kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

[m]
Po pierwsze to forum jest dla ludzi madrych a ty do nich nie nalezysz. Takie słowa to mamie przy obiedzie powiec!Mam nadzieje ze moderatorzy sie toba zajmą cwaniaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]
O naszą mamę się nie martw. Martw się o siebie ponieważ :
1) Moderatorzy zaraz się z tobą rozliczą
2) Ich gniew jest śmiertelny :)
PS: Ale ciebie mama niestety nie wychowała, skoro tak się odzywasz na forum publicznym. Naprawdę brzydko. A co do haseł... Śmieszne to to nie jest... Raczej Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest temat o CD-ACTION jak sama nazw na to wskazuje, a nie o tobie :P Dziwi mnie to po co wogóle to mówisz- może chcesz się popisać jak pięknie posługujesz się jeżykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 18:56, W.S.A.D napisał:


O naszą mamę się nie martw. Martw się o siebie ponieważ :
1) Moderatorzy zaraz się z tobą rozliczą
2) Ich gniew jest śmiertelny :)
PS: Ale ciebie mama niestety nie wychowała, skoro tak się odzywasz na forum publicznym.
Naprawdę brzydko. A co do haseł... Śmieszne to to nie jest... Raczej Żenujące.

Ale powiec czy tacy ludzie cie nie denerwoja?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:58, Patryk Mogilno napisał:


>
> O naszą mamę się nie martw. Martw się o siebie ponieważ :
> 1) Moderatorzy zaraz się z tobą rozliczą
> 2) Ich gniew jest śmiertelny :)
> PS: Ale ciebie mama niestety nie wychowała, skoro tak się odzywasz na forum publicznym.

> Naprawdę brzydko. A co do haseł... Śmieszne to to nie jest... Raczej Żenujące.
Ale powiec czy tacy ludzie cie nie denerwoja?!

Bardziej żenują. Ale cóż... Kończmy offtopa, bo ten gniew może się i nam udzielić :)
Mam teraz pytanie. Ile łącznie przyszło wizualizacji redaktorów z programiku planearium? (SP Editor) ?:) Pewnie pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś powiedzieć muszę? Aaa tak, ban.

Do reszty:
Ciąć lub przynajmniej cenzurować cytaty do jasnej anielki! Bo zafunduje korepetycje z tego, ale to Wam nie będzie się podobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:02, cinus` napisał:

Czy ja coś powiedzieć muszę? Aaa tak, ban.

Do reszty:
Ciąć lub przynajmniej cenzurować cytaty do jasnej anielki! Bo zafunduje korepetycje z
tego, ale to Wam nie będzie się podobać :P

Mam pytanko co to znaczy ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:14, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanko co to znaczy ban?

Buba Ale Niekończąca (się) ;P. Oj, ban, to ban. Zakaz udzielania się w tzw. community, czyli forum, irc i gramsajty są niedostępne, jedynie w sklepie można kupować.

cinus`, nie ma za co, graj dalej ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:14, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanko co to znaczy ban?


Hmm... Chyba jednak nie żartujesz. Ban jest to zablokowanie możliwości wypowiadania się na forum danej osoby.Ale brygadzista powinien już to raczej wiedzieć ;p

Widzę, że Owca już Ci odpowiedział :)
....

Ciekawe, czy przebudowa forum CDA da jakieś korzystne rezultaty, bo dotąd nie działało ono najlepiej. No i ciekawe, czy tym razem będą przecieki. IMO jest to świetna zabawa. Smg mówił przy którymś z numerów, że brak zgadywanek to tylko jednorazowy wybryk, a sytuacja powtarza się już od dłuższego czasu...

EDIT:
bartog123 - nie wiem, nigdy nie przebywałem na tamtejszym forum za długo. Jedynie od czasu do czasu sprawdzałem wspomniane już przecieki, bo do dłuższych posiedzeń nie miałem cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 19:22, Lesz3yk napisał:


Ciekawe, czy przebudowa forum CDA da jakieś korzystne rezultaty, bo dotąd nie działało
ono najlepiej. No i ciekawe, czy tym razem będą przecieki. IMO jest to świetna zabawa.
Smg mówił przy którymś z numerów, że brak zgadywanek to tylko jednorazowy wybryk, a sytuacja
powtarza się już od dłuższego czasu...

Ciekawe, czy będą banować za nic ;/. Tak jak mnie. Do dziś mam do nich żal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:58, Patryk Mogilno napisał:

Ale powiec czy tacy ludzie cie nie denerwoja?!


