kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ręce opadają... Wszystko przez młodzieńczą głupotę... Czemu nazwałem siebie Smugller podszywając się pod niego nieświadomie (serio!nie wiedziałem, że taki gość istnieje!)??? Ale to też daje do myślenia... Jacu ludzie nie są spostrzegawczy... Zamiast Smuggler to jest Smugller... Błagam niech skończą się me męki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:01, Smugller napisał:

Ręce opadają... Wszystko przez młodzieńczą głupotę... Czemu nazwałem siebie Smugller podszywając
się pod niego nieświadomie (serio!nie wiedziałem, że taki gość istnieje!)??? Ale to też daje
do myślenia... Jacu ludzie nie są spostrzegawczy... Zamiast Smuggler to jest Smugller...
Błagam niech skończą się me męki...


PS W imieniu Smugglera przyjmuję pochwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA jest nawet dobrym pismem o grach, dodają ciekawe gry, czasami premiery (nawet światowe:P). Tylko niestety niektore recki sa jakies dziwne po co ktos pisze np. w bitwie o srodziemiu o ksiazkach ze go porywaja (Czy cos ala), prezciez moze wspomniec jedynie o tym że wykupiono licencje na zrobienie gry o calym srodziemiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:46, ShadowG napisał:

> CDA jest nawet dobrym pismem o grach
Pismem DLA GRACZY.


Znowu.... To, że jest dla graczy nie zmienia faktu, że jest czaso pismem o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:00, Don Lizak napisał:

> > CDA jest nawet dobrym pismem o grach
> Pismem DLA GRACZY.

Znowu.... To, że jest dla graczy nie zmienia faktu, że jest czaso pismem o grach.

To, że jest dla graczy, oznacza chyba, że jet tylko dla tych, którzy znają się na grach komputerowych. Przynajmniej ja tak to rozumiem. A poza tym, są tam rózne kąciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:02, ShadowG napisał:

> > > CDA jest nawet dobrym pismem o grach
> > Pismem DLA GRACZY.
>
> Znowu.... To, że jest dla graczy nie zmienia faktu, że jest czaso pismem o grach.
To, że jest dla graczy, oznacza chyba, że jet tylko dla tych, którzy znają się na grach komputerowych.
Przynajmniej ja tak to rozumiem. A poza tym, są tam rózne kąciki.


WIĘĆ jest pismem o grach! Po co poprawiasz wszystkich jak tylko to napiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy dla graczy czy o grach ale czy to nie jest błędne koło? Czy nie jest tak, że dla graczy oznacza o grach itp sprawach związanych z gierkowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA jest pismem, które wychowało i wykształciło moją pasję do gier, czymś, co pozwala mi legalnie co miesiąc się zabawić i zrelaksować. No i uwarzam, że Smugg to strasznie łebski facet, taka "maskotka i logotyp" CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 08:54, bombel1981 napisał:

A w nim prawdopodobnie Frater!


A co to ten Frater? Jakis eRPeG? Mnie sie kojarzy ta nazwa ze sredniowieczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się