kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ta jasne, same śmieci dają. Parę przykładów: Fallout 1&2, Deus Ex ( dzięki CDA poznałem tę genialną grę ), Legacy of Kain Soul Reaver, Soul Reaver 2, Defiance, Blood Omen 2, Hitman 1&2, Psi Ops,Total Annihilation, Project Snowblind.....
Fakt, naprawdę same shity...

Nie powiem zdarzają się badziewia , ale bądźmy obiektywni.
Co do Starcrafta, to Blizzard bardzo niechętnie pozwala swoim grom znaleźć się na coverach, ale i tak CDA udało się wrzucić Warcraft 2 BattleNet Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:20, szerszeń45 napisał:

> Wydaje mi się, że Blizzard jeszcze wogóle nie sprzedał żadnej licencji na gre
Sprzedał. Na WarCrafta II: Battle.net Edition... właśnie CDA :P (numer 100, ten co był razem
z Deus Ex)

Jak dobrze pamiętam, to we wstępniaku tego numeru napisali, że to drugi raz w historii Blizz oddał swoją gierkę na covera :)
Więc CDA jest najwyżej drugim najlepszym pismem dla graczy in the world :)
Swoją drogą, jak CDA dowali czasem takiego hitoweo pełniaka, to niech się potem ludziska nie dziwią, że niektórzy co bardziej ociężali umysłowo fani pisma chcą mieć Dooma 3, albo coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, chodziło mi o to, że Blizzard jednak sprzedał licencję, na którąś ze swych produkcji. To czy CDA czy komuś innemu to już sprawa trzeciorzędnej wartości. Ważne, że sprzedał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:27, Belmundo napisał:

Cd-A stara się dawać jak najlepsze gry, ale jak się nie zdarzają, to nie ich wina tylko wydawnictwa,
bo przecież to Bauer ma kasę nie redakcja


Wiesz, nie każdy lubi np. grę XXX, bo woli grę YYY - każdy lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:28, szerszeń45 napisał:

W każdym razie, chodziło mi o to, że Blizzard jednak sprzedał licencję, na którąś ze swych
produkcji. To czy CDA czy komuś innemu to już sprawa trzeciorzędnej wartości. Ważne, że sprzedał :P

Coś tam sprzedał, ale marzenia większości (WIĘKSZOŚCI) graczy w Polsce na takie hity jak Diablo II są z góry spisane na straty . Jak widać Blizzard ma taką, a nie inną politykę wydawniczą i nic się z tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają kasy jak lodu z abonamentu za WoW to im a nie chcą opylić licencji za StarCrafta... No cóż, ale to ich produkcja i mają prawo jej nie sprzedawać. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przekręcaj moich słów, z łaski swojej ;) Napisałem, że większość to śmieci, te tytuły które wymieniłeś (może oprócz Psi Ops, Blood Omena) to chlubne wyjątki.

A nie znać Deus Exa...ojj, grzech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:37, Kris Blake napisał:

Ok. Fakt "większość"...ale coś dużo takich "wyjątków"...nie uważasz?


Dużo? Wymieniłeś raptem 10 gier xD Nawet zakładając, że tych "perełek" jest 5 razy tyle, to i tak stanowi to mały procent tej niezbyt fajnej reszty. Zresztą popatrz sobie na, powiedzmy, 10 ostatnich płytek. Wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO mi się podobał, ale najbardziej odjechany pełniak to IMO Bad Day L.A. xD Po prostu lałem w poru zee śmiechu przy tej grze:)) Mimo, że ładowała się 8mmin... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze parę gier z pamięci:
Settlers 3
Gothic ( ale to był jako bonus )
Tomb Raidery ( jedynka i piątka na pewno )
Ni-bi-ru
Black Mirror
Chrome
Civilization Call to Power
Blair Witch: Ristin Parr
Nosferatu Wrath of Malachi
Starmageddon 2
Grand Theft Auto
Richard Burns Rally
...

A wcześniej wymieniłem 12:)
Co by nie mówić, w CDA było dużo gier wartych uwagi.
Fakt, zdarzają się gry pokroju "Wnerwiony Działkowicz" czy też "Angels and Demons " (taki chyba miało to tatałajstwo tytuł - które notabene dostało w CDA 9+, doprawdy nie wiem za co ).
Niektórzy przytaczają Bad Day L.A. Przepraszam, ale dla mnie ta gra to porażka.
Tyle na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię z pamięci:
Gothic 3
Flatout2
setllers II dziesięciolecie,więcej to nie pamietam, było w tym numerze kwietniowym, w zdjęcia z deadlinu, sam zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się