Poprawiasz innych, a sam poprawnie nawet skleić zdania nie potrafisz. Moderatorzy są od poprawiania innych

Dnia 08.04.2008 o 18:58, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanko co to znaczy ban?


Wykluczenie danego użytkownika z forum na jakiś okres czasu lub ban permanentny - na wieczność.

Lesz3yk

Dnia 08.04.2008 o 18:58, Patryk Mogilno napisał:

Ciekawe, czy przebudowa forum CDA da jakieś korzystne rezultaty, bo dotąd nie działało ono najlepiej. No i
ciekawe, czy tym razem będą przecieki. IMO jest to świetna zabawa. Smg mówił przy którymś z numerów, że
brak zgadywanek to tylko jednorazowy wybryk, a sytuacja powtarza się już od dłuższego czasu...


Przebudowa strony głównej również w to wchodzi? Ta skórka CDA beta, będzie wyłącznym stylem na Agorze? Ja się przywiązałem do starego stylu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 19:25, bartog123 napisał:

Ciekawe, czy będą banować za nic ;/. Tak jak mnie. Do dziś mam do nich żal ;P

Cos musiałes zrobic ze cie zbanowali:) Nie ma nic za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:25, bartog123 napisał:

Ciekawe, czy będą banować za nic ;/. Tak jak mnie. Do dziś mam do nich żal ;P

Nie gadaj, bo na takim forum nie ma banów za nic. Co prawda panują tam trochę inne zasady, ale od tak, wygnać ludzi nie można. No chyba, że sprawa dotyczyła krytyki - na tą kwestię są tam niektórzy uczuleni ;).

Btw. Sam napisałem tam jedynie z 50 postów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 19:33, gothicsheep napisał:


Btw. Sam napisałem tam jedynie z 50 postów :P.

Oj banują :). Pierwszy raz nawyzywałem smugga. A za drugim... nic.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:38, bartog123 napisał:

Oj banują :). Pierwszy raz nawyzywałem smugga. A za drugim... nic.... ;/

I prawidłowo. Wychodzi na to, że nie wiesz, po co są dawane bany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zyski z reklam mieży się w milionach, zyski ze sprzedaży samej gazety w tysiacach złotych... Nic dziwnegio, że taki zabiek pozwolił obniżyć cenę pisma. CDA insider też nie jest przecież wkładany do gazety ot tak sobie, jako przejaw dobrej woli. Dzięki temu zabiegowi liczba reklam wzrasta diametralnie w stosunku reklamy strony. Jednak reklamy typu "głębokie gardło" moglibyście sobie odpuścić. Podobnie nabijacze kabzy smsowe - dajac takie konkursy upodabniacie sie do Polsatu, ewidentnie jakiej to melodii dajac pytania typy: <<na ktorej stronei jest owy konkurs?>>"

Dnia 08.04.2008 o 14:42, smuggler napisał:

Wiesz, czasem, jak sie nie ma nic konkretnego do powiedzenia to lepiej po prostu nic
nie mowic... Bez urazy.


Teraz już rozumiem milczenie. Ha! Bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 14:42, smuggler napisał:

Wiesz, czasem, jak sie nie ma nic konkretnego do powiedzenia to lepiej po prostu nic
nie mowic... Bez urazy.


Znam inną wersję. "Jak nie wiesz o czym mówić, to mów niewyraźnie". Naszemu Rafałkowi sztuka ta się niewątpliwie udała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-ACTION to dla mnie najlepsza gazeta na piszą tam najlepsze recenzje z humorem. Pełne wersję może najlepsze nie są ale nie po to kupuje sie gazetę żeby popykać w gry najlepsze pełne wersje ma play w przyszłym numerze dają nawet Newerwinther Night PL ale rezenze maja takie że rzygać sie chce,a Click nikt mi nie powie że maja dobre recenzje i pełne wersję takie gry jak w przyszłym numerze np alpha prime no nie wiem nawet o niej nie słyszałem. WIĘC CD-ACTION THE BEST ,RULES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:42, gothicsheep napisał:

> Oj banują :). Pierwszy raz nawyzywałem smugga. A za drugim... nic.... ;/
I prawidłowo. Wychodzi na to, że nie wiesz, po co są dawane bany...

No i co z tego, że dali mi bana wcześniej... nie wierzą w resocjalizację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się