kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A ja mam pytanie związane z pełną wersją w CDA:
(uwaga,spojlery)
Czy jest możliwe całkowite ukończenie gry (tzn.rozwalenie Xoxxa)?Normalnie zakończenie jest takie,że po pojedynku z ostatnim bossem gracz przenosi się w czasie i gra w kampanię od nowa,ale na wyższym poziomie trudności.Grałem kilka razy,odkryłem poziom trudności Superman...Czy ta gra się w ogóle zakończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:28, Mac Cry napisał:

O tak, grafa to nie wszystko (chodziasz ważna). Najważniejsza jest grywalność.


Przez grafe rowniez tworzy sie grywalnosc np w Fear, jesli grafika bylaby kiepska to grywalnosc spadla by drstycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zauważył, to posta gdzie napisał o jaką grę mu chodzi, napisał chwilkę przed moim postem. Jesteś już przodownikiem i powinieneś wiedzieć, że takie sytuacje się zdarzaja. I na drugi raz nie unoś się tak na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:31, Mac Cry napisał:

Jak byś zauważył, to posta gdzie napisał o jaką grę mu chodzi, napisał chwilkę przed moim postem.
Jesteś już przodownikiem i powinieneś wiedzieć, że takie sytuacje się zdarzaja. I na drugi
raz nie unoś się tak na mnie :(

No to długo musiałeś pisać,bo on napisał ten post 2 min. przed tobą:P Sorry ziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:22, Noxbi napisał:

Ja tak zrobiłem... Ale... Jak już kiedyś pisałem... Grafa to nie wszystko. :)


Owszem, ale poprawiony interfejs, rozbudowane rozgrywka, więcej wszystkiego - to już jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko, CDA bezapelacyjnie jest najlepsze! Nie chodzi mi o gry, tylko o tekst, tekst, tekst! Sam pisałem do nich do kącika Lodówa Center (w AM) pod ksywką BzyQ. Drugim najlepszym czasopismem jest Play! A reszta dość taka średniawa... ale to nie n00bki w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo w nowym numerze cda 11/2006 pełne wersje to
dodatek na dvd
Kolekcja Szymka czarodzieja :)
Simon the Sorcerer
Simon the Sorcerer II
Simon the Sorcerer 3D
Simon the Sorcerer Pinball
Gra ktróra sie ukaże na cd i dvd
Knights of the Temple
bedzie jeszcze jedna pełna wersja ale jej nieznam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:50, mikim napisał:

Hm... zapowiada się ciekawie... jednak jeśli ostatnia gra nie będzie jakaś "lepsza" to nie
kupię tego numeru :P.



Ja nigdy nie kupiłem CD Akszynka dla pełnych wersji. Kupuję, bo lubię :P "Czy to deszcz, czy słota, na CD-Action zawsze jest ochota!". Ale fakt faktem - nie ma na razie żadnej pełnej wersji, po której skakałoby się z radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 16:00, Emszi napisał:

Ja nigdy nie kupiłem CD Akszynka dla pełnych wersji. Kupuję, bo lubię :P "Czy to deszcz, czy
słota, na CD-Action zawsze jest ochota!". Ale fakt faktem - nie ma na razie żadnej pełnej wersji,
po której skakałoby się z radości...

Cóż,gry są tylko dodatkiem... ale pomimo tego CDA potrafi nieźle zaskoczyć nas,graczy.

Tym razem jednak,powodów do zachwytu z pełnych wersji specjalnego nie ma...ale w takich Stanach ponoć w ogóle nie daje się pełnych wersji do czasopism komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 16:00, Emszi napisał:

Ja nigdy nie kupiłem CD Akszynka dla pełnych wersji. Kupuję, bo lubię :P "Czy to deszcz, czy
słota, na CD-Action zawsze jest ochota!". Ale fakt faktem - nie ma na razie żadnej pełnej wersji,
po której skakałoby się z radości...


Jestem takiego samego zdania kupuje dla pisma a nie pełnych wersji
A poza tym nigdy nie grałem w Knights of the Temple więc chętnie zagram
a szymka czarodzieja przyjołem z niesmakiem ....
ale dla zawartości pisma warto jest kupić cda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się