kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 09:13, Naymar napisał:

Plakat Wiedźmina super sprawa :)

Ja obstawiam że w tym roku NA PEWNO dadzą Gothica II - na 99,9%

Ja bym na to nie liczył... Plakat Wiedźmina - genialnie! Teraz czekamy na pełniaki, ale nie wydaje mi się żeby sypnęli w tym miesiącu jakimiś hitami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:34, reykan napisał:

Mam pytanie: w którym numerze było porównanie trzech sklepów z częściami do komputerów?

Porównanie czterech sklepów (Komputronik, Komsad, Proline i Sirius) było numerze SPEC 1/2007. Było to na stronach 136-139 w dziale Nie Tylko Gramy | Nie Daj Się Nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...dlatego przy nickach powinien znajdować się wiek. Nie wiem czym tu sie podniecać w plakacie - ścianę sobie chcecie brudzić ? Ale ok sam kiedyś nie byłem dziadem i miałem plakaty na ścianach. Nie bedę się czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:19, Evil Khan napisał:

Ech...dlatego przy nickach powinien znajdować się wiek. Nie wiem czym tu sie podniecać w plakacie
- ścianę sobie chcecie brudzić ? Ale ok sam kiedyś nie byłem dziadem i miałem plakaty na ścianach.
Nie bedę się czepiał.


Weź nie zrzędź :)

Wiadomo że jesteś jedynym emerytem/rencistą na forum ale żeby od razu się reumatyzmem wykręcać :))) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:14, Warrior Within napisał:

> Plakat Wiedźmina super sprawa :)
>
> Ja obstawiam że w tym roku NA PEWNO dadzą Gothica II - na 99,9%
A skąd te podejrzenia??


Zapewne jego szósty zmysł :P Smugg mówił że najlepszy pełniak tego numeru , będzie miał średnią ocen w necie powyżej 90% . Chodzą podejrzenia na Planescape: Torment albo System Shock 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:22, mike91 napisał:

Chodzą podejrzenia na Planescape: Torment albo System Shock 2 .

Tak CDP nie mogło zawalczyć o licencję PT to się CDA udało jako cover - proszę was... think

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:12, Evil Khan napisał:

Ruszyły przecieki:
http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=20092
narazie wiadomo że będzie:
Dwustronny plakat z Wiedźminem
po h..2o komuś to ?

Jak to po co? może akurat będziesz malował drzwi, a nie będziesz miał folii malarskiej, a wtedy taki plakat jak znalazł ; ), ja też się zastanawiałem po co mi naklejki stalkera... idealnie się sprawdzają do zaklejania paczek na Allegro :).
Ale tak serio to akurat takie dodatki jak plakaty mnie mało interesują, może użyje plakatu jak będę naprawiał rower, aby mi się podłoga nie brudziła, mam nadzieję, że jak wrócę w piątek to uda mi się kupić w jakimś kiosku stary numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:22, mike91 napisał:

Chodzą podejrzenia na Planescape: Torment albo System Shock 2 .


1. Mój szósty zmysł ma się lepiej niż ci się wydaje :)))))
2. Co do Tormenta to fajnie, ale chyba większość graczy zainteresowanych to ma (w tym ja)
3. System Shock 2 - to by był najlepszy pełniak w tym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:19, Evil Khan napisał:

Ech...dlatego przy nickach powinien znajdować się wiek. Nie wiem czym tu sie podniecać w plakacie
- ścianę sobie chcecie brudzić ? Ale ok sam kiedyś nie byłem dziadem i miałem plakaty na ścianach.
Nie bedę się czepiał.

Masz problem... nie podoba ci się, to go nie przyklejaj na ścianie. Robisz pretensje jakby miał zastąpić jedną z pełnych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:29, Darkstar181 napisał:

Masz problem...

Nie mam probelmu.

Dnia 28.08.2007 o 09:29, Darkstar181 napisał:

nie podoba ci się, to go nie przyklejaj na ścianie. Robisz pretensje jakby
miał zastąpić jedną z pełnych wersji.

W nosie to mam co on zastąpi - delikatnie mówiąc. Dla mnie może być 1 a dobry pełniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Evil ma rację... Chcę plakat to sobie go wydrukuje i powieszę. Robi się wielkie halo woku Witchera niepotrzebnie... Zamiast tego plakatu wolał bym 1 stronę więcej (nawet jeśli miały by to być reklamy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzieci, dzieci... -_-
Platak Wiedźmina, łał! Kocham CDA! Najlepszy numer będzie!
Fajnie, że plakat, ale wasza wielka radość z tego powodu mnie dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już tyle tych plakatow z CDA mam ze... chyba zaczne rozdawać :P Jedyne co mam powieszone na ścianie to mapke z Obliviona.
A jeśli w nowym numerze miałby być System Shock 2 to jestem jak najbardziej za!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=>Naymar Tormenta większość może i ma ale w wersji CD, a przydałaby się w DVD tak jak SAGA BG.
Co do System Shocka2 zgadzam się to byłby chyba najlepszy pełniak w tym roku.

=>Evil Khan Ja też do młodzieży się nie zaliczam ale mam paskudną ścianę, więc z plakatu się cieszę, ale muszę przyznać, że chciałbym żeby CDA powróciło do stanu z ok. 2000 roku, jeden pełniak i 200 stron tekstu.

=>syriusz.b A niech go poreklamują, nieczęsto wychodzą porządne gry w naszym kraju, nawet Rosja wzięła się i zaczęła produkować coraz ciekawsze gry, wiadomo nie wszystko im wychodzi ale wolałbyś żeby u nas wychodziło coś pokroju Instincta czy Ubersoldiera czy nadal Syrenka Racer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:05, syriusz.b napisał:

Ale Evil ma rację... Chcę plakat to sobie go wydrukuje i powieszę. Robi się wielkie halo woku
Witchera niepotrzebnie... Zamiast tego plakatu wolał bym 1 stronę więcej (nawet jeśli miały
by to być reklamy...)

Jak chcesz mieć dodatkową stronę z reklamami to sobie poszukaj reklam w necie i sobie je wydrukuj. ;) Argument podobnego poziomu co Twój. Jakoś nie sądzę, że CDA robi wielkie halo w okół Wiedźmina, bo plakaty co jakiś czas były czymś normalnym w CDA. Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi i komuś zawsze coś nie odpowiada, jednak taki plakat dla wielu to bardzo ciekawa rzecz. (i to nie tylko dla dzieci jak to powiedział Evil) np. mam wielką wolną przestrzeń nad łóżkiem, którą chciałbym czymś zapełnić i taki plakat się nadaje do tego idealnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:24, darkwind21 napisał:

=>syriusz.b A niech go poreklamują, nieczęsto wychodzą porządne gry w naszym kraju, nawet
Rosja wzięła się i zaczęła produkować coraz ciekawsze gry, wiadomo nie wszystko im wychodzi
ale wolałbyś żeby u nas wychodziło coś pokroju Instincta czy Ubersoldiera czy nadal Syrenka
Racer:(


tytuł jeszcze nie wyszedł, więc jak można go określać "porządną grą"...

Kukowsky --> no dobra argument był głupi, ale ja po prostu nie potrzebuje tego i na prawdę w zamian wolał bym (na przykład:) 1 stronę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:34, master matrox napisał:

Przecieki ruszyły. Jak na razie wiadomo, że będzie dwustronny plakat z Wiedźminem oraz specjalny
tekst & test o gadżetach do nauki i szkoły.


wiemy i już o tym dyskutujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się