kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 09:43, feniksipopiół napisał:

Pewni na tym forum czai się gdzieś agent Smuglera i wyczytuje co lepsze kawałki aby umioeścić
je w następnym numerze Cd action (to takie oderwanie od tematu musiałem to napisać :)

Ja razczej w to szczerze wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 09:46, feniksipopiół napisał:

> Ja razczej w to szczerze wątpie

Skąd wiesz Smudler i jego agenci są wszędzie !! :)

wydaje mi się że smug nie jest zdolnyu do wszystkiego ale mam wątpliwości po pzreczytaniu AR w 131 numerze CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 09:56, Darth PeTeR napisał:

Cd-action wymiata i tyle ale pewnie smuga zaciekawi ten dział i go przeczyta!

jak CDA na forum to sug leci jak do miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Smuggler słusznie "miesza z błotem" nieletnich przygłupów, którzy tylko próbują zwrócić na siebie uwagę poprzez bezpodstawne krytykowanie CDA. Nawet nie umieją się posługiwać językiem polskim. Skoro tak nie lubią CDA, to niech go nie kupują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym liście z deczk inaczej podeszłem do CDA... Jak zawsze czytałem szybko, tak ostatnio czytam powoli, dogłębniej, dosadniej. Zacząłem POZNAWAĆ teksty redaktorów. Do tej pory w CDA doczytałem do GW... a kupiłem CDA 3 X... Naprawdę piękny list...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja zaczytam czytanie CDA od Wstępniaka (dla mnie zawsze bomba :P) i AR.
Salut przeczytałem, ale podszedłem do niego trochę inaczej niż Wy, ponieważ szczerze mówią pierwszym moim wrażeniem była myśl "prowokacja". Zapewne wielu się zdziwi, że są pewne granice, ale ludzka głupota nie zna granic, więc taka możliwość istnieje.
Jednakże większe prawdopodobieństwo jest, iż to nie jest prowokacja, jestem wręcz pewien, że gdyby autor listu widział mój post, to by się bardzo wkur... wkurzył i nie dziwiłbym się.
Napewno będzie wiele odezwu w następnym numerze, na forum CDA pewnie też coś się dzieje - nie wiem, nie siedzie - mam jednak nadzieję - mimo tego co wyżej napisałem - że autor listu zobaczy te posty i zobaczy jakie wzbudziły zainteresowanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 10:20, Graszczur napisał:

A ja uważam, że Smuggler słusznie "miesza z błotem" nieletnich przygłupów, którzy tylko próbują
zwrócić na siebie uwagę poprzez bezpodstawne krytykowanie CDA. Nawet nie umieją się posługiwać
językiem polskim. Skoro tak nie lubią CDA, to niech go nie kupują!

Masz racje najgorsze w tym jest to że to się ciągle powtarza ,prawie zawsze w AR jest przynajmniej jeden besensowny głupi zbluzgany list bez uzasadnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś czytał, ale chyba najzabawmniejszy list jest od chłpaka, który pisz, że Smuggler musi mieć w domu jednego pirata.
Smugg napisał, że ma dwóch piratów i nawet korsarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prenumeratę CDA od 3 lat i uważam to pismo za najlepsze.Play ma szmatławy papier,Click tak samo,podobnie jak KŚG.Z żądnych z tych nr nie mam już okładek.
A kolekcja CDA łąmie mi deski w biurku.A co do Smugglera to on przyleciałz innej planety.Nie istniejeje oficjalnie i jest objęty programem tajnej ochrony tajnych świadków CIA.
Choć oni sami nie wiedzą o jego pochodzeniu.Jego towarzysze ukradli ciała innych członków CDA i teraz są grupą trzymającąwładze w red-akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliscie wstępniak ostatnigo numeru. W szczegulności końcowka jest ciekawa :) Ja już nie moge się doczekać następnego numeru, żeby zobaczyć co dla nas przygotowują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten CDA jest według mnie jednym z najlepszych numwerów, a list "Salut" dopiero teraz przeczytałem bo przedtem tytuł mnie jakoś odchęcał i mam nadzieje że chłopak przerzyje jeszcze chociaż nadchodzący rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się