kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 12:45, Liqid napisał:

> Wie ktoś skąd ściągnąć starą wersję Another Worlda?
Google się kłaniają. Jest do ściągnięcia np. tutaj - http://takegame.com/action/htm/anotherworld.htm
, po pikselozie na obrazku widać, że to jeszcze ta stara wersja.
Co do tej reklamy GTA - wtajemnicz mnie.
Pozdrawiam.


Dzięki wielkie :)

Seria GTA miała największe reklamy przez... wszelakie sprawy w sądach i afery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pełne wersje skopano chociaż w tego remake pogram aż 3 sto mi 3 strategie jak wiadomo gra sie w to długo to po co aż 3) another world przygodówka to pogram i jakaś gra akcji .
powinni równoważyć typy gier a nie ciągle strategie i strategie dali by takiego counter''a albo baldura lub ID1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten artykuł o Assassin''s Creed będzie naprawdę obszerny, obfity w dane i szczegóły. Bo chrapkę na ten tytuł to ja mam, ojoj, i to niemałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 15:58, Pediator napisał:

pełne wersje skopano chociaż w tego remake pogram aż 3 sto mi 3 strategie jak wiadomo gra sie
w to długo to po co aż 3) another world przygodówka to pogram i jakaś gra akcji .
powinni równoważyć typy gier a nie ciągle strategie i strategie dali by takiego counter''a
albo baldura lub ID1 .


Specjalnie dla Ciebie zostanie wydany kolejny "Super Special CD-Action Edition ONLY for Pediator". Na Cover''ze w pełnych wersjach: Wiedzmin, Quake 4, NFS Carbon, Gothic 3, Test Drive Unlimited, C&C: TW, Crisis ( jak szaleć, to szaleć ) a w ramach rekompensaty, że w tym numerze będą aż trzy strategie dodatkowo karta na darmowego Maybach''a wersja Exclusive do wymiany w salonie ( oczywiście razy trzy - za każdą strategię jedna ). Cena, obowiązkowo czypieńdziesiąt.

A tak na poważnie. Widać, że nie orientujesz się na czym polega dodawanie gier w pełnych wersjach do czasopisma. Dodają to, co mogą i na co ich stać. Możliwe, że próbują załatwić jakiegoś hiciora na Cover - nieudało się, dają coś słabszego i próbują w przyszłym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:25, xDeuSx napisał:

A tak na poważnie. Widać, że nie orientujesz się na czym polega dodawanie gier w pełnych wersjach
do czasopisma. Dodają to, co mogą i na co ich stać. Możliwe, że próbują załatwić jakiegoś hiciora
na Cover - nieudało się, dają coś słabszego i próbują w przyszłym miesiącu. ;)

ja nie chce hita . wiem że muszą płacić kupę szmalu za gry, ale to trochę wkurzające jeżeli odpowiednie typy gier są co miesiąca nie które tylko ras na pół roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:34, Pediator napisał:

> A tak na poważnie. Widać, że nie orientujesz się na czym polega dodawanie gier w pełnych
wersjach
> do czasopisma. Dodają to, co mogą i na co ich stać. Możliwe, że próbują załatwić jakiegoś
hiciora
> na Cover - nieudało się, dają coś słabszego i próbują w przyszłym miesiącu. ;)
ja nie chce hita . wiem że muszą płacić kupę szmalu za gry, ale to trochę wkurzające jeżeli
odpowiednie typy gier są co miesiąca nie które tylko ras na pół roku .


Np. wyścigówki od ponad 4 numerów nie było. Dobrego FPSa też nie (Tribes denny)
Same rtsy i strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 22:55, awesome napisał:


Np. wyścigówki od ponad 4 numerów nie było. Dobrego FPSa też nie (Tribes denny)
Same rtsy i strategie.

tak ostatnia ściagałka to srs było .tribes był denny b o nonstop aktualizaja przez neta i przez to że podali tylko jeden cd-key były problemy a nie chciało mi się usuwać i instalować na nowo aby szanowne cd-a dało mi cd-key na stronie internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 23:01, Pediator napisał:


