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 14:18, TojaSmuggler napisał:

Alem nie dziwiem siem, rze lucie tak piszoncy uwarzajim, re liczom sie tylko pytki. :P

Z ostatnich twoich postów:

"podjescie" "A c od tekstu Ghosta" "chcialbym zauwazy" "plutek" "Nierzly"

...drzazga w oku i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 14:48, Paoro napisał:

Człowiekowi z rozpędu źle się napisało, to nie powód by od razu człowieka przedrzeźniać,
zero kultury, normalnie za takie wyśmiewanie degrada się dostaje, jakie tym masz wykształcenie,
bo nie sądzę by lepsze.. inaczej by się nie pisało w cda, także na drugi raz proponuje
trochę szacunku dla rozmówcy. Ciekaw jestem ile baboli wyciąga co tekst korektor przed
oddaniem do druku ;)


Moja nie wiedziec ile baboli wyciagnc co tekst korektor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 15:07, Dared00 napisał:

Z ostatnich twoich postów:

"podjescie" "A c od tekstu Ghosta" "chcialbym zauwazy" "plutek" "Nierzly"

...drzazga w oku i te sprawy.


Co innego literowki, co innego blad ortograficzny, mister. Co innego napisac np. kruchnia a co innego kóhnia. :)

Poza tym jak rozumiem prawo do krytyki ma tylko ktos absolutnie bezbledny? Doczepilem sie tego babolka bo byl wisienska na steku bzdur/domnieman/spekulacji, inaczej by mi sie nie chcialo. I tyle.

Ale palladyni zaraz rzucaja sie do obrony "czlowieka, ktoremu sie przypadkowo napisalo" (a skad wiecie?) i lustracji krytyka. Typowe. :)

BTW: drzage mozna miec w palcu, w oku to (o ile nawiazujesz do biblijnego powiedzonka) to slomka i belka. Jak widzisz nielatwo krytykowac innych samemu sie nie narazajac na ostrzal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A że mam swoje zdanie odnośnie CDA to też należy uszanować, tym bardziej, że kupuje od
> wielu lat, a nie od razu jadem syczeć. Bardzo nieładnie.


Jak wiele lat kupujesz CDA to wiesz, ze taki mam styl.Poza tym sorry ale to nie daje protekcji i immunitetu na krytyke, doceniam kupujacych CDA ale to nie az tak by nie wsadzic czasem kupujacemu jakiejs szpili.

Ale szpili a nie noza, prawdaz. Troszke zakluje ale nie zabije i nie boli dlugo ani bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2014 o 15:21, TojaSmuggler napisał:

BTW: drzage mozna miec w palcu, w oku to (o ile nawiazujesz do biblijnego powiedzonka)
to slomka i belka. Jak widzisz nielatwo krytykowac innych samemu sie nie narazajac na
ostrzal :P


"nie widzieć belki we własnym oku, a widzieć drzazgę w cudzym oku" - Dared użył skrótu myślowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 15:40, SiDi napisał:

"nie widzieć belki we własnym oku, a widzieć drzazgę w cudzym oku" - Dared użył skrótu
myślowego.


To nie skrot myslowy tylko bledne przytoczenie cytatu

"Bialorus, ojczyzno moja, ty jestes jak kondycja" to tez skrot myslowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się