kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Właśnie obczaiłem, że ostatni numer CDA jaki kupiłem to październik 2001 :D. Chyba czas wznowić zakupywanie tego czasopisma, zwłaszcza, że IMO jest najlepsze w swoim rodzaju na polskim rynku. No i będę miał Simona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała by dodali do CDA Broken Sword III: Sleeping Dragon. Byłoby fajnie szczególnie, że swego czasu dodali Broken Sword II: The smoking Mirror, a ta przygodówka była naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał,aby do CDA dali Trespassera.Gra naprawdę rewelacyjna i rewolucyjna,aczkolwiek praktycznie zupełnie i całkowicie niesłusznie zignorowana i zapomniana.Karygodny błąd.Albo Heart of Darkness - kultową platformówkę,która w zasadzie jest praktycznie całkowicie inna od typowych przedstawicieli tego gatunku.Mogliby też dać Gruntz,świetne połączenia RTSa,gry logicznej i zręcznościówki od Monolitha (tyle,że w oryginalnej wersji językowej).Gdyby te gry pojawiły się w CDA,to pewnie dużo ludzi (a przynajmniej dużo więcej niż w chwili obecnej) wypowiadało się w tematach o tych grach,a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trespasser to, to głupi jest :P. O Gruntz to chyba pierwszy raz słyszę, a Heart of Darkness jest booskie. TO naprawde mogli by dać na płytach. Na plejaku ostro w to zacinałem kiedyś :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:12, Moras1990 napisał:

Trespasser to, to głupi jest :P. O Gruntz to chyba pierwszy raz słyszę, a Heart of Darkness
jest booskie. TO naprawde mogli by dać na płytach. Na plejaku ostro w to zacinałem kiedyś
:0



Co ty masz do Trespassera,kapitalna gra!Dobrze,że zgadasz się w kwestii HoD przynajmniej:).A tu masz screena z Gruntz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:15, Moras1990 napisał:

Eeee, nic mi nie mówi ten scrren. Nie znam tej gry. Musi mieć jujż pare latek :)


Dobra,tu masz parę informacji:

Data wydania:1998/1999 (nie jestem pewien)
Producent:Monolith
Gatunek:RTS/logiczna

Gra opowiada o przygodach Gruntzów,którzy to bohaterowie bardzo przypominają parodię Gruntów z WarCrafta (podstawowych wojowników Orków,postacie już kultowe:).Gra w trybie kampanii to pomieszanie RTSa i gry logicznej,w trybie Bitew (Battlez) to czysty RTS,w którym celem jest podbicie wszystkich wrogich fortec.Wcześniej nic takiego nie było,a gra jest naprawdę zabawna i niesamowicie grywalna.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:32, Harvenar napisał:

Czytał ktoś może już list Salut? Ja po przeczytaniu to się autentycznie rozpłakałem :((


???? O co chodzi ???? Jakieś szersze info "o sssoo chozzi"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:19, Assasin93 napisał:

> Czytał ktoś może już list Salut? Ja po przeczytaniu to się autentycznie rozpłakałem :((


???? O co chodzi ???? Jakieś szersze info "o sssoo chozzi"? :P


Sorki za drugiego posta.
Już wiem o co chodzi. Przeglądnąłem AR...
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 23:25, Zauri napisał:

powiedzcie mi czy w najnowszym cda jest ciag dalszy artykulu Pt
"mądry Qn`ik po szkodzie"

??



Tak,w Tym streszczeniu wszystkich gier:)
Cała sprawa zakończyła sie pomyślnie i Qunik dostał spowrotem swoją kaske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem kogo z czytelników CDA obchodzi że Qnik stracił kase bo trafił na lewego sprzedawcę na Allegro.
Oczywiście fajnie że napisali jak unikać wałków na Allegro ale mogli podarować sobie motyw Qnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:47, Skywalker560 napisał:

> Eeee, nic mi nie mówi ten scrren. Nie znam tej gry. Musi mieć jujż pare latek :)

Dobra,tu masz parę informacji:

Data wydania:1998/1999 (nie jestem pewien)
Producent:Monolith
Gatunek:RTS/logiczna

Gruntzy są IMHO rewelacyjne. Ale ja zawsze wolałem tryb questz. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 08:34, YahooPL napisał:

Tak nawiasem kogo z czytelników CDA obchodzi że Qnik stracił kase bo trafił na lewego sprzedawcę
na Allegro.
Oczywiście fajnie że napisali jak unikać wałków na Allegro ale mogli podarować sobie motyw
Qnika


Ale nie ma to jak się posługiwać przykładem, więc motyw Qnika jak najbardziej słuszny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... po przeczytaniu listu "Salut" autentycznie popłakałem się... Tak zrobiło mi się żal tego chłopca ;( A jego brat jeszcze to tak pięknie ujął ;( Przynajmniej nie będzie cierpiał (chyba) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Salut"? Autentycznie jak dla mnie list roku. Naprawdę smutny, ale ma w sobie taką radość. Heh, trudno się wypowiadać, ale pięknie napisany list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... do tej pory CDA wydawało się pismem "luźnym" i "wesołym"... A tu nagle pokazało otwartość na ludzki ból i cierpienie, a nie tylko na ludzką głupotę... W każdym bądź razie lekturę NL odłożyłem sobie na później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się