>
> Np. wyścigówki od ponad 4 numerów nie było. Dobrego FPSa też nie (Tribes denny)
> Same rtsy i strategie.
>
tak ostatnia ściagałka to srs było .tribes był denny b o nonstop aktualizaja przez neta i przez
to że podali tylko jeden cd-key były problemy a nie chciało mi się usuwać i instalować na nowo
aby szanowne cd-a dało mi cd-key na stronie internetowej


Po drodze był jeszcze Crashday ale to lipna gra. Już nawet mówił nie będę, że niedawno do Clicka dołączyli super gierę FLATOUT. O grze pokroju FlatOut w CDA można tylko pomarzyć. CDA przenosi się i zaczyna kierować swoje covery tylko do tych co lubują sie w rtsach, rpgach, strategiach i pochodnych tych gier. Od czasu do czasu doda tez jakieś przeboje, ale ludzie......te gry to przebojem były 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 23:04, awesome napisał:


Po drodze był jeszcze Crashday ale to lipna gra. Już nawet mówił nie będę, że niedawno do Clicka
dołączyli super gierę FLATOUT. O grze pokroju FlatOut w CDA można tylko pomarzyć. CDA przenosi
się i zaczyna kierować swoje covery tylko do tych co lubują sie w rtsach, rpgach, strategiach
i pochodnych tych gier. Od czasu do czasu doda tez jakieś przeboje, ale ludzie......te gry
to przebojem były 10 lat temu.

bez przesady ;)
dali kilka fajnych gier np: gothic, taka bijatyka , srs , space hack , ballance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 23:07, Pediator napisał:

dali kilka fajnych gier np: gothic, taka bijatyka , srs , space hack , ballance ;)


"taka bijatyka" - Guilty Gear XX i Asuka oraz Virtua Fighter 1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-ACTION króluje. czytam to pismo od dwóch lat i uważam je za najlepsze pismo o grach w Polsce(zagrancznych nie czytałem). Kto nie czyta niech zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 12:52, Ktomasz2 napisał:

CD-ACTION króluje. czytam to pismo od dwóch lat i uważam je za najlepsze pismo o grach w Polsce(zagrancznych
nie czytałem). Kto nie czyta niech zacznie.

KTOMASZ2 masz racje ja kupiłem dopiero 2 numery a już mi się podoba.Lebszej gazet nie widziałem CDA króluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Coverze jeszcze będzie Duke Nuke: Forever :P Jak szaleć to szaleć :P

Kurde, mam zapalenie płuc, i wątpię, ze jutro z rana będę miał CDA ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nadal zastanawiam czy kupić nowy numer CDA i do tego specjalny...Gry nie za dobre , nie ma jakiś hitów w recenzjach czyli standard. Nic nie przekona mnie już chyba do kupna CDA no chyba że dodatek od CDP :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 13:12, musztard napisał:

Ja czytam od dawna. Podoba mi się, ale dają słabe gry. Rzadko zdarzy się, że jest fajna.


Porównaj sobie pełne wersje z CDA do tych co serwują takie GAZETY (dla mnie są to śmieci :P ) jak Click! czy Play. I kto tu wygrywa?

Ps. Nie zamieszczaj obrazków, które nie mają nic wspólnego z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 12:58, radzio12345 napisał:

> CD-ACTION króluje. czytam to pismo od dwóch lat i uważam je za najlepsze pismo o grach
w Polsce(zagrancznych
> nie czytałem). Kto nie czyta niech zacznie.
KTOMASZ2 masz racje ja kupiłem dopiero 2 numery a już mi się podoba.Lebszej gazet nie widziałem
CDA króluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mam nadzieję, że w następnym numerze dodadzą Just For You - słownik ortograficzny...
Aha i jeszcze takie małe "ale"... TO NIE ŻADNA GAZETA, A CZASOPISMO!!!*

* Dziadek Smg już tyle razy to powtarzał a oni ciągle swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 14:15, deih napisał:

A ja się nadal zastanawiam czy kupić nowy numer CDA i do tego specjalny...Gry nie za dobre
, nie ma jakiś hitów w recenzjach czyli standard. Nic nie przekona mnie już chyba do kupna
CDA no chyba że dodatek od CDP :P.


Warto kupić, chociażby dla kolekcji lub - jak wspomniałeś - CD-Projekt Insidera. Kto w tym numerze został rozgramiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się