kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

wie ktos moze co bedzie (pelniaki) w cd action ktore ukarze sie w kioskach 3 pazdziernika

ba sie zastanawiam czy kupic??

z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz kilka stron o tym mówimy, ale niech ci będzie:
Knights of the temple CD/DVD
"Simon the Sorcerer
Simon the Sorcerer II
Simon the Sorcerer 3D
Simon the Sorcerer Pinball" DVD
i teraz ostatnia jeszzce nie jest odgadnięta.

P.S. Na przyszłość: naucz się czytać posty innych gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh spodziewałem sie hitu a tutaj na desce przyjechał Tony Hawk Pro skater 4 PL niby fajnie ale tę gre mam od ponad 2 lat i ją kupiłem za 19,90 zł
ehh a spodziewałem sie Dooma 3 :)


Pełniaki CDA 11/2006
CD/DVD
Tony Hawk ProSkater 4 PL
Knights of the temple

i jako bonus na DVD kolekcja Szymka Czarodzieja po angielsku.

"Simon the Sorcerer
Simon the Sorcerer II
Simon the Sorcerer 3D
Simon the Sorcerer Pinball"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, no, CDA po raz pierwszy (dla mnie) dało ciała... ;(
Simon the Sorcerer mam - kaszanka,
THPS 4 PL też mam, od jakiś dwóch lat,
Knights of the Temple - nie mam :) chociaż to dobre...

Czekam na pełną zawartość numeru... Może z tym będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O yeah :D simon the sorcerer rox! przeswietna gra! jedna z moich ulubionych przygodowek :D no i reszta pelniaczkow tez przyzwoita ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 15:35, NyGgA MiLy napisał:

A wiadomo cos o demach??Jeśli na DVD będzie NFS Carbon(I tak chyba będzie) to będe skakał z
radości:)


Czysto teoretycznie większą atrakcją będą demka bo to i NFS Carbon MOŻE Company of Heroes (watpliwe bo na 99% bedzie recenzja w numerze no ale hity rzadza sie swoimi prawami) na FM07 nie ma co liczyc bo demko wychodzi 1 piździernika a numer wychodzi 3. Byc moze uda nam sie zagrac w Gothica 3 albo Warhammera 40k.Podsumujac dla pelniakow raczej malo kto kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom 3? No... całkiem możliwe. Colin Mcrae Rally 3? No, raczej nie :P. Był już w Play''u, prędzej dadzą część 4 :P.

BTW: Przeglądałem sobie z nudów stare numery CDA i wpadłem na pomysł, co chciałbym zobaczyć w CDA na coverze (jako pełniak) - Tron 2.0 ;]. To chyba całkiem możliwe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale przed chwilą zauważyłem na stronie CDA pełną zapowiedź nowego numeru i mam wrażenie... że znowu okładka CD jest ładniejsza :/. Ale DVD''kowcy (w tym ja ;]) mają za to jeszcze Antologię Simon the Sorcerer ;]. Co do zawartości to muszę powiedzieć, że bardzo fajne gry w tym numerze są zrecenzowane ;]. Już nie mogę się doczekać ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... właśnie coś zauważyłem... w pełnej zawartości numeru jest napisane, że do tego numeru będzie dołączona książeczka o Dark Messiah''u ;]. Nawet fajnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się nieźle.Pełniaki - Simon jest OK,reszta mnie nie interesuje (zobaczymy,jak to będzie z KOTT).Recenzje będą bardzo fajne - Lego Star Wars II,Civilization IV,Settlers II 10th Anniversary,a dla reszty Company of Heroes.Tematy numeru ujdą,reszta też...w sumie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam :P. Moim zdaniem się nie podniesie :P. W zapowiedzi numeru ceny są takie jak zawsze:
CD: 14,90 zł
DVD: 14,99 zł

A poza tym nie sądze, że ta książeczka będzie tak gruba jak Tipsomaniak :P. To pewnie efekt współpracy z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten Szymek Czarodziej będzie po poslku bo słyszałem, że CDA nie ma licencji na spolszczenie ;(.

w CDA chciałbym zobaczyć znakomitą gre Severance: Blade of Darknes (bardzo podobna do KOTT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się