kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 12:54, hans olo napisał:

Z racji swojego zawodu pozwolę sobie wtrącić się w ten offtop i conieco rozstrzygnąć.
[ciach]
Zatem nie mam wyboru jak tylko stanąć po stronie recenzenta.



###No, i tyle w temacie. :) Jak mowilem - nie stroimy sie w piorka ekspertow w dziedzinach w ktorych nimi sie nie czujemy. Ale tez to nie oznacza, ze po prostu piszemy pierwsze z brzegu bzdury z Netu.

Co do zuzycia energii - mozna uznac, ze jest remis, tzn. nominalnie plazma zuzywa wiecej ale w praktyce to zalezy od tego, co sie oglada, wiec summa summarum moze sie kompensowac. Inne zarzuty zostaly oddalone :).

Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie będę drążył żadnego tematu - powiem tylko co sądzę na temat nowego CDA.
Rządzi!!! Miód wylewa się z każdej strony (no może pomijając reklamy, ale niektóre też są fajne :D), zwłaszcza z AR gdzie Smuggler świntuszy :D Świetne teksty - bardzo mi się spodobał tekst Cormaca "facet pewnie ma w domu inteligentny proszek do prania, który załatwia za niego co trudniejsze sprawy". Ucieszyła mnie wizyta Mr Jediego i innych w AR. Ogółem rzecz biorąc - świetny numer (jak zresztą wszystkie), a żeby nie było za dużo wazeliny, to wyliczę wady tego numeru....hmm niestety, proszę Państwa mam pewne usterki techniczne i wad nie znalazłem. Muszę powiedzieć jedno i choć już wielu ludzi to mówiło i nie będzie to specjalna nowość, ja też chcę - Cd-Action sprawiło, że wziąłem się za czytanie książek i się zmieniłem (na dobre).CDA to cudotwórcze (cudotworzące?) czasopismo i dopóki będzie wydawane nie przestanę go kupować. Wracając do tematu - nowy numer jest świetny i kto go jeszcze nie kupił niech śpieszy do najbliższego salonu prasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:45, PoleMan napisał:

zwłaszcza z AR gdzie Smuggler świntuszy :D

A to mi się nie podobało... Jakoś tak pierwszy list w LoL-u... Niesmacznie mi się zrobiło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uznacie że się czepiam, ale co tam. Otóż w tym nowym Tipsomaniaku a dokładniej na stronie 164 jest screen z Obliviona - ohyda błe! Co to za jakość!!! Same kwadraty widać!! Spójrzcie na tego gościa w elfiej zbroi pełno pikseli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:04, KŁEJK napisał:

Jakbyś to jeszcze podał argumenty dlaczego tak sądzisz to było by super :P.

Wiesz wszystko było fajnie opisane fajne gierki itp. Cóż chyba nic więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie łaska napisać o tym w poprzednim poście obszerniej tylko nabijać posty byle do statusu bliżej, prawda ?
PS. Jedno i dwulinijkowe posty rządzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:11, KŁEJK napisał:

A nie łaska napisać o tym w poprzednim poście obszerniej tylko nabijać posty byle do
statusu bliżej, prawda ?
PS. Jedno i dwulinijkowe posty rządzą :/

A no sorry że nie umieściłem tego w jednym poście a ty też byś mógł te rady dać w poprzednim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik do sapera wymiata. Szkoda że nie widzieliście miny mojego wychowawcy z informatyki jak mu pokazywałem jak zasuwam w sapera na expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:11, KŁEJK napisał:

PS. Jedno i dwulinijkowe posty rządzą :/


Co jak co, kolego, ale Twoje posty również takie są ;) A nawet powiem, że najpewniej masz najniższą granicę średniej liter na post :) I taka rada: lepiej nie upominaj innych w stylu moderatora, bo to może się kiepsko skończyć - coś na ten temat wiem :)
Ja bym jedynie na Twoim miejscu spojrzał na ten post, co cytowałeś, tak z góry i śmiał się poziomu wypowiedzi autora :P
Ale faktycznie: i jego, i Twój status (Brygadzista) jest co najmniej zastanawiający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój tipsomaniak był magiczny, brakowało mu jakichś 20 stron w okolicach 190 str. :P na szczescie znaja mnie w moim osiedlowym sklepiku i wymienili bez problemu, wprawdzie nie wybrakowany ale w podobnych rejonach (str. 200?) miał jakby zdublowany druk tak że miejscami litery zlewały się w jedną całośc :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 02:11, Agntx napisał:

Co jak co, kolego, ale Twoje posty również takie są ;)

Nie powiedziałbym, ale to chyba nie miejsce na takie rozmowy, zapraszam na GS / GG ...
>A nawet powiem, że najpewniej

Dnia 28.03.2008 o 02:11, Agntx napisał:

masz najniższą granicę średniej liter na post :)

Nie sądzę i zapraszam do statystyk
>I taka rada: lepiej nie upominaj innych

Dnia 28.03.2008 o 02:11, Agntx napisał:

w stylu moderatora, bo to może się kiepsko skończyć - coś na ten temat wiem

OK. Tyle mam nadzieję że wystarczy.

Dnia 28.03.2008 o 02:11, Agntx napisał:

Ja bym jedynie na Twoim miejscu spojrzał na ten post, co cytowałeś, tak z góry i śmiał
się poziomu wypowiedzi autora :P
Ale faktycznie: i jego, i Twój status (Brygadzista) jest co najmniej zastanawiający ;)

Nie wiem co dokładnie masz na myśli, ale średnio mnie to obchodzi. Ja sobie tu poradzę.
Kończę tego offa i przepraszam za niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:09, Piciambeer napisał:

> zwłaszcza z AR gdzie Smuggler świntuszy :D
A to mi się nie podobało... Jakoś tak pierwszy list w LoL-u... Niesmacznie mi się zrobiło:/



Jedyne gdzie swintuszylem, to bylo w The Best of AR, gdzie autorka mowila, ze swintusze, a ja sie upieralem, ze nie :). No ale to zart byl. A wszstko inne to juz tylko kwestia waszej interpretacji. Nie moja wina, ze niektorym sie wszystko z jednym kojarzy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 07:54, smuggler napisał:

Jedyne gdzie swintuszylem, to bylo w The Best of AR, gdzie autorka mowila, ze swintusze,
a ja sie upieralem, ze nie :).

Jeszcze się za TBoAR nie zabrałem, ale dojdę do tego :)

Dnia 28.03.2008 o 07:54, smuggler napisał:

No ale to zart byl. A wszstko inne to juz tylko kwestia
waszej interpretacji. Nie moja wina, ze niektorym sie wszystko z jednym kojarzy :P.

Tyle, że te kojarzenie jest wymuszane przez osoby, które napisały to, co się kojarzy!! [lol ale zdanie mi wyszło xD] W ogóle IMO tego świntuszenia w ostatnich dwóch numerach za dużo się zebrało. Teraz AR, a w poprzednim (albo 2 miechy temu, nie pamiętam) w GW... Